18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Arachnofobia

silesiaster • 2009-10-10, 20:12
w obliczu strachu


luki24

2009-10-11, 12:46
plaese, please... ciekawe czy robal zrozumiał.

tak wogóle to myslałem że go walnie tym laptopem, i taka sprawa... yyy ludzie pochodzą od małp, tak? A małpy poza bananami jedzą też robaczki, prawda? To co tu poszło nie tak w ewolucji tej kobiety?

Scarlet

2009-10-11, 17:12
ale arachnofobia to lęk przed pająkami a nie wszelkim robactwem.

luki24

2009-10-11, 18:23
Scarlet, a pająków małpy nie jedzą?

Scarlet

2009-10-11, 18:50
nie o to mi chodziło :) po prostu tytuł nieadekwatny do treści :)

silesiaster

2009-10-12, 22:57
~Scarlet - nie pie**ol jak się nie znasz

Scarlet

2009-10-12, 23:29
silesiaster napisał/a:

~Scarlet - nie pie**ol jak się nie znasz



no niestety się znam, bo sama na to cierpię. jak sama nazwa wskazuje: gr. arachne – pająk, gr. phobia – strach. więc nie pogrążaj się już bardziej, tylko przyjmij na klatę, że się jebnąłeś ;)

luki24

2009-10-12, 23:48
koty nie drapać się! podpis jest i dobry i zły, zależy od tego jak się go zrozumie, np arachofobia=oblicze strachu, ukazuje innym jaki to strach albo w jeszcze inny sposób i wychodzi z tego masło maślane. Jak na sadistica to oba warianty są prawidłowe

Scarlet

2009-10-12, 23:52
luki24 napisał/a:

koty nie drapać się! podpis jest i dobry i zły, zależy od tego jak się go zrozumie, np arachofobia=oblicze strachu, ukazuje innym jaki to strach albo w jeszcze inny sposób i wychodzi z tego masło maślane. Jak na sadistica to oba warianty są prawidłowe



y-yyy..

fobia=oblicze strachu. arachnofobia=oblicze strachu przed pająkami :)

ale dobra, dobra, już, nie będę się czepiać :)

luki24

2009-10-13, 00:11
ech filmik pokazuje ludzi jak się zachowują w jednym z obliczy strachu jakim jest arachnofobia

Scarlet

2009-10-13, 00:14
luki24 napisał/a:

ech filmik pokazuje ludzi jak się zachowują w jednym z obliczy strachu jakim jest arachnofobia



no właśnie, że filmik nie przedstawia arachnofobii, bo główna bohaterka nie piszczy na widok pająka a na widok innego robala. chodzi mi tylko o ścisłość terminu.odmian fobii jest od ch*ja i trochę.

luki24

2009-10-13, 00:20
aaa to o to chodzi... ale cep ze mnie :facepalm: teraz zajarzyłem, masz 100% rację przecież tam nie ma pająka, zwracam honor. Wybaczysz?

Scarlet

2009-10-13, 00:24
luki24 napisał/a:

aaa to o to chodzi... ale cep ze mnie :facepalm: teraz zajarzyłem, masz 100% rację przecież tam nie ma pająka, zwracam honor. Wybaczysz?



no wybaczę, wybaczę 8-) :ok:

silesiaster

2009-10-13, 00:44
a tam nie zgadzam się z Wami - chyba, że Scarlet pokaże zeskanowane papiery psychiatry klinicznego

PS poza tym skąd wiesz, że to nie jest pająk? - może jest mały - co nie znaczy, że nie jest pająkiem

PS 2 staram się nie polemizować z osobami korzystającymi z IE - jako przeglądarki :mrgreen: dlatego już nie będę odpisywał w tym temacie - uważam, że mam rację i swego zdania nie zamierzam zmienić

Scarlet

2009-10-13, 00:51
silesiaster napisał/a:

a tam nie zgadzam się z Wami - chyba, że Scarlet pokaże zeskanowane papiery psychiatry klinicznego



nie potrzeba papieru psychatry, wystarczy podstawowa wiedza.. a jeśli tak Ci ciężko, luknij na wikipedię czy jakiekolwiek inne źródło wiedzy..

silesiaster napisał/a:


PS poza tym skąd wiesz, że to nie jest pająk? - może jest mały - co nie znaczy, że nie jest pająkiem



słowo bug, nie oznacza tego samego co słowo spider, a poza tym wystarczy się przyjrzeć.

silesiaster napisał/a:


PS 2 staram się nie polemizować z osobami korzystającymi z IE - jako przeglądarki :mrgreen: dlatego już nie będę odpisywał w tym temacie - uważam, że mam rację i swego zdania nie zamierzam zmienić



teraz użyłeś argumentów, które eliminują Cię z jakiejkolwiek dyskusji, no ale tonący brzytwy się chwyta. rozumiem, że żal Ci dupę ściska, jak masz się przyznać do błędu, ale sam się teraz ośmieszasz :mrgreen: