18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

Jak się pokłócic z dziewczyną

camel87 • 2012-04-26, 19:19
Dziś dziewczyna pisze mi smsa z pracy (dzwoni do ludzi z ofertami):

"Faceci to świnie"

Odpisałem:

"A kobiety to lochy"

Napisała:

"Ej to było chamskie, przypomne Ci to jak loda będziesz chciał"

Odpisałem twardo:

"Pierwsza po minete przyjdziesz"

Napisała:

"Zobaczymy kto pierwszy do kogo przyjdzie"

Ja już nie odpisałem. Wiadomo, że będę twardy... ale już jej kolacje szykuje bo o 21ej kończy prace :)
I jak by nie patrzeć KOBIETY ZAWSZE MAJĄ NAS W RĘKU I ZROBIĄ Z NAMI CO CHCĄ Z POWODU "DAWANIA" SIEBIE.

Może napiszecie w komentarzach, że po h*ja robię kolacje itp, itd ale nie chce konia walić (rudy nie jestem hehe).

skuti69

2012-04-26, 19:57
rudy nie ale frajer ;)

robal321

2012-04-26, 19:58
Pierwsza dziewczyna, więc musisz się pochwalić?

bloodwar

2012-04-26, 19:59
Zanim zaczniesz okazywać jej szacunek zobacz w słowniku przez jakie "ha" pisze się ch*j!!! Na pierwszym miejscu okazuj szacunek Matce Ojczyźnie - to dzięki niej możesz pisać "ch*j" a nie "dick" "пенис" czy "schlangenmacherszulgermantentauber"!!!

~krzys.toxic

2012-04-26, 20:12
@up
"schlangenmacherszulgermantentauber"

że co k***a?

Synonimy (niemiecki) dla "penis":
Glied Schwanz Pimmel männliches Glied Phallus

to, że motyl to smechterling nie znaczy że ch*j niemiecki musi być tak DŁUGI co w każdym wypadku oznacza ściemę :)

seven

2012-04-26, 20:31
Dajcie chłopakowi spokój, chciał się pochwalić dziewczyną i wypisuje bzdury. Pewnie nie było ani smsów, ani nie robi mu loda, pewnie nawet jej nie widział nago, generalnie zrobił z siebie idiotę, chciał być śmieszny - trudno, nie wyszło może następnym razem.
A jeżeli te smsy to prawda, to nie wiem dlaczego ale zaleciało mi kurewką...

BongMan

2012-04-26, 20:42
Chyba ci się synku coś poj***ło. To sadistic a nie poradnia towarzyska dla ludzi upośledzonych umysłowo...
camel87 napisał/a:

Może napiszecie w komentarzach, że po h*ja robię kolacje itp, itd ale nie chce konia walić (rudy nie jestem hehe).


Odpowiedź prosta. Po pierwsze - jesteś analfabetą. Po drugie - jesteś pantoflarzem.

lapps

2012-04-26, 20:59
Cytat:

Dziś dziewczyna pisze mi smsa z pracy (dzwoni do ludzi z ofertami):



dz**ka z wlasna akwizycja telefoniczna? :D tego jeszcze nie bylo

Tristan88

2012-04-26, 21:58
Kolejny Co rozmawia z ręką.

antyzog

2012-04-26, 22:33
Się zaczęło hejtowanie, tak was to boli snoby że typ ma co r*chać i nie jest to ręka? Czy to kolejny wyścig szczurów, kto mu bardziej pociśnie i wyłapie więcej piw? "Frajer" k***a, "gada z własną ręką", chciałbym zobaczyć jak autorzy podobnych postów wyglądają w realu i jak wygląda ich życie osobiste, idźcie być grubymi gdzie indziej.

Nikczemny_Płód

2012-04-26, 22:43
antyzog napisał/a:

Się zaczęło hejtowanie, tak was to boli snoby że typ ma co r*chać i nie jest to ręka? Czy to kolejny wyścig szczurów, kto mu bardziej pociśnie i wyłapie więcej piw? "Frajer" k***a, "gada z własną ręką", chciałbym zobaczyć jak autorzy podobnych postów wyglądają w realu i jak wygląda ich życie osobiste, idźcie być grubymi gdzie indziej.



Masz moje zdjęcie w avku.

I co zazdrościsz? Nie jestem rudy, zawsze odrabiam zadanie domowe, wygralem olimpiadę matematyczna w Kwidzyniu Małym, jestem ministrantem, wolontariuszem green peace.

Nie uprawiam seksu, czekam z czystością do ślubu, ale najpierw edukacja. Potem dobra praca i poszukam damy mojego serca ktora zawladnie moim swiatem, ktorej bede zrywal codziennie kiwatki, karmil świeżym zbożem z mojego pola, które kupie za ciężko zarobione pieniążki.

Nigdy nie będę kazał jej robić lodów bo to poniża kobietę, jedynie co to zaproponuje jej pieszczoty ustami moich genitaliów a jak się nie zgodzi to zrozumiem, po miłości którą będziemy uprawiać w niedziele (po mszy) będe jej czytał encyklopedie by była mądra jak ja.

I taki cwaniaczek i troll jak Ty będzie mi zazdrościł bajecznego pożycia, super pozycji, mądrości. Ciśnij dalej ludziom mojego pokroju a obudzisz się z niczym z kobietą lekkich obyczajów u swojego boku, może ona zrobi Ci loda ale nie powie, że jesteś dla niej skarbeczkiem a to bardzo bardzo ważne, nie uśmiechnie się do ciebie.

Więc daj sobie spokój bo swoimi komentarzami obnażasz swoja intelektualną pustke.


Będę miał dwoje dzieci, małą córeczkę i chłopca, będe im czytał20 minut dziennie, potem nauczał10 przykazań, na 18 urodziny dam im katechizm po dziadku, a Ty swoim dzieciom co dasz seksualny wyzwolony młodzieńcze?

Tak tak, smiej się śmiej, a potem po nocach płacz po kątach, że inny mają tak fajnie a Ty nie.

Yourichi

2012-04-26, 23:56
Na ch*j te elaboraty?

PS
Poroniony Płód napisał/a:

gimnazjóm

:samoboj:

Bl...........er

2012-04-26, 23:59
Dajcie mu satysfakcję. Ma kobietę i dobrze przynajmniej co wieczór nie przytula się do własnej ręki.

seven

2012-04-27, 00:14
antyzog napisał/a:

Się zaczęło hejtowanie, tak was to boli snoby że typ ma co r*chać i nie jest to ręka? Czy to kolejny wyścig szczurów, kto mu bardziej pociśnie i wyłapie więcej piw? "Frajer" k***a, "gada z własną ręką", chciałbym zobaczyć jak autorzy podobnych postów wyglądają w realu i jak wygląda ich życie osobiste, idźcie być grubymi gdzie indziej.


Nie używaj słów i określeń, których nie rozumiesz.