18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Anegdota żydowska.

Sythriel • 2013-12-01, 14:45
Wróciłem właśnie z dość sporej imprezy rodzinnej i chciałbym się czymś podzielić.

Siedzę wczoraj u dziadka w mieszkaniu i przeglądam jego wyj***ną bibliotekę, której zazdroszczę w ch*j.
(Po cichu liczę na to, że gdy szanowny dziadzio wywróci się do góry kopytami to ta wyj***na biblioteka w spadku przypadnie mnie.)
I znalazłem taką o to perełkę pt: "Anegdoty żydowskie po raz drugi" za 6.99 pln.
Kartkuję owe dzieło i szybko natrafiłem na fragment, krótki ale zabawny i pasujący do tego portalu. Szło to mniej więcej tak:

Zbrodniarz hitlerowski Eichmann za swe czyny zostaje postawiony przed sądem izraelskim i zostaje skazany na śmierć przez powieszenie.
Na godzinę przed egzekucją Eichmann wyraża chęć przejścia na judaizm co wprawia w zdziwienie sędziego żydowskiego.
Pyta on Eichmanna dlaczego i słyszy odpowiedź
- Chcę się przyczynić do powieszenia jeszcze jednego żyda.


BongMan

2013-12-01, 14:52
Ja bym chciał mieć obywatelstwo niemieckie. Jak umrę to będzie o jednego szwaba mniej.

Timitum

2013-12-01, 15:04
Bongman, lepiej politykiem zostań ;)

McMenel

2013-12-01, 15:08
Timitum napisał/a:

Bongman, lepiej politykiem zostań ;)


k***a prawie się zabiłem jak to przeczytałem. Wybuchłem takim brechtem że wyj***łem się z krzesła...

_P...........K_

2013-12-01, 15:20
GoldRoger777 napisał/a:

Piwo dla Eichmanna :-D



Niby tak, ale to jednak niemiec. To może ciepłe, wygazowane i naszczajmy do niego. :-D

ti...........ax

2013-12-01, 15:44
Pamiętam jak chyba a avansie pracował kolega i była premiera ps3. Dla jaj powciskali między te kartony wszystko co było podobnego kształtu i koloru. Ludzie k***a z robotami kuchennymi i innym agd zapie**alali do kasy jak poj***ni. Dopiero jak cena nie pasowała to jedno wielkie wk***ienie. Do końca życia mówi nie zapomni jak koleś z masażerem wodnym do stóp leciał trzymając to nad głową wrzeszcząc "mam, opłacało sie te lata czekać".

BykoZauruz

2013-12-01, 16:35
Ale fajny jesteś tyle przekleństw. Poziom hard

Suka_Blyat

2013-12-01, 16:36
Ja na łożu śmierci zmienię poglądy na lewackie, żeby było jedną j***ną lewacką k***ę mniej

Plecionkarz

2013-12-01, 16:37
BongMan napisał/a:

Ja bym chciał mieć obywatelstwo niemieckie. Jak umrę to będzie o jednego szwaba mniej.



jak jest temat żydów to zawsze się pojawia ich największy przyjaciel Bongman. Ty nie zmieniaj obywatelstwa, wystarczy to, że umrzesz jako żyd ;)

enjoy7

2013-12-01, 16:55
Brzmi jak biografia bartoszewskiego.

Sythriel

2013-12-01, 17:13
Swoją drogą od kiedy moderacja gwiazdkuje przekleństwa w poście?

sadol6969

2013-12-01, 17:22
(Po cichu liczę na to, że gdy szanowny dziadzio wywróci się do góry kopytami to ta wyj***na biblioteka w spadku przypadnie mnie.)

Za to zdanie należy Ci się wyłącznie ch*j na mordę.

defcon1

2013-12-01, 18:04
Generalnie to w żartach puent jest może setka, czy dwie, tylko sposób dojścia do takiej i okoliczności się różnią, toteż po przeczytaniu wielu kawałów, w połowie wiem jak się zakończy.