18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Czy ziemia krąży wokół słońca ?

Shock • 2013-05-31, 02:22
Filmik z lekka kontrowersyjny, podważający teorie heliocentryczna.

krzysiek0909

2013-06-01, 01:02
Ściema! Ten filmik wcale nie podważa teorii heliocentrycznej, ponieważ w odniesieniu do słońca ziemia krąży po okręgu, elipsie, czy jak tam to się nazywa. Natomiast jakby już tak się zagłębił we wszechświecie to wyjdzie że Ziemia porusza się chaotycznie, ponieważ krąż wokół Słońca, to z kolei krąży wokół środka galaktyki, galaktyka krąży wokół h*j wie czego i tak dalej i dalej...

Al-Asad

2013-06-01, 01:43
Drogi Shock oraz Un_Nem, tak naprawde, to co nazywamy prawdą jest stan rzeczy widziany przez nas opisany rzeczowymi słowami, nie to co inni nam wklepią. Każdy ma pierwiastek wypowedzi czyli cząstke swojej prawdy.
Czy to co jest przedstawione na "filmiku dokumentalnym" nie jest prawdą?
Ależ jest i to w 100% ale osoby która odwarzyła się to pokazać , przedstawić światu (chociaż w ten sposób). Narzuciłeś ciężki temat autorze, to daje prowokatorski gest ku temu by prowadzić rozmowe. Sądze że każdy chciałby się tym zająć, gdyby nie kłamstwa które nas naprawde ograniczają, mam na myśli potocznie nazywany system. Jestem katolikiem, gdyś coś musiało być na początku, nie podwarzam tego. Wyobraź sobie to wszystko jako ów wybuch nuklearny, może i my jesteśmy poza skalą dziesiętną, epicentrum to jedna wielka czarna dziura, wokoło krąży to co my nazywamy wrzech światem, w głębiej nasza galaktyka, a w niej...nasz układ słoneczny *jako atomy). To nazwał bym pętlą zwrotną czasową.
Sądze że gdyby nie praca, rodzina, pieniądze, jedzenie i pogoń za jutrem byli byśmy obeznani jak nie jedni bogowie.
Sami kujemy to co nas czeka.

To co przeczytaliście, to chaos, nic innego jak to co czeka was za oknem, za wzgórzem, za górą, za chmurami. Mimo że jest to uporzątkowane, ale to jest piękne, porządek w nieporządku.

Ant1984

2013-06-01, 11:53
Podobna wzmianka jest w serii filmików pt.: Przekroczyć Horyzont Zdarzeń na youtubie.
Facet w przystępny i ciekawy sposób mówi o tym, jak błędnie rozumiemy nawet podstawy naukowe (matematykę, fizykę), mówi o kosmosie, starożytnych cywilizacjach, UFO, a nawet sięga do zapisków z Biblii. Naprawdę polecam tym, którzy chcą się rozwijać :)