18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Dean WickCity Ditty o Ice Bucke ...

Moodyxcore • 2014-08-27, 22:51
Ktoś tam wrzucił filmik Tedego jak to wypowiada się o ajs bake czelendz, że ludzie to ch*jowo robią... jak widać tede nie pierwszy to zauważył
obczajcie

Cytat:

Wytatuowany raper z Florydy, Dean WickCity Ditty, powiedział wreszcie to, co wielu myślało, widząc ludzi wylewających na siebie kubeł wody. W krótkich, żołnierskich słowach, wyjaśnił widzom na czym powinno polegać Ice Bucket Challenge i dlaczego wszystkie filmy, które pojawiają się w internecie, są jedną wielką ściemą. - Prawdziwy Ice Bucket Challenge wygląda zupełnie inaczej, wy idioci - mówi do kamery Dean.


Cytat:

Przy prawdziwym Ice Bucket Challenge nie wychodzisz sobie na dwór, nie wylewasz na siebie pie*** szklaneczki wody - wiemy, że ona nie jest zimna! Nie wskakujesz potem do ciepłego basenu. To tak ku*** nie działa!

Kiedy wylewasz na siebie wodę, masz poczuć się dokładnie tak, jak chorzy na ALS (stwardnienie zanikowe boczne)! Masz przejść przez to, przez co oni przechodzą. To choroba, która "odcina" całe twoje ciało. Nie zostaje ci nic, prócz ust. To wszystko! Nie możesz się poruszać, nic z tego. Woda, którą na siebie wylejesz, ma być zmrożona. Niech się pomarynuje, potem dodaj do niej jeszcze trochę lodu i dopiero, kiedy to g*** się nie rozpuści, dopiero wtedy wyjdź na dwór i wylej na siebie

- Mówisz, że przekażesz na konto fundacji 10 dolarów. Nie widzę tego na wideo! Widzę, że wylewasz na siebie chłodną wodę Florydzie, gdzie jest 38 stopni Celsjusza! To nie wyzwanie, wy kretyni, tylko ochłodzenie się! - tłumaczył Dean Ditty.


Ne...........es

2014-08-27, 22:52
nikogo te trendy p*zdowatych nastolatkow nie obchodza

natalan1991

2014-08-27, 23:06
wreszcie ktoś powiedział prawdę i pocisnął idiotów !

jak nie picie piwa na czas to wylewanie wiadra wody. Co bedzie nastepne ? jakies propozycje ?

Borcejn

2014-08-27, 23:11
Ale co jest ciekawego / mądrego w tym ajs coś tam (sorry, bo nie mam fejsbuka)

666WalczaK666

2014-08-27, 23:12
Ch*j z tym, na śmingus dyngus sie uciekało żeby ktoś Cię nie oblał i goniło żeby kogoś oblać. A ci idioci sami się oblewają dokładając do tego jakąś ideologie z dupy która nic nie zmienia.

Równie dobrze można wymyślić wyzwanie: strzelanie z wiatrówki w dupe. Ku czci ofiarom wojny.. ch*j wie jakiej, jakiejkolwiek... Abyśmy poczuli ich ból..dupy.

gathor

2014-08-27, 23:21
You're damn fucking right bruv. Now lets go for a fucking pint.

daniell0

2014-08-27, 23:35
To gówno rozprzestrzeniło się jak ebola przez to że sławni ludzi biorą w tym udział. Niektórzy są tak tępi i ciotowaci że nie potrafili podnieść wiadra nad głową osoby która miała zostać oblana. Podsumowując ludzie robią z siebie idiotów i kładę ch*ja na to ALS.

Bombeluna

2014-08-28, 00:05
@daniell0

Będziesz kład ch*ja jak Twoje dziecko lub ktoś z rodziny na to zachoruje, wtedy cały sadol będzie śmiać Ci się w twarz, pie**olcu. :mrgreen:

Raczu2012

2014-08-28, 01:08
@Bombeluna

A co to k***a wszyscy ludzie moga zachorowac na tylko te jedna chorobe ???

Hellcat

2014-08-28, 01:12
Dobra, super, świetnie! Niech to będzie ostatni filmik nawiązujący do IceBucketChallenge na tym portalu. Litości!

Natsu132

2014-08-28, 01:32
Ale jak można to robić ch*jowo skoro od samego początku to jest ch*jowe ?

meme18

2014-08-28, 02:01
Kogo to gówno obchodzi

Kozioł.

2014-08-28, 02:26
Nawet jakby mi doplacili to nie chcialbym takich tatuaży.

Drakkainen44

2014-08-28, 02:29
Już jest na sadolu film z wczoraj jak mówi o tym Tede, trochę spóźniony jest ten filmik