18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Jerry Springer i baba z kutasem

jvhjvhkuba • 2012-07-29, 00:30
Angielski wymagany. To, co sadyści lubią najbardziej. :mrgreen:
Od dzisiaj uważajcie na wasze nowe kobiety, bo mogą wam sprawić niemiłą niespodziankę, tak jak temu panu :-D

Swoją drogą to niezły z niego nieogar. Jak można po ponad dwóch miesiącach nie zorientować się, że jego "laska" ma ku*asa? :idzwch*j:

erpi

2012-07-29, 01:19
Nie ma to jak bracia mówią siostry do siebie.

:ks_homer:

nisanosa

2012-07-29, 03:09
"she is twice as man as you are" ;]

bloodwar

2012-07-29, 08:37
Programy JS są jeszcze bardziej ustawione niż Drzyzga, więc wcale nie zdziwiłbym się jakby się okazało, że wielomiesięczna "para" nawet nie widziała się na oczy i poznali się dopiero 10 minut przed rozpoczęciem programu przy kasie wypłacającej gaże aktorom w nim występującym. W Rozmowach w toku płacą podobno 500 zł za występ, niska cena za zrobienie z siebie idioty na całą Polskę (vel "Sylwusia" czy facet który zjadł zeby na meczach), przeważnie osoby które tam występują są z łapanki w firmach castingowych bo stawka jest wyższa niż za statystowanie choć mniejsza niż za udział w reklamie

Re...........ms

2012-07-29, 09:29
To jest tak gównianym gównem, że trzeba być poj***ny, żeby uwierzyć w prawdziwość tego programu. Ja wiem, że to USA, ale to chyba nie możliwe żeby być takim gamoniem nawet w USA.

Mr.Drwalu

2012-07-29, 11:05
jvhjvhkuba napisał/a:

Jak można po ponad dwóch miesiącach nie zorientować się, że jego "laska" ma ku*asa? :idzwch*j:



Jak można oglądać takie teatry telewizyjne jak Jerry Springer lub Rozmowy w Toku, i nie zorientować się, że 80% występujących to plebsy z ulicy. ;)

Irenvelle

2012-07-29, 11:19
Ten program jest taki, taki, taki AMERYKANSKI, czemu mi to robicie:(

Nerfpl

2012-07-29, 12:54
mhm, taaa...

2,5 miesiąca i się nie skumał... Po tygodniu jak nie szybciej już masz dostęp do takich informacji..

Ja...........ro

2012-07-29, 16:21
Cytat:

Swoją drogą to niezły z niego nieogar. Jak można po ponad dwóch miesiącach nie zorientować się, że jego "laska" ma ku*asa?


swoja drogą to niezły z Ciebie nieogar. Jak można nie zorientować się, że w programach telewizyjnych wszystko jest ustawione?

bo...........ę

2012-07-29, 18:48
@up
Całe nasze życie jest ustawione. W swoim życiu odrzuciłem chrześcijaństwo na rzecz wiary w Matrixa. Te programy telewizyjne są po to, by nas kontrolować!

bigosamigos77

2012-07-30, 22:02
a jak można się nie zorientować że ten program jest ustawiany?

MisioIgliwiec

2012-07-30, 22:08
A kojarzy ktoś taki odcinek, w którym wystąpił taki tęgi chłop, który uważał się za kobietę- identycznie jak Anna Grodzka. Widziałem kiedyś ten odcinek w TV i nie mogę go znaleźć. Wiem, że to ustawione wszystko, ale to niezła beka była jak napie**alał się ten chłop z ochroniarzami i osobami z widowni.

Proximate

2012-07-30, 22:17
Zaraz usłyszę pie**olenie, że jestem rasistą, ale czy Wy też nie macie przeświadczenia, że murzyni są totalnie pok***ieni. Najpierw ten glonojad pie**oli, że kocha kolesia, potem jak mówi, że jej pie**olnie to pierwsza do bitki, zajebista k***a kobieta, no po ch*ju, już widzę jak obcina sobie ku*asa tak jak mówił, takiego wała.
Przerobić to ścierwo na brązowy ryż i po kłopocie.

~ Donnie Darko

2012-07-30, 23:09
Dziwię się gościowi, że natychmiast nie wstał i nie wyj***ł jej/jemu/temu

simek147666

2012-07-30, 23:10
Wiadomo, że ustawiany, ale gościu w tym niebieskim jest spięty jak ja pie**ole :O Wiadomo, że aktorzą, ale gościu najwyraźniej nie może się ogarnąć...