18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

Australijski Josef Fritzl

Ra...........og • 2009-09-17, 19:08
Cytat:

Kolejny kraj donosi o "swoim Fritzlu". Tym razem przypadek wieloletniego gwałcenia córki przez ojca i posiadania z nią dzieci, został nagłośniony w Australii. Mężczyzna wykorzystywał swoją córkę przez 30 lat i spłodził z nią czwórkę dzieci - informuje CNN.
Ponad 60-letnio mężczyzna zaczął wykorzystywać swoją córkę w latach 70. XX wieku, gdy miała 11 lat. Gehenna trwała prawie każdego dnia, aż do 2007 roku - informuje CNN powołując się na australijską gazetę "Herald Sun", która pierwsza opisała sprawę.

W wyniku gwałtów urodziło się czworo dzieci, każde z wadami genetycznymi. Jedno z nich zmarło. Władze południowo-wschodniego stanu Victoria nie chcą ujawniać więcej szczegółów, zwłaszcza danych personalnych mężczyzny. Potwierdzono tylko, że mężczyzna został aresztowany pod zarzutem gwałtu i kazirodztwa.

Cała historia wywołała w Australii poruszenie. Od razu zaczęto ją porównywać do przypadku Josepha Fritzla, 73-letniego Austriaka, który przez 24 lata więził w piwnicy swoją córkę, gwałcił ją i spłodził z nią siedmioro dzieci.

Oskarżony mężczyzna nie przyznał się do gwałtów, ale został aresztowany na podstawie badań DNA. Matka ofiary powiedziała prasie, że nie zdawała sobie sprawy z faktu wykorzystywania jej córki, pomimo tego, że mieszkali razem w jednym domu. - Żyjemy w dużym domu, więc nie wiedziałam - powiedziała mediom. Powiedziała, że jej córka w niejasny sposób wypowiadała się na temat ojcostwa jej dzieci. - Mówiła tylko coś na temat wychodzenia do nocnych klubów i spotykania się z jakimś znajomym. Potem w ogóle już nic nie mówiła na ten temat - mówiła matka.

Ofiara gwałtów, która teraz ma ponad 40 lat, po raz pierwszy informowała policję, że jest wykorzystywana w 2005 roku. Później odmówiła jednak współpracy i dalszych zeznań, w obawie o swoje bezpieczeństwo. Po raz kolejny zgłosiła się na policję w czerwcu 2008 roku. Wtedy władze zarządziły badania DNA jej ojca - mężczyzna został aresztowany w lutym tego roku. Wcześniej informacje o całej sprawie przedostały się do prasy. Kobieta i jej trójka dzieci zostały umieszczone w domu opieki.

Jedna z sąsiadek rodziny powiedziała "Herald Sun", że miała pewne podejrzenia co do ojca ofiary, ale nie chciała się wtrącać. - Nie poszłam z tym do nikogo, ponieważ nie była to niczyja sprawa - powiedziała gazecie.



źródło

Ja czekam na polską wersje :P

Rozek

2009-09-17, 19:14
odkąd świat dowiedział się o Fritzlu, nagle cała reszta zaczęła się ujawniać :/ pragną rozgłosu czy co? -.-

Ra...........og

2009-09-17, 19:17
jeden komentarz z onetu mnie zniszczył
Cytat:

KAZDY kraj,kazde miasto ,kazda wioska .kazdy dom ma swojego zboczenca...mojej kolezanki maz jezdzil na philipiny 10 lat niby w interesach,,,facet jest prezesem w spoldzielni mieszkaniowej w bialymstoku...przeciez nie powiem jej,ze on tam jezdzil na mlode dziewczynki...z czasem opisali go w gazecie,ze w ramach lapowki dostawal te 'egzotyczne 'wycieczki


Ahahahahah teraz nikt nie dojdzie do tego kto to :D
(jeżeli to prawda)

andariel

2009-09-17, 19:19
Rozek napisał/a:

odkąd świat dowiedział się o Fritzlu, nagle cała reszta zaczęła się ujawniać :/ pragną rozgłosu czy co? -.-



Tak, 11-latka sama wskoczyla ojcu do lozka i dala sie zgwalcic, po to, zeby po 50tce byc slawna :samoboj: GTFO.

Ra...........og

2009-09-17, 19:21
6 lat... tylko w 20% jest tak zwyrodniały jak ten Australijczyk...
Ale jaki kraj tacy zboczeńcy :-P

Gondone

2009-09-17, 19:22
jakos niedawno była tez historii z Lipian pow. Myślibórz.
chyba 3 dzieci koles córce zmajstrował.

różnica jest taka, ze taki Fritzl musiał sie chować po piwnicach,
a u nas ludzie mieszkają w 2 pokojach, a i tak nikt nic nie wie, dzieci sie biorą nie wiadomo skąd...

Satan

2009-09-17, 19:25
Niedługo będzie world childraper awards. Gala jak miss świata. Najpierw życiorysy uczestników, potem prezentacje. Głosować będziemy smsami.

Saia

2009-09-17, 19:38
po pierwsze nie od fritzla zaczęli się ujawniać tylko jak nie było o tym słychać wcześniej to ktoś musiał być pierwszy no i fritzl był a dalej to mogł być przypadek a dwa , jak głupim trzeba być by przez 30 lat dawać się gwałcić ojcu i nic nie mówić? o.0 prezcież z tego co czytam ona była wolna i mogłą wychodzić...

ka...........hc

2009-09-17, 19:38
Mnie rozpie**ala w takich sprawach, że matka nigdy o niczym nie wiedziała, to samo znajomi rodziny czy sąsiedzi. Chyba wszyscy mieszkają w gigantycznych willach, bo nie widzę innego wytłumaczenia.

andariel

2009-09-17, 20:31
Satan napisał/a:

world childraper awards



Oj, "rapist", nie "raper".

Byczarz

2009-09-17, 21:03
Baalp napisał/a:


Ja czekam na polską wersje :P


Nie czekaj, tylko bierz się do roboty! :hitler:

mesiash

2009-09-17, 22:40
a ja się pytam, gdzie byli wtedy rodzice? :sex:

Satan

2009-09-17, 22:42
rapist, racja, się pospieszyłem ;p

mnichu

2009-09-18, 01:35
"Nie poszłam z tym do nikogo, ponieważ nie była to niczyja sprawa"
Generalnie genialnie. Tak ciężko kogokolwiek zawiadomić, chociażby i głupią opiekę społeczną czy policję?