18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Czy ziemia krąży wokół słońca ?

Shock • 2013-05-31, 02:22
Filmik z lekka kontrowersyjny, podważający teorie heliocentryczna.

ostatni

2013-05-31, 10:57
O k***a ruski filmik, zaraz lemingsy zaczną pie**olić, że Amerykanie wmawiają teorię heliocentryczną żeby zaatakować Iran a Kopernik był amerykańskim agentem. który już 500 lat temu przygotowywał akcję przejęcia naszych łupków.

Drugula

2013-05-31, 10:57
Hahahahah, od 4:00 i dalej, widać, że filmik powstał w celach humorystycznych, ewentualnie jest zwykłą prowokacją.

bach

2013-05-31, 11:01
ziemia jest w centrum wszechświata i wszystko krąży wokół niej :mrgreen:

jak jest inaczej, dawać niepodważalne dowody na taki stan rzeczy

ragzezonator

2013-05-31, 11:03
nie chce mi sie tego czytac ani ogladac, idz pan w ch*j :nie_znaju:

cannabis7777

2013-05-31, 11:05
Ten filmik pokazuje jedynie, że Słońce nie jest centrum wszechświata, więc nie wiem po jaki ch*j każdy ciśnie ten film -.- To by było nawet logiczne, jak jest nie wiem. Wiem jedno, komuś bardzo zależy żeby wcisnąć mi do głowy jak najwięcej bzdurnej wiedzy. Dlatego piwko dla filmiku i j***ć system edukacji :)

snik0

2013-05-31, 11:06
Jak zobaczyłem, że zrozumienie ruchu po sprężynie wywołanego niewidzialną energią jest niezbędne do przechodzenia w inny wymiar to zrozumiałem, że ruskie mogą przesadzić z piciem spirytusu.

Moby_Dick

2013-05-31, 11:06
Ja-ah-qu-ub-el napisał/a:

O k***a ruski filmik, zaraz lemingsy zaczną pie**olić, że Amerykanie wmawiają teorię heliocentryczną żeby zaatakować Iran a Kopernik był amerykańskim agentem. który już 500 lat temu przygotowywał akcję przejęcia naszych łupków.



Powiedział to właśnie główny lemings co zawsze pie**oli!

JH...........DS

2013-05-31, 11:07
tak naprawdę to ziemia jest tą całą galaktyką i nic więcej nie istnieje, telewizja kłamie

presscot

2013-05-31, 11:09
Spirala cyklonu, czubka głowy, a nawet kierunek spływu wody w zlewie uwarunkowana jest właśnie ruchem obrotowym ziemi :P Gimnazjaliści mogą wykonać bardzo proste doświadczenie, które słabszym umysły może wyrządzić wielką krzywdę. Po kąpieli, podczas spuszczania wody w wanie możecie zaobserwować ze wir, zawsze krążyć będzie w prawo. Po zatoczeniu ręką, kilku kółek w lewą stronę wokół odpływu, wir również zmieni kierunek, jednak po kilku chwilach powróci do ruchu prawostronnego.

Machol

2013-05-31, 11:11
@up, prowokacja jest na 100%.
Zastanawiałem się, czy ktoś może jest tak durny a jednocześnie robić takie filmiki - trochę mi się to ze sobą gryzie. Oczywiście motyw w stylu "nikt o tym nie mówi, ale ja wiem i wam powiem chociaż sam tego nie odkryłem" zdaje się potwierdzać, że to jakieś jaja...

Decoy

2013-05-31, 11:12
"Słonce nie stanowi centrum galaktyki" No shit sherlock! ;P

Nashi

2013-05-31, 11:15
co za gówno, idealne podsumowanie:
Cytat:

ktoś po prostu bardzo przeżył swoje przejście z podstawówki do gimnazjum i zamianę fizyki i astronomii dla dzieci na fizykę i astronomię dla starszych dzieci.



:idzwch*j:

matiqq

2013-05-31, 11:24
Esiusz napisał/a:

Ciekawe czy jak zeskocze z 20 pietra to tez zaczne sie krecic... hmm... ide :D




Nie musisz, Magik już to sprawdził :)

zypon

2013-05-31, 11:24
dupa tam wszystko zależy od punktu obserwacyjnego jaki obierzemy. Ziemia krąży wokół słońca, ale przecież z każdego podręcznika dowiemy się, że układ słoneczny krąży wokół centrum drogi mlecznej. To nie manipulacja tylko uproszczenie.

djp

2013-05-31, 11:31
film z żóltymi napisami = wiadomo czego można się spodziewać