18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Incydent na pogrzebie Józefa Szaniawskiego

Grommash • 2012-09-16, 08:34
Józef Szaniawski, politolog, sowietolog, publicysta, wykładowca UKSW, zginął w Tatrach 4 września, spadł w przepaść. Miał 68 lat.


Podczas celebrowanej przez blisko 40 kapłanów - wśród nich był m.in. o. Tadeusz Rydzyk - mszy pogrzebowej doszło do incydentu. Część uczestników uroczystości nie dała dojść do głosu przedstawicielowi prezydenta Janowi Lityńskiemu, który chciał odczytać decyzję prezydenta o przyznaniu Szaniawskiemu pośmiertnie Krzyża Kawalerskiego Orderu Odrodzenia Polski. Krzyczeli: "Hańba, hańba!".

Główny celebrans biskup Piotr Jarecki zareagował, przytaczając słowa Benedykta XVI o szacunku dla każdego człowieka.

Ogólnie rzecz biorąc bydło nie umie się zachować w czasie pogrzebu


mcvice

2012-09-16, 08:42
Nie jestem sympatykiem PO, wręcz przeciwnie, ale zachowanie tego stada baranów nie potrafiących się zachować w sposób cywilizowany uszanować zmarłego i innych przybyłych na nabiożeństwo spokojnych ludzi, jeste karygodne.

39% lemingów Pełowców, 37% Pisuarowych moherów - czy tak dziś wygląda nasza Polska za którą walczyli moi i wasi dziadkowie? Jeżeli tak to popełnijcie mi samobójstwo.

pesanserinusminor

2012-09-16, 09:02
Cytat:

Ogólnie rzecz biorąc bydło nie umie się zachować w czasie pogrzebu



Gdybyś sam nie był platformianym bydłem, to wiedziałbyś, że wizyta Lityńskiego, który już jako dziecko wręczał kwiaty Bierutowi, była prowokacją ze strony Komorowskiego. Za pewne, gdybyś znał poglądy Szaniawskiego, które mógł przedstawiać tylko w mediach Rydzyka i Gazecie Polskiej zamknąłbyś swój lemingowski ryj. A tak to 2-komórkowy mózg leminga dostał sprzężenia zwrotnego na wieść z TVNu o buczeniu na pogrzebie profesora, i zacząłeś kłapać, nie wiedząc, że ten profesor uważał ludzi takich jak ty za gówno. Temat powinien zostać usunięty, ale może zdążysz przeczytać i dojdzie do małego zwarcia w twoim karłowatym móżdżku leminga.

głodny_toster

2012-09-16, 09:23
pesanserinusminor napisał/a:



Gdybyś sam nie był platformianym bydłem, to wiedziałbyś, że wizyta Lityńskiego, który już jako dziecko wręczał kwiaty Bierutowi, była prowokacją ze strony Komorowskiego. Za pewne, gdybyś znał poglądy Szaniawskiego, które mógł przedstawiać tylko w mediach Rydzyka i Gazecie Polskiej zamknąłbyś swój lemingowski ryj. A tak to 2-komórkowy mózg leminga dostał sprzężenia zwrotnego na wieść z TVNu o buczeniu na pogrzebie profesora, i zacząłeś kłapać, nie wiedząc, że ten profesor uważał ludzi takich jak ty za gówno. Temat powinien zostać usunięty, ale może zdążysz przeczytać i dojdzie do małego zwarcia w twoim karłowatym móżdżku leminga.




Nie lubię polityki...w ogóle nie podoba mi się podział w Polsce na kretynów od Peło i Pisuaru i innych sp***olonych partii;] Ale gdy czytam taką zawiść w komentarzu, bądź słyszę taką zawiść w czyimś głosie, to mam chęć przypie**olić tej osobie prosto w ryj i powiedzieć "opamiętaj się". Jesteśmy wszyscy Polakami a jeden drugiego nienawidzi za jego przeszłość, za przeszłość jego ojca,dziadka,pradziadka,prapsa czy prakota a jak nie ma przeszłości to jak mawiał klasyk "dajcie mi człowieka a ja znajde paragraf":| Opamiętajcie się ludzie!! Tylko ludzie słabi są pamiętliwi, zawistni i mściwi;] Sam jestem osobą, która ostatni raz w kościele była 10 może 11 lat temu...Jak sądzę jesteś osobą wierzącą (powiedzmy, że 99% tych co idzie za Pisiarkami jest wierzącymi. I bardzo dobrze! Trzeba w coś wierzyć, choć sam do końca nie wierzę w Boga, to uważam że człowiek bez wiary w cokolwiek nawet w własne umiejętności to życiowa ciamajda). I tak sobie myślę, coś tam przypominam...moja przepita pamięć jest trochę zawodna;) więc wyprowadź mnie z błędu jeśli się mylę. Czy Bóg nie głosił, że bliźnim trzeba wybaczać? Czy dla katolików ( w tym także i mnie...) kościół nie jest miejscem świętym!? Nie było tak, że Jezus glosił "kto jest bez winy, niech pierwszy rzuci kamień!?" No k***a mać...Zdecydowana większość z tych co tam buczało w sercu i w głowie ma tylko jedno zdanie "zabić,spalić, zniszczyć przeciwników Pisu":| Pełowcy k***a tak samo!! Krzyczeliście pojeby ryja na cały świat, że faceta skarżą w sądzie bo Kaczyńskiego zwyzywał na ulicy...a sami k***a co tworzą teraz!? Komedia:| Jedna partia nas wyprzedaje a druga nas jakby dłużej rządziła to by nas do wojny z ruskimi i niemcami doprowadziła...Komedia w ch*j!! Idźcie się k***a leczyć!! Wszyscy i bez wyjątku. I założę się, że jak wygra inna partia wybory niż PiS czy PO to będzie dalej tak samo...tzn obie szczekaczki dalej będą darły ryja, tyle że teraz w opozycji.

Mr.Drwalu

2012-09-16, 09:24
Arthas21 napisał/a:

...doszło do incydentu...



Ech, do jakiego incydentu :wtf: Tam w zakrystii to były dopiero akcje, hyhy :amused:

Grommash

2012-09-16, 09:25
@pesanserinusminor nie spinaj dupy, bo ci żyłka pęknie.
Jak nie możesz zaczaić faktu że banda idiotów nie potrafi uszanować rodziny która jest na pogrzebie, z powodu polityki i innego kurestwa to masz naprawdę problem. Trochę to ch*jowe, że jest moda przypinanie łatki albo Peowskich lemingów albo Pisuarów i ch*j wie czego tam, komukolwiek i gdziekolwiek. Ciekawe jakbyś się czuł jakbyś ojca chował i banda kretynów zaczęła drzeć ryja na pogrzebie. ch*ja byś zrobił, bo starasz się być sadolem na siłę.

pesanserinusminor

2012-09-16, 10:21
fantomasik napisał/a:

Nie lubię polityki...w ogóle nie podoba mi się podział w Polsce na kretynów od Peło i Pisuaru i innych sp***olonych partii;] Ale gdy czytam taką zawiść w komentarzu, bądź słyszę taką zawiść w czyimś głosie, to mam chęć przypie**olić tej osobie prosto w ryj i powiedzieć "opamiętaj się".



Marzę tylko żebyśmy się spotkali i abyś próbował mnie uderzyć przy świadkach. Moja pięść dokonałaby anihilacji twojego ryja.


fantomasik napisał/a:

Jesteśmy wszyscy Polakami a jeden drugiego nienawidzi za jego przeszłość, za przeszłość jego ojca,dziadka,pradziadka,prapsa czy prakota a jak nie ma przeszłości to jak mawiał klasyk "dajcie mi człowieka a ja znajde paragraf":| Opamiętajcie się ludzie!! Tylko ludzie słabi są pamiętliwi, zawistni i mściwi;]




To Niemcy muszą być strasznie słabi bo natychmiast po obaleniu NRD dokonali lustracji i zeszmacili każdego komucha i kapusia. I skończ pie**olić farmazony TW stokrotki czy bolka o przebaczeniu. Przebacza się osobą, które poddały się karze i żałują, a nie tym które wykręcają kota ogonem i dalej robią to co kiedyś kpiąc ze sprawiedliwości.


fantomasik napisał/a:

I tak sobie myślę, coś tam przypominam...moja przepita pamięć jest trochę zawodna;) więc wyprowadź mnie z błędu jeśli się mylę. Czy Bóg nie głosił, że bliźnim trzeba wybaczać?



Gdy ktoś cię okradnie to nie idź na policję tylko od razu mu przebacz zgodnie z logika jaką prezentujesz


fantomasik napisał/a:

Czy dla katolików ( w tym także i mnie...) kościół nie jest miejscem świętym!?



Dokładnie. Dlatego trzeba oczyszczać go z gnid, które wchodzą tam by prowokować. Jakbyś znał biblię, a nie to co mówią o niej w mediach to wiedziałbyś, że pewnego razu Jezus wpadł do świątyni i spuścił wpie**ol kupcom. Ale lepiej powtarzać zgodnie z modą : "mogę ci pluć na ryj ile chcę a ty nie możesz się bronić bo jestes katolikiem"

fantomasik napisał/a:

Zdecydowana większość z tych co tam buczało w sercu i w głowie ma tylko jedno zdanie "zabić,spalić, zniszczyć przeciwników Pisu":|



obecność Lityńskiego była prowokacją prezydenta. Najłatwiej jest wyprowadzić z równowagi starszego człowieka, a potem przypiąć mu gębę fanatyka. Gdyby platfusy mogły to zgnoiłyby Szaniawskiego za życia, ale facet miał tytuł profesora i nic nie mogli zrobić. Śmieszne jest myślenie dzisiejszych światowców-"karać nie należy złodzieja, tylko tego kto nazywa złodzieja złodziejem"


fantomasik napisał/a:

Jedna partia nas wyprzedaje a druga nas jakby dłużej rządziła to by nas do wojny z ruskimi i niemcami doprowadziła..




Wojna z Rosją. Zastanawiam się czy to aby nie lemingi mają problemy psychiczne. Urojenia na temat zagrożenia wojną ze światowym mocarstwem i twierdzenia, że wszyscy inni w koło są chorzy. Prawnie jest to niemożliwe. Nasza armia podlega pod NATO. Fizycznie również. Mamy około 110 mysliwców. 48 to f-16 bedące rewelacją tylko na bliskim wschodzie. Następne 30 to niemodernizowane migi29 z lat 80. Reszta to su22 nadające się tylko do muzeum lotnictwa. Dla porównania dużo mniejsza Grecja, w dużo lepszym położeniu geopolitycznym ma 200 myśliwców, z czego większość to f-16 i mirage2000. Czym mamy uderzyć na Rosję? Donek zadbał, żeby nawet wojna obronna była dla nas niemożliwa. Nasze siły wojskowe pozwalają dziś na ewentualne tłumienie opozycji...


Arthas21 napisał/a:

Jak nie możesz zaczaić faktu że banda idiotów nie potrafi uszanować rodziny która jest na pogrzebie, z powodu polityki i innego kurestwa to masz naprawdę problem.



Nieuszanowaniem rodziny i zmarłego była obecność tego człowieka na pogrzebie. Nie znasz poglądów Szaniawskiego, ale szczekasz.
Arthas21 napisał/a:

Ciekawe jakbyś się czuł jakbyś ojca chował i banda kretynów zaczęła drzeć ryja na pogrzebie. ch*ja byś zrobił, bo starasz się być sadolem na siłę.




Arthas21 napisał/a:

Ciekawe jakbyś się czuł jakbyś ojca chował i banda kretynów zaczęła drzeć ryja na pogrzebie. ch*ja byś zrobił, bo starasz się być sadolem na siłę.



Ja nie wpuściłbym wroga mojego ojca na pogrzeb, nie wiem jak ty.


Dziwne jest to myślenie lemingów. Nie wolno protestować, bo zniszczy się atmosferę euro. Nie wolno nawet mieć wątpliwości co do śmierci kolejnej ofiary seryjnego samobójcy, bo trzeba uszanować rodzinę zmarłego, która notabene sama nie wierzy w samobójstwo (nie mam na myśli Szaniawskiego). Nie można domagać się lustracji, bo to nie katolickie, i trzeba przebaczać tym którzy przebaczenia nie chcą. Ten naród nie ma chyba kręgosłupa moralnego, albo komuchy zawiązały na nim supełek. Ludzie opamiętajcie się, bo jesteście śmieszni. Niedługo zlikwidują IPN, a nawet sądy, bo nie wolno domagać się karania winnych. Pozostanie tylko wydział ścigania opozycji im. oprawców antykomora. UBecy dostają dzisiaj po 5 tysi emerytury, a facet kpiący z prezydenta biorącego czynny udział w tej szopce zostaje skazany. Wojna z Rosją? Już trwa. Ale gospodarcza. Północą ominęli nas gazociągiem. Południem ominą nas torami, a ambasada Rosji w Brukseli wykazuje zaniepokojenie negatywnymi skutkami dla polskiego środowiska, jakie niesie za sobą rzekomo wydobycie gazu łupkowego. Donek, który tak szczekał na PiS 5 lat temu nie wskórał i blokada na polską żywność trwa dalej na ruskiej granicy. Jeszcze z niego zakpiono proponując przywrócenie festiwalu piosenki radzieckiej w kołobrzegu, na co chłopaczek się zgodził Dalej z wami nie dyskutuję. Rzygajcie sobie dalej, mam nadzieję, że w porę zdążę sp***olić do USA, a do was mam tylko jedną prośbę. Wstawcie tu foty swoich zdziwionych pysków, gdy za parę lat obudzicie w tak zwanej strefie buforowej Niemcy-Rosja

~Bambi~

2012-09-16, 10:29
pesanserinusminor napisał/a:



Marzę tylko żebyśmy się spotkali i abyś próbował mnie uderzyć przy świadkach. Moja pięść dokonałaby anihilacji twojego ryja.





To Niemcy muszą być strasznie słabi bo natychmiast po obaleniu NRD dokonali lustracji i zeszmacili każdego komucha i kapusia. I skończ pie**olić farmazony TW stokrotki czy bolka o przebaczeniu. Przebacza się osobą, które poddały się karze i żałują, a nie tym które wykręcają kota ogonem i dalej robią to co kiedyś kpiąc ze sprawiedliwości.




Gdy ktoś cię okradnie to nie idź na policję tylko od razu mu przebacz zgodnie z logika jaką prezentujesz




Dokładnie. Dlatego trzeba oczyszczać go z gnid, które wchodzą tam by prowokować. Jakbyś znał biblię, a nie to co mówią o niej w mediach to wiedziałbyś, że pewnego razu Jezus wpadł do świątyni i spuścił wpie**ol kupcom. Ale lepiej powtarzać zgodnie z modą : "mogę ci pluć na ryj ile chcę a ty nie możesz się bronić bo jestes katolikiem"



obecność Lityńskiego była prowokacją prezydenta. Najłatwiej jest wyprowadzić z równowagi starszego człowieka, a potem przypiąć mu gębę fanatyka. Gdyby platfusy mogły to zgnoiłyby Szaniawskiego za życia, ale facet miał tytuł profesora i nic nie mogli zrobić. Śmieszne jest myślenie dzisiejszych światowców-"karać nie należy złodzieja, tylko tego kto nazywa złodzieja złodziejem"





Wojna z Rosją. Zastanawiam się czy to aby nie lemingi mają problemy psychiczne. Urojenia na temat zagrożenia wojną ze światowym mocarstwem i twierdzenia, że wszyscy inni w koło są chorzy. Prawnie jest to niemożliwe. Nasza armia podlega pod NATO. Fizycznie również. Mamy około 110 mysliwców. 48 to f-16 bedące rewelacją tylko na bliskim wschodzie. Następne 30 to niemodernizowane migi29 z lat 80. Reszta to su22 nadające się tylko do muzeum lotnictwa. Dla porównania dużo mniejsza Grecja, w dużo lepszym położeniu geopolitycznym ma 200 myśliwców, z czego większość to f-16 i mirage2000. Czym mamy uderzyć na Rosję? Donek zadbał, żeby nawet wojna obronna była dla nas niemożliwa. Nasze siły wojskowe pozwalają dziś na ewentualne tłumienie opozycji...




Nieuszanowaniem rodziny i zmarłego była obecność tego człowieka na pogrzebie. Nie znasz poglądów Szaniawskiego, ale szczekasz.




Ja nie wpuściłbym wroga mojego ojca na pogrzeb, nie wiem jak ty.


Dziwne jest to myślenie lemingów. Nie wolno protestować, bo zniszczy się atmosferę euro. Nie wolno nawet mieć wątpliwości co do śmierci kolejnej ofiary seryjnego samobójcy, bo trzeba uszanować rodzinę zmarłego, która notabene sama nie wierzy w samobójstwo (nie mam na myśli Szaniawskiego). Nie można domagać się lustracji, bo to nie katolickie, i trzeba przebaczać tym którzy przebaczenia nie chcą. Ten naród nie ma chyba kręgosłupa moralnego, albo komuchy zawiązały na nim supełek. Ludzie opamiętajcie się, bo jesteście śmieszni. Niedługo zlikwidują IPN, a nawet sądy, bo nie wolno domagać się karania winnych. Pozostanie tylko wydział ścigania opozycji im. oprawców antykomora. UBecy dostają dzisiaj po 5 tysi emerytury, a facet kpiący z prezydenta biorącego czynny udział w tej szopce zostaje skazany. Wojna z Rosją? Już trwa. Ale gospodarcza. Północą ominęli nas gazociągiem. Południem ominą nas torami, a ambasada Rosji w Brukseli wykazuje zaniepokojenie negatywnymi skutkami dla polskiego środowiska, jakie niesie za sobą rzekomo wydobycie gazu łupkowego. Donek, który tak szczekał na PiS 5 lat temu na PiS nic nie wskórał i blokada na polską żywność trwa dalej na ruskiej granicy. Jeszcze z niego zakpiono proponując przywrócenie festiwalu piosenki radzieckiej w kołobrzegu, na co chłopaczek się zgodził Dalej z wami nie dyskutuję. Rzygajcie sobie dalej, mam nadzieję, że w porę zdążę sp***olić do USA, a do was mam tylko jedną prośbę. Wstawcie tu foty swoich zdziwionych pysków, gdy za parę lat obudzicie w tak zwanej strefie buforowej Niemcy-Rosja



To już się chyba kwalifikuje pod leczenie :wtf:

Kawagawa

2012-09-16, 10:44
Wydaje mi się, że w ich mniemaniu przedstawiciel "Naszego" "Prezydenta" jest po prostu Rosyjskim namiestnikiem.

Osobiście podejrzewam że mogą mieć rację.

Nie dziwię się więc że nie dopuścili do głosu domniemanego szpicla Rosyjskiego namiestnika.

jirki

2012-09-16, 11:00
Bambiś napisał/a:



To już się chyba kwalifikuje pod leczenie :wtf:



Ty już byś leczył każdego, kto ma swoje zdanie i faktycznie mówi wiele prawdy... Może niektórzy tak "tolerancyjni" otworzą swoje zakute łby i zobaczą trochę więcej... Źle się dzieje i zamiast faktycznie oskarżać odpowiedzialne za ten stan rzeczy osoby, to najłatwiej jechać po katolikach, "moherach"... Uwierz mi, że nie było by Ci wesoło, gdyby dla przykładu, ktoś z kim Cię "HIPOTETYCZNIE"(uwaga, trudne słowo... chociaż i tak ktoś się dopie**oli) zdradziła dziewczyna chciał iść z Tobą na piwo i mówić jaka fajna była... może przekolorowałem trochę, ale chcę wymusić jakieś przynajmniej w małym stopniu podobne uczucie...

a swoją drogą, najkrócej mówiąc do tych, którzy jeszcze tego nie skumali i trzeba im wyłożyć jak w przedszkolu, Ci ludzie buczeli, bo to była sytuacja, jakby ktoś im napluł w twarz...


pozdrawiam, miłej niedzieli...

głodny_toster

2012-09-16, 11:27
pesanserinusminor napisał/a:



Marzę tylko żebyśmy się spotkali i abyś próbował mnie uderzyć przy świadkach. Moja pięść dokonałaby anihilacji twojego ryja.





To Niemcy muszą być strasznie słabi bo natychmiast po obaleniu NRD dokonali lustracji i zeszmacili każdego komucha i kapusia. I skończ pie**olić farmazony TW stokrotki czy bolka o przebaczeniu. Przebacza się osobą, które poddały się karze i żałują, a nie tym które wykręcają kota ogonem i dalej robią to co kiedyś kpiąc ze sprawiedliwości.




Gdy ktoś cię okradnie to nie idź na policję tylko od razu mu przebacz zgodnie z logika jaką prezentujesz




Dokładnie. Dlatego trzeba oczyszczać go z gnid, które wchodzą tam by prowokować. Jakbyś znał biblię, a nie to co mówią o niej w mediach to wiedziałbyś, że pewnego razu Jezus wpadł do świątyni i spuścił wpie**ol kupcom. Ale lepiej powtarzać zgodnie z modą : "mogę ci pluć na ryj ile chcę a ty nie możesz się bronić bo jestes katolikiem"



obecność Lityńskiego była prowokacją prezydenta. Najłatwiej jest wyprowadzić z równowagi starszego człowieka, a potem przypiąć mu gębę fanatyka. Gdyby platfusy mogły to zgnoiłyby Szaniawskiego za życia, ale facet miał tytuł profesora i nic nie mogli zrobić. Śmieszne jest myślenie dzisiejszych światowców-"karać nie należy złodzieja, tylko tego kto nazywa złodzieja złodziejem"





Wojna z Rosją. Zastanawiam się czy to aby nie lemingi mają problemy psychiczne. Urojenia na temat zagrożenia wojną ze światowym mocarstwem i twierdzenia, że wszyscy inni w koło są chorzy. Prawnie jest to niemożliwe. Nasza armia podlega pod NATO. Fizycznie również. Mamy około 110 mysliwców. 48 to f-16 bedące rewelacją tylko na bliskim wschodzie. Następne 30 to niemodernizowane migi29 z lat 80. Reszta to su22 nadające się tylko do muzeum lotnictwa. Dla porównania dużo mniejsza Grecja, w dużo lepszym położeniu geopolitycznym ma 200 myśliwców, z czego większość to f-16 i mirage2000. Czym mamy uderzyć na Rosję? Donek zadbał, żeby nawet wojna obronna była dla nas niemożliwa. Nasze siły wojskowe pozwalają dziś na ewentualne tłumienie opozycji...




Nieuszanowaniem rodziny i zmarłego była obecność tego człowieka na pogrzebie. Nie znasz poglądów Szaniawskiego, ale szczekasz.




Ja nie wpuściłbym wroga mojego ojca na pogrzeb, nie wiem jak ty.


Dziwne jest to myślenie lemingów. Nie wolno protestować, bo zniszczy się atmosferę euro. Nie wolno nawet mieć wątpliwości co do śmierci kolejnej ofiary seryjnego samobójcy, bo trzeba uszanować rodzinę zmarłego, która notabene sama nie wierzy w samobójstwo (nie mam na myśli Szaniawskiego). Nie można domagać się lustracji, bo to nie katolickie, i trzeba przebaczać tym którzy przebaczenia nie chcą. Ten naród nie ma chyba kręgosłupa moralnego, albo komuchy zawiązały na nim supełek. Ludzie opamiętajcie się, bo jesteście śmieszni. Niedługo zlikwidują IPN, a nawet sądy, bo nie wolno domagać się karania winnych. Pozostanie tylko wydział ścigania opozycji im. oprawców antykomora. UBecy dostają dzisiaj po 5 tysi emerytury, a facet kpiący z prezydenta biorącego czynny udział w tej szopce zostaje skazany. Wojna z Rosją? Już trwa. Ale gospodarcza. Północą ominęli nas gazociągiem. Południem ominą nas torami, a ambasada Rosji w Brukseli wykazuje zaniepokojenie negatywnymi skutkami dla polskiego środowiska, jakie niesie za sobą rzekomo wydobycie gazu łupkowego. Donek, który tak szczekał na PiS 5 lat temu nie wskórał i blokada na polską żywność trwa dalej na ruskiej granicy. Jeszcze z niego zakpiono proponując przywrócenie festiwalu piosenki radzieckiej w kołobrzegu, na co chłopaczek się zgodził Dalej z wami nie dyskutuję. Rzygajcie sobie dalej, mam nadzieję, że w porę zdążę sp***olić do USA, a do was mam tylko jedną prośbę. Wstawcie tu foty swoich zdziwionych pysków, gdy za parę lat obudzicie w tak zwanej strefie buforowej Niemcy-Rosja



A zapomniałem dodać jedną rzecz...widzisz,słyszysz to co chcesz;) Z mojej wypowiedzi "wyskubałeś" tylko to co chciałeś i uznałeś za jawne pogwałcenie poglądów PiSuaru:) Zresztą jebie mnie to...a co do annihilacji, to gówno byś zrobił. Tak jak gimbus przed starymi, tłumacząc się z ocen... :)

~Bambi~

2012-09-16, 12:04
jirki napisał/a:



Ty już byś leczył każdego, kto ma swoje zdanie i faktycznie mówi wiele prawdy... Może niektórzy tak "tolerancyjni" otworzą swoje zakute łby i zobaczą trochę więcej... Źle się dzieje i zamiast faktycznie oskarżać odpowiedzialne za ten stan rzeczy osoby, to najłatwiej jechać po katolikach, "moherach"... Uwierz mi, że nie było by Ci wesoło, gdyby dla przykładu, ktoś z kim Cię "HIPOTETYCZNIE"(uwaga, trudne słowo... chociaż i tak ktoś się dopie**oli) zdradziła dziewczyna chciał iść z Tobą na piwo i mówić jaka fajna była... może przekolorowałem trochę, ale chcę wymusić jakieś przynajmniej w małym stopniu podobne uczucie...

a swoją drogą, najkrócej mówiąc do tych, którzy jeszcze tego nie skumali i trzeba im wyłożyć jak w przedszkolu, Ci ludzie buczeli, bo to była sytuacja, jakby ktoś im napluł w twarz...


pozdrawiam, miłej niedzieli...



Tak. Leczyłbym wszystkich psycholi i nawiedzeńców politycznych. Polityka to plucie sobie nawzajem w twarz.

Można mieć przekonania jakieś, popierać partię, zakładać. Ale fanatyzmu i nienawiści politycznej nie zrozumiem nigdy.

bloodlikevine

2012-09-16, 12:54
Połowa z tych ludzi nawet nie wie dlaczego bije brawo, a druga połowa nie ma pojęcia dlaczego orderu nie powinien dostać :)

RHminus

2012-09-16, 13:25
Obecnie ta cała poprawność polityczna to idiotyzm, dobrze zrobili.. zasłanianie się szacunkiem do miejsca i rodziny to śpiewka dla ćwierćtępaków którymi można w ten sposób manipulować (którzy dają się tym manipulować). Doskonale widać w wypowiedziach powyżej kto nie ma zielonego pojęcia kim był Józef Szaniawski oraz co wywołało taką reakcję.

Cytat:

To Niemcy muszą być strasznie słabi bo natychmiast po obaleniu NRD dokonali lustracji i zeszmacili każdego komucha i kapusia. I skończ pie**olić farmazony TW stokrotki czy bolka o przebaczeniu. Przebacza się osobą, które poddały się karze i żałują, a nie tym które wykręcają kota ogonem i dalej robią to co kiedyś kpiąc ze sprawiedliwości.



Staaary, nie tłumacz im tego, beton i tak nie złapie o co chodzi.

McMenel

2012-09-16, 13:57
Hehehe zajadli członkowie PZPR zrobili bydło przy przemówieniu innego członka PZPR.