18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Brzoza smoleńska - historia prawdziwa

V4to • 2013-10-16, 23:13
Rosyjska bajka, rosyjska brzoza, przypadek?

evilbg

2013-10-16, 23:31
Teraz komisja Macierewicza będzie analizować to video i zatruwać społeczeństwu tyłki przez kolejne miesiące.

Ptoon

2013-10-17, 04:45
W 23 sekundzie widać dokładnie jak brzoza pod naporem sztangi łamie się aż drzazgi lecą. Biorąc pod uwagę, że sztanga mogła ważyć ok. 120kg, dla profesjonalnej symulacji przyjąłem wagę 60kg (połowa sztangi) i przemnożywszy ją przez siłę rozkręcenia (nie pomijając przy tym różnego rodzaju oporów takich jak: siła mięśni typowego wilka, opór wilgotnego (mglistego) powietrza i przyciąganie ziemskie) łatwo doszedłem do wniosku, że brzoza nie miała szans w starciu ze sztangą.

Grafika 1a/3467/K33/4C przedstawiająca symulację oddziaływania sił podczas zdarzenia.


Panie i Panowie, mamy tu wyraźny dowód, że brzozy można złamać sztangą. Rozumując per analogiam, zważywszy na pełne zachodzenie wszystkich przesłanek stwierdzam, że inne ciężkie przedmioty, dajmy na to kowadło, głaz, czy samolot mogłyby przebić takową brzozę z łatwością.

nowynick

2013-10-17, 09:31
Ptoon, 4:45 a Ty malujesz symulację i przedstawiasz teorie godną samego prezesa PiS. Łap piwo stary, niechaj Ci się dpbrze śpi.

FrasQs

2013-10-17, 11:47
Wilk to największy sk***ysyn mojego dzieciństwa.

Imie_jego_44

2013-10-17, 12:30
Nie jest Wam zwyczajnie wstyd śmiać się z największej powojennej tragedii naszego narodu i brać udział w propagandzie ośmieszania jedynej ekipy której zależy na wyjaśnieniu tego zamachu?
Niedługo mam nadzieję sytuacja w kraju się zmieni i wiecie jak będą traktowani tacy jak wy? tak jak dziś komuchy! bo niczym się od "zasłużonych" działaczy PZPR nie różnicie tylko działacie pod inną banderą.
Chwała Wielkiej Polsce!!!

Browaryt

2013-10-17, 12:47
@up po ch*j sie spinasz :D

w 0:25 słychać strzały

nevonus

2013-10-17, 12:52
@Imie_jego_44 piszesz serio?
jeżeli komisja by się składała z ekspertów w dziedzinie katastrof lotniczych a nie ludzi co widzieli wybuchy stodoły (i używali tego jako argument o swoich kalifikacjach) to nie było by powodów do śmiechu i nikt by tez się nie śmiał.
Jednak obecna sytuacja, gdzie jednoznacznie publiczne pieniądze(czyli moje i Twoje oraz reszty sadoli z wyłączeniem specjalistów od konserwacji talerzy pracujących na wyspach itp nie płacących podatków w PL) są marnotrawione i jedyne co pozostaje to się śmiać i liczyć że jak najwięcej się będzie z tego śmiało.

Niech żyje Jurek z Bagien!

V4to

2013-10-17, 12:56
Imie_jego_44 napisał/a:

Nie jest Wam zwyczajnie wstyd śmiać się z największej powojennej tragedii naszego narodu i brać udział w propagandzie ośmieszania jedynej ekipy której zależy na wyjaśnieniu tego zamachu?
Niedługo mam nadzieję sytuacja w kraju się zmieni i wiecie jak będą traktowani tacy jak wy? tak jak dziś komuchy! bo niczym się od "zasłużonych" działaczy PZPR nie różnicie tylko działacie pod inną banderą.
Chwała Wielkiej Polsce!!!



Wybacz, ale nikt nie śmieje się z katastrofy ani z ludzi, którzy w niej polegli. Sprawa wokół katastrofy urosła do rozmiarów absurdu, podzielono Polaków na dwa obozy, nawet rodziny niektórych ofiar mają dość tego co wyprawiają niektórzy politycy..

RavenRR

2013-10-17, 12:57
Imie_jego_44 napisał/a:

Nie jest Wam zwyczajnie wstyd śmiać się z największej powojennej tragedii naszego narodu


Nie :lol: Skoro na tej "największej tragedii" rodziny ofiar zgarniają grubą kasę (czym różni się śmierć ich bliskich od innych tragedii? Byli prominentami, więc "kosztowali" więcej?), mały terrorysta i duży psychopata budują pozycję polityczną, to cóż mam robić? Absurdy trzeba wyśmiewać, tutaj niektórych zagrywek nie powstydziliby się panowie z Monty Pythona. Absolutnie nie suszę zębów z powodu śmierci 96 osób, a z tego, co wokół katastrofy zrobili ci, którzy wszędzie węszą spisek i budują na tym kapitał.

FrasQs

2013-10-17, 13:07
@Imie_jego_44 Oj Jarek, dajże już spokój.

voidinfinity

2013-10-17, 14:12
RavenRR napisał/a:

Absurdy trzeba wyśmiewać, tutaj niektórych zagrywek nie powstydziliby się panowie z Monty Pythona.



Za to normalnością jest robienie śledztwa w oparciu o niezrekonstruowany wrak, którego resztki prawdopodobnie wynieśli już złomiarze.

Jak dla kogoś to jest definicja normalności - to spoko :-P

W takiej sytuacji nie ma się co dziwić, że teorie spiskowe cieszą się taką popularnością.

Jest wiele wątpliwości - ale ja zadam jedno pytanie łamiąco-gnące:

Kiedy wreszcie zostaną odsłuchane rejestratory z JAK'a? :-P Trzy lata to widać mało żeby odsłuchać taśmę...