18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Flaga

Lu...........93 • 2013-09-30, 08:11


Tak wygląda teraz amerykańska flaga wbita w powierzchnię księżyca. Wystawiona na bardzo silne promieniowanie Słońca została całkowicie odbarwiona. W tej sytuacji ktoś mógłby pomyśleć, że na Księżyc dotarli tylko francuzi :lol:

sati696

2013-09-30, 08:15
Kiedy robiłeś to zdjęcie? Bo ja jak byłem tam ostatnio to flaga wyglądała normalnie.

Jo

2013-09-30, 08:30
Cytat:

Naukowcy z NASA wiedzą już, że pięć z sześciu amerykańskich flag, jakie wbito w powierzchnię Księżyca, pozostały tam do tej pory. Problem w tym, że najprawdopodobniej nie są już amerykańskie.



Opis na jednej ze stron. Francuzi musieli daleko sp***alać, że pozamieniali flagi nawet na Księżycu.

Smutas

2013-09-30, 08:47
Tia... I do tego ta flaga jeszcze łopocze na księżycowym wietrze... Ludzie są naiwni że aż strach.

dashadow

2013-09-30, 09:30
@up jak wyczułeś łopotanie z jpega?

le...........65

2013-09-30, 09:57
Flaga powiewa bo tam wieje jak w na Hali Gąsienicowej. Nie sposób tam szluga odpalić - jak mówili rosyjscy kosmonauci.

cys23

2013-09-30, 10:33
Na 'łopotanie' flagi jest dość sensowne wytłumaczenie:
Podczas wbijania flagi w ziemię flaga bykla wprawiona w ruch, a jak wiadomo grawitacja jest na księżycu niż niż na ziemi. Gdy tyczka była już wbita, flaga (materiał) stale opadała, stąd efekt 'łopotania'.

Czego nie da się racjonalnie wytłumaczyć jest ilość cieni, lub różne cienie zmierzające w różnych kierunkach - dowód na wykorzystanie sztucznego światła.

Polecam książkę Dark Moon, nie pamiętam autora, dla zaineresowanych mogę sprawdzić w domu

tepad.no

2013-09-30, 10:52
fotomontaz ale smieszny

SfinskiRyj

2013-09-30, 11:03
cys23 napisał/a:

Na 'łopotanie' flagi jest dość sensowne wytłumaczenie:
Podczas wbijania flagi w ziemię flaga bykla wprawiona w ruch, a jak wiadomo grawitacja jest na księżycu niż niż na ziemi. Gdy tyczka była już wbita, flaga (materiał) stale opadała, stąd efekt 'łopotania'.

Czego nie da się racjonalnie wytłumaczyć jest ilość cieni, lub różne cienie zmierzające w różnych kierunkach - dowód na wykorzystanie sztucznego światła.

Polecam książkę Dark Moon, nie pamiętam autora, dla zaineresowanych mogę sprawdzić w domu



Jeżeli znalazłbyś chwilkę to prosiłbym o sprawdzenie

Darkeduar

2013-09-30, 11:07
pie**olenie. Ta flaga którą wbili amerykańce wypie**oliła się zaraz po ich starcie bo wbili ją za blisko miejsca startu. Ta flaga jest na księżycu ale leży jak menel pod głównym.

Hades231

2013-09-30, 11:33
Francuzi w '39 nie sp***alali przed hitlerem tylko robili misję na księżyc?

Rusznic

2013-09-30, 11:36
Flaga miała kołek w środku a łopocze bo tam atmosfery nie ma i nie ma oporu dla ruchów materiału. Jak ktoś nie wierzy, że tam lądowali to niech wyślą sygnał na księżyc - lądownik zawsze odbija sygnały z powrotem do nadawcy. Eksperyment wykonywało wielu i zawsze wychodzi pozytywny.

ksz-ksz

2013-09-30, 11:59
Księżycowa flaga nie rzuca cienia, ale czad!

Ed. Dobra, przyjrzałem się, może i rzuca, ale umiejętnie go chowa. :amused:

Mardog

2013-09-30, 12:11
Inteligenci, flaga leży na ziemi, za blisko lądownika została wbita i przy starcie po prostu ucieła sobie drzemkę :D