18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

2 tygodnie czekał na iPhon'a

Black Point • 2013-03-28, 19:40
Ilu z was by się wk***iło przez taki "żarcik"?


stalin_za_mlodu

2013-03-28, 19:41
taki żarcik w sensie, że FILM NIE DZIAŁA?

Black Point

2013-03-28, 19:42
stalin_za_mlodu napisał/a:

taki żarcik w sensie, że FILM NIE DZIAŁA?



Działa, czyżbyś miał problem z wciśnięciem play? :lol:

zatizdig

2013-03-28, 19:43
Ja bym się wk***ił jakbym nie trafił młotkiem za pierwszym razem...

okar19

2013-03-28, 19:56
nie iPhon'a tylko iPhone'a :/

kreesperss

2013-03-28, 20:04
na hardzie filmik jak go kolega złapał :amused:

zuq4

2013-03-28, 20:05
trzeba być zdrowo jebniętym żeby za ten badziew tyle hajsu wydawać,nie mówie już o czekaniu 2 tygodnie,

ciasteczkowy-potwór

2013-03-28, 20:09
zuq4 napisał/a:

trzeba być zdrowo jebniętym żeby za ten badziew tyle hajsu wydawać,nie mówie już o czekaniu 2 tygodnie,Obrazek



heheh zazdrość żal dupe ściska ze ktos ma a nie ty ja miałem i mam tez takiego dostałem za freee przypadkiem mi wylatał i j***ne szkiełko popękało ch*j by to zaj***ł a taki fajny byyyył

zuq4

2013-03-28, 20:16
ciasteczkowy-potwór napisał/a:



heheh zazdrość żal dupe ściska ze ktos ma a nie ty ja miałem i mam tez takiego dostałem za freee i przypadkiem mi wylatał i j***ne szkiełko popękało ch*j by to zaj***ł a takie fajny byyyył



dla twojej wiadomości stać by mnie było żeby co miesiąc kupować nowe Igówno,ale po co?dla szpanu?prawda jest taka że apple dobry ma tylko marketing.

ps.popracuj nad składnią zdań bo naprawde jest tragiczna

ciasteczkowy-potwór

2013-03-28, 20:24
zuq4 napisał/a:



dla twojej wiadomości stać by mnie było żeby co miesiąc kupować nowe Igówno,ale po co?dla szpanu?prawda jest taka że apple dobry ma tylko marketing.

ps.popracuj nad składnią zdań bo naprawde jest tragiczna



Ale masz wyimaginowane marzenia ale co zrobić marzyć dalej możesz o co 2 tygodniowym zakupie jak to nazwałeś Igównie

zuq4

2013-03-28, 20:27
ciasteczkowy-potwór napisał/a:



Ale masz wyimaginowane marzenia ale co zrobić marzyć dalej możesz o co 2 tygodniowym zakupie jak to nazwałeś Igównie



koleś weż się ogarnij masz 32 lata a poziomem inteligencji to gimbusom do pięt niedorastasz

ciasteczkowy-potwór

2013-03-28, 20:31
zuq4 napisał/a:



koleś weż się ogarnij masz 32 lata a poziomem inteligencji to gimbusom do pięt niedorastasz



Widzisz ty masz 28 i jeszcze wierzysz w to co pisze u kogoś w profilu pustaku :lodowka: i nie weż tylko WEŹ

Szron

2013-03-28, 20:32
Jeb*ć te wszystkie dotykowe gówna. Te wszystkie iGówna, smarkfony wykradają dane.
Rzygać się chce jak dorośli ludzie cieszą się jak małe dzieci jak tylko usłyszą że wychodzi nowy model iGówna czy smarkfona. Lecą jak tępe dzidy do sklepu żeby już go mieć.
Wyścig szczurów, kto będzie miał pierwszy dotykowe gówno w nowszym opakowaniu.


zuq4

2013-03-28, 20:43
ciasteczkowy-potwór napisał/a:



Widzisz ty masz 28 i jeszcze wierzysz w to co pisze u kogoś w profilu pustaku :lodowka: i nie weż tylko WEŹ



nieno koleś ty to naprawde jakiś chory jesteś,ty wogóle nie ogarniasz co piszesz,ja w poście wyraziłem swoje zdanie ty sie przyj***łeś pisząc jakieś nielogiczne farmazony.Masz własne zdanie na ten temat to pisz w osobnym poście a nie dopie**alaj się do innych,nie mam zamiaru ciągnać tej gównianej konwersacji z tobą bo nie jesteś godny mojej uwagi,jeszcze na dodatek postawiłeś piwo gościowi powyżej który dobrze prawi,wiec tym samym zaprzeczyłeś wszystkiemu co wcześniej napisałeś.

Wracaj do szkoły baranie