18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Cejrowski & Korwin-Mikke

DiesIrae • 2012-05-30, 10:27
Ciekawa rozmowa dwóch... (epitety zostawiam Wam :-) )

DR_DRE

2012-05-30, 10:50
"Ciekawa rozmowa dwóch... " dwóch mądrych ludzi z własnymi poglądami.

sadystycznie bolesny

2012-05-30, 10:56
@up

Cejrowski ma własne poglądy? Myślałem, że znalazł je w Biblii.

bloodwar

2012-05-30, 11:00
Cejrowski jest poj***ny bo miksuje poglądy religijne z komunizmem, do tego jest pie**olonym hipokrytą bo rozwiódł się i ma drugą żonę a pozuje na j***nego świętoszka.
JKM ma mądre pomysły, ale i tak wszyscy wiemy że jakby tylko się dorwał do władzy to by ch*ja z tego wyszło - Tusku też nam obiecywał niższe podatki, liberalizm gospodarczy i inne ch*jumuju

=CAMEL=

2012-05-30, 11:07
Abstrah*jąc od ich osób to chciałbym poruszyć zajebisty temat demokracji.

Skoro liczy się głos większości to większość z nas chciała podwyżki podatków oraz wieku emerytalnego itp itd

Demokracja to pie**olona fikcja, wybieramy niby kandydatów i tyle-ch*ja się zmienia, statek dalej idzie na dno

BongMan

2012-05-30, 11:11
Proponuję wybrać jednego na prezydenta a drugiego na premiera. Dalej będzie ch*jowo, ale przynajmniej śmiesznie.

~Tołdi

2012-05-30, 11:54
bloodwar napisał/a:

i ma drugą żonę



Czekaj, od kiedy to ma drugą żonę panie wszystkowiedzący?

lapps

2012-05-30, 12:04
bloodwar napisał/a:

Cejrowski jest poj***ny bo miksuje poglądy religijne z komunizmem, do tego jest pie**olonym hipokrytą bo rozwiódł się i ma drugą żonę a pozuje na j***nego świętoszka.
JKM ma mądre pomysły, ale i tak wszyscy wiemy że jakby tylko się dorwał do władzy to by ch*ja z tego wyszło - Tusku też nam obiecywał niższe podatki, liberalizm gospodarczy i inne ch*jumuju



ta, bo tusk ci obiecywal nizsze podatki, wyzsze place, obnizenie bezrobocia, lepsze warunki zycia, obnizenie deficytu, zwiekszenie budzetu na edukacje i zdrowie, walka z przestepczoscia :szczerbaty:
(wszystko spisane z expose w 2007) jak ludzie z prawem glosu jeszcze wierza w smoki i swietego mikolaja to nic dziwnego, ze wygral. zreszta jakby tusk mial nam poprawic poziom naszej gospodarki, zlikwidowac zadluzenie i dac wieksze prawa obywatelom, to by go w telewizji cenzurowali. bo niektorym ludziom jest to nie na reke. chocby stad sie wziela nagonka na victora orbana. no, a jkm jest w telewizji cenzurowany, albo przedstawiany jako idiota i szaleniec. dodatkowo mowi konkrety co na filmie powyzej widac+ flashback z jedynego okresu kiedy jkm byl w sejmie

"o zmianie ustawy o zwalczaniu zbrodni ludobójstwa (rozszerzenie definicji ludobójstwa na zbrodnie popełnione w ramach "walki klasowej" z likwidacją ich przedawnienia) oraz projekty ustaw o zmianie ustawy o podatku od towarów i usług oraz o podatku akcyzowym (zmiana stawki VAT z 22% na 7%), które nie zostały rozpatrzone z powodu rozwiązania Sejmu[1]."

"Gdy w maju 1993 w Sejmie głosowano wotum nieufności dla rządu Hanny Suchockiej, posłowie UPR poparli ten wniosek. Głosowanie przeciw wotum posłowie UPR uzależnili od zagwarantowania przez rząd przeprowadzenia reprywatyzacji lub obniżenia stawki podatku VAT. Rząd odmówił przyjęcia tego warunku[1], po czym upadł większością 1 głosu."

to wszystko czyni z niego o wiele lepszego kandytata do rzadzenia, niz te wszystkie sk***ysyny, cood 20 lat nam kraj rozpie**alaja

olex

2012-05-30, 12:10
co jak co ale Korwin przynajmniej ma cos do powiedzenia, jak go słucham to czuje że typ wie ocb, tusk i cała reszta - jakby ich przypadkiem wybrali, co więcej jakby byli debilami.

lith

2012-05-30, 12:23
To jest dopiero magia. Wszyscy politycy beznadziejni, kraj od 20 lat rozkradają, ta przeklęta demokracja gdzie każdy tylko chce się nachapać- a z roku na rok w Polsce coraz lepiej :)

Gienek2

2012-05-30, 12:25
ja się gdzieś natknełem że Pan Korwin też jest stronnicznym partnerem obcej gospodarki

VinceCarter

2012-05-30, 12:25
Kurde, jakby założyli partie, to bym na nich zagłosował :)

Mewir

2012-05-30, 12:30
Monarchia. Monarchia zamiast.

!Timon

2012-05-30, 12:31
@lith
Jest tak lepiej, ze nawet czesi smieja sie z naszej gospodarki. Mnie nie satysfakcjonuje to 'lepiej' i kazdego ambitnego czlowieka nie powinno. To jest minimum na granicy wstydu.
Wzrost PKB poniżej poziomu infalcji. Nie no zajebiscie sie zarabia coraz wiecej pieniedzy za ktore coraz mniej moge kupic ;)

quepassa

2012-05-30, 12:33
ProkuratorGeneralny napisał/a:

Kurde, jakby założyli partie, to bym na nich zagłosował :)



mają Kongres Nowej Prawicy, w niektórych regionach można było na niego głosować w ostatnich wyborach