18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Cosik w tym jest

VanDamLewaki • 2014-09-21, 01:17
Wygralismy z Niemcami w Eliminacjach do me w koszykowke.
Wygralismy w eliminacjach do mś w piłke reczna
Wygralismy połfinał w siatke
Zgadnijcie kto sp***oli serie w pazdzierniku...

mietek_zul

2014-09-21, 10:28
k***a tam gadacie, ja tam wierze że z nimi wygrają :D

mrkler

2014-09-21, 10:34
Ja jebe, jak zwykle kłótnie o to która dyscyplina jest ważniejsza, po co ten ból dupy z obu stron. Trzeba się cieszyć że coś chłopaki pokazują.

Subdragons

2014-09-21, 11:03
przeczytalem kto sp***olił w pazdzierniku i odrazu pomyslałem o tusku :D

De...........12

2014-09-21, 11:56
Niemcy przegrali z Polakami w dwumeczu eliminacji do mistrzostw świata szczypiornistów. Jednak Międzynarodowa Federacja Piłki Ręcznej na podstawie rankingu przyznała im "dziką kartę". Ta ma ich uprawnić do zajęcia miejsca reprezentacji Australii, która wygrała turniej eliminacyjny w Oceanii, ale nie należy do IHF. W wydanym oświadczeniu australijscy szczypiorniści jasno postawili sprawę. - Handball Australia pragnie poinformować, że męska reprezentacja w piłce ręcznej nie utraci swojego miejsca na mistrzostwach świata, które w 2015 roku zostaną rozegrane w Katarze - cytuje portal handball-planet.com

Niemcy z nami przegrali ,a i tak wyszli na swoje:/

Perhydrol

2014-09-21, 12:13
mika006 napisał/a:

a i tak zgarna najwiecej siana
niestety


Powinni jeszcze k***a płacić a nie dostawać..

EdmundKemper

2014-09-21, 12:47
mika006 napisał/a:

a i tak zgarna najwiecej siana
niestety



Bo sponsorzy najwięcej kasy wkładają i wyciągają w sporcie, który nazywa się piłka nożna? Jakby taki Możdżonek czy Wlazły mogli zarabiać tyle co piłkarze to myślisz, że by odmówili? Zresztą siatkarze też tak mało nie zarabiają. Kilkaset tysięcy złotych rocznie to chyba niezła kasa, nie?

Polacy wygrają w eliminacjach z Niemcami i co wtedy? Nagle jednak piłka nożna sportem narodowym? Jednak nie są tacy słabi? Kibice zapomną o siatkarzach i ich idolami będą piłkarze? Nie, k***a nic się nie zmieni bo przeciętny Polak to chyba oczekuje, że będziemy grać na równi z Holendrami lub Brazylijczykami w piłkę.

Życzę zarówno piłkarzom i siatkarzom jak najlepiej, a kibicom trochę obiektywizmu i zluzowania.

niedzielny_stefan

2014-09-21, 13:08
Trzeba wyjaśnić jedną rzecz bezrobotnym kibicom sezonowym. Otóż w piłce nożnej Niemcy są mistrzami Świata. Są obok Brazylii najbardziej utytułowaną reprezentacją z wielkimi osiągnięciami, o których my możemy pomarzyć. Nie porównuj mi więc chłopcze z przetłuszczonymi włoskami piłkarskiej reprezentacji Niemiec do ich reprezentacji z innych sportów drużynowych.

Psia jego mać

kidi1

2014-09-21, 13:38
tak MY wygraliśmy, siedząc na dupie.

wojak1206

2014-09-21, 14:19
Nie oczekuję nawet po naszej reprezentacji zwycięstwa z Niemcami, ale chciałbym, żeby nasi pokazali wolę walki jak podczas mundialu w 2006 roku. Pamiętam jakie to były niesamowite emocje. Może i przeżyłem zawód, gdy strzelili nam gola w doliczonym czasie, ale byłem dumny z reprezentacji, że tak walczyła... a teraz? Mogę jedynie pomarzyć, żeby nasi gwiazdorzy tak grali...

pa...........yk

2014-09-21, 14:53
k***a nagle się znalazło grono obrońców reprezentacji, która od kilkunastu lat daje dupy i jest 70 w rankingu swiatowym...

wojak1206

2014-09-21, 15:09
Pasterzyku, przejrzyj sobie wyniki i rankingi(skoro je tak lubisz) z lat 2006/2008. Oglądałeś mecze 15 lat temu skoro mówisz, że nasza reprezentacja od kilkunastu lat daje dupy? Jakoś mi się nie wydaje, żeby 4 latek był zagorzałym fanem piłki nożnej...

FejkKrzysztof

2014-09-21, 15:53
Lipton92 napisał/a:

A jakie ma znaczenie, kto ostatni zdobył medal? Sebastian Kawa jest dominatorem szybownictwa, więc nie siatkówka, a loty szybowcowe sportem narodowym Polaków są. Tak?



A kto powiedział, że siatkówka ma być sportem narodowym? Chyba probujesz włożyć mi w usta coś czego bym nie chciał :lol: Piłka nożna jest sportem narodowym czy tego chcemy czy nie, bo sportu narodowego niestety się nie ustanawia. Sport narodowy to taki, który jest szczególnie popularny w kraju więc na tym polu nie jesteśmy oryginalni (przypuszczam, że sukcesów Pana Kawy poza jego rodziną i pracownikami lotniska nikt nie śledzi).

A medale mają dla mnie o tyle znaczenie, ze szkoda czasu na sledzenie rozrywek reprezentacji, która nawet się specjalnie nie kryje z tym, że ma w dupie swoje występy z godłem na piersi :)

wojak1206 napisał/a:

Pasterzyku, przejrzyj sobie wyniki i rankingi(skoro je tak lubisz) z lat 2006/2008. Oglądałeś mecze 15 lat temu skoro mówisz, że nasza reprezentacja od kilkunastu lat daje dupy? Jakoś mi się nie wydaje, żeby 4 latek był zagorzałym fanem piłki nożnej...



Ta reprezentacja jest w rankingu nizej niż takie potęgi jak Kongo (22 miejsca), Burkina Faso (22 miejsca) czy Gwatemala (13 miejsc), w których pewnie do dziś gra się owczym żołądkiem. Na taką pozycję nie pracuje sie rok czy dwa, więc wydaje mi się,ze stawanie w ich obronie jest nie na miejscu.

Old.Mc.Boner

2014-09-21, 15:54
'piłka nożna to sport emocjonujący i ciekawy' no k***a rzeczywiście

halles

2014-09-21, 16:29
jaki mecz siatkowki bez udzialu polakow ostatnio ogladaliscie cebularze? jak bylo rosja brazylia to kogokolwiek to interesowalo?
jaranie sie siatkowka to pedalstwo a wlazly i winiarski to ciota i ch*j
ps. beka z tego grubasa drzyzgi i wodzireja swedrowskiego + komentarze 'ale oni sa zmeczeni' w sporcie, gdzie typy sie poruszaja na boisku 3 na 2 metry na krzyz ;D

wojak1206

2014-09-21, 19:38
@FejkKrzysztof
Nie bronię naszej reprezentacji, ale nie zgadzam się z stwierdzeniem, że już od kilkunastu lat daje ona dupy, bo to nieprawda. Mniej więcej do 2008 roku podobała mi się gra naszej reprezentacji. Później z roku na rok było tylko gorzej... a Nawałka na pewno tego nie odmieni.