18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

kobieta u lekarza

Kargho • 2010-11-07, 17:29
Tak, wiem suchar ale i tak zapodam ;p













Przychodzi kobieta do lekarza i mówi:
- Panie doktorze, ja mam taki problem bo się strasznie długo nie podmywałam i mi się zrobił taki syf straszny, no gnój po prostu, to jest obrzydliwe, obleśne, cuchnie...
- Proszę pani, ja jestem lekarzem, już nie jedno w życiu widziałem, proszę pokazać, na wszystko się znajdą odpowiednie lekarstwa.
Babka pokazuje, ale lekarz zakrywa usta dłonią i przez zęby cedzi:
- Proszę stąd wyjść! Proszę wyjść, bo się zrzygam!
Babka załamana, nie wiedziała co ma zrobić i ktoś jej poradził, żeby poszła do zielarza. No i mówi:
- Dzień dobry, wie pan, bo ja mam taki problem, że się strasznie długo nie podmywałam i mi się zrobił taki syf straszny, gnój przeokropny, paskudztwo zupełne. To cuhnie, jest obrzydliwe, szambo, fetor jakiś...
- Proszę pani, ja jestem dorosłym człowiekiem, niejedno w życiu widziałem, pani pokaże i na pewno się znajdą jakieś ziółka i będzie po sprawie.
Kobita pokazuje, a facet zasłania usta dłonią i przez zęby cedzi:
- Proszę stąd wyjść! Proszę wyjść, bo się zrzygam!
Kobieta załamała się kompletnie i nie wiedząc już co począć poszła do księdza. I mówi:
- Proszę księdza, bo ja mam taki nietypowy problem. Strasznie długo się nie podmywałam i mi się zrobił taki gnój straszny, taki syf przeokropny, to cuchnie, jedzie niewyobrażalnie, nic się nie da z tym zrobić...
- Córko, na wszystko zaradzić może woda święcona. Idź sobie na zakrystię, tam jest misa z wodą święconą, podmyj się i będzie po sprawie. Woda święcona może zdziałać cuda!
No więc kobita poszła na zakrystię, przykucnęła nad misą z wodą święconą i zaczyna się podmywać. I nagle coś przeleciało jej przez ramię i wpadło do wody. Wyciąga i okazuje się, że to gwóźdź. Odwraca się, a tam Jezus wisząc na krzyżu zasłania sobie usta dłonią...

Apollo

2010-11-08, 00:02
Nagerath napisał/a:

Tak, wiem suchar ale i tak zapodam ;p



Wcale nie - dobry kawał ;)

Wa...........is

2010-11-08, 09:24
fake, ksiądz by wylizał.

GKC

2010-11-08, 10:09
Po co Jezus zasłonił usta łapą, jak i tak wyrzygałby się przez dziurę?

mccoob

2010-11-08, 10:15
O żesz ty w mordę, znasz taki gnój straszny, taki syf przeokropny chyba z autopsji Nagerath?

~tip.top

2010-11-08, 10:16
tak jakoś mi się przypomniało :->

Pewna kobieta nie mogła się wysikać, próbowała, próbowała i nic. Pomyślała "pójdę do ginekologa on napewno mi pomoże". Jak pomyślała tak zrobiła
Wchodzi do gabintu, lekarz od drzwi ją wita
-Dzień dobry pani Jolu, co tam dolega tym razem?
-Panie doktorze nie jest dobrze. Od 2 dni nie mogę się wysikać chociaż bardzo mi się chce. Próbuję i nic.
-Niech pani usiądzie na fotel.
Lekarz fachowym okiem popatrzył, pokiwał głową, podrapał się po czole, wziął młotek i przecinak uderzył 3 razy, dmuchnął, przetarł i mówi.
-Dobrze pani Jolu może pani biec się wysikać.
Ale nawet jeszcze nie zdążył skończyć tych słów jak pani Jola pobiegła do ubikacji. Wraca za jakiś czas uradowana.
-Panie doktorze jest pan cudowny! Proszę mi powiedzieć co powinnam robić żeby w przyszłości uniknąć takich sytuacji, może jakieś leki lub zabieg?
-Nie, żedne leki ani zabieg nie wchodzą w gre, poprostu następnym razem niech pani w drugą stronę podciera dupe.

Kirkor

2010-11-08, 10:31
a ja myślałem że ksiądz powie

- Proszę pani, ja jestem dorosłym człowiekiem, niejedno w życiu widziałem, pani pokaże

Kargho

2010-11-08, 14:18
mccoob napisał/a:

O żesz ty w mordę, znasz taki gnój straszny, taki syf przeokropny chyba z autopsji Nagerath?




O iście do kościoła mnie oskarżasz? no wiesz co... :p

Ranger

2010-11-08, 14:40
Tych co wiedzą, że to suchar ale i tak wrzucają powinno się kastrować za pomocą tępego i zardzewiałego widelca...

W

2010-11-08, 16:37
Nagerath napisał/a:

Tak, wiem suchar ale i tak zapodam ;p


zastanów się nad sobą

olej310

2010-11-08, 17:53
Jezus całe życie wisi z ch*jem na wierzchu....
wyjdz bo się zrzygam...

mi...........ex

2010-11-08, 18:00
No więc kobita poszła na zakrystię, przykucnęła nad misą z wodą święconą i sie umyla.
W nastepna niedziele caly kosciol rzyga

kopytko.master

2010-11-08, 21:40
Ze śmiechu aż puściły mi zwieracze i kto to teraz posprząta. A tak przy okazji to zajebisty suchar!