topic

kobieta u lekarza

76
piwo
Kargho  @ 2010-11-07, 17:29
Tak, wiem suchar ale i tak zapodam ;p

Przychodzi kobieta do lekarza i mówi:
- Panie doktorze, ja mam taki problem bo się strasznie długo nie podmywałam i mi się zrobił taki syf straszny, no gnój po prostu, to jest obrzydliwe, obleśne, cuchnie...
- Proszę pani, ja jestem lekarzem, już nie jedno w życiu widziałem, proszę pokazać, na wszystko się znajdą odpowiednie lekarstwa.
Babka pokazuje, ale lekarz zakrywa usta dłonią i przez zęby cedzi:
- Proszę stąd wyjść! Proszę wyjść, bo się zrzygam!
Babka załamana, nie wiedziała co ma zrobić i ktoś jej poradził, żeby poszła do zielarza. No i mówi:
- Dzień dobry, wie pan, bo ja mam taki problem, że się strasznie długo nie podmywałam i mi się zrobił taki syf straszny, gnój przeokropny, paskudztwo zupełne. To cuhnie, jest obrzydliwe, szambo, fetor jakiś...
- Proszę pani, ja jestem dorosłym człowiekiem, niejedno w życiu widziałem, pani pokaże i na pewno się znajdą jakieś ziółka i będzie po sprawie.
Kobita pokazuje, a facet zasłania usta dłonią i przez zęby cedzi:
- Proszę stąd wyjść! Proszę wyjść, bo się zrzygam!
Kobieta załamała się kompletnie i nie wiedząc już co począć poszła do księdza. I mówi:
- Proszę księdza, bo ja mam taki nietypowy problem. Strasznie długo się nie podmywałam i mi się zrobił taki gnój straszny, taki syf przeokropny, to cuchnie, jedzie niewyobrażalnie, nic się nie da z tym zrobić...
- Córko, na wszystko zaradzić może woda święcona. Idź sobie na zakrystię, tam jest misa z wodą święconą, podmyj się i będzie po sprawie. Woda święcona może zdziałać cuda!
No więc kobita poszła na zakrystię, przykucnęła nad misą z wodą święconą i zaczyna się podmywać. I nagle coś przeleciało jej przez ramię i wpadło do wody. Wyciąga i okazuje się, że to gwóźdź. Odwraca się, a tam Jezus wisząc na krzyżu zasłania sobie usta dłonią...

Apollo 

2
2010-11-08, 00:02 [link]
Nagerath napisał/a:

Wcale nie - dobry kawał ;)

WaterJetPenis

2010-11-08, 09:24 [link]
fake, ksiądz by wylizał.

GKC 

9
2010-11-08, 10:09 [link]
Po co Jezus zasłonił usta łapą, jak i tak wyrzygałby się przez dziurę?

mccoob 

2010-11-08, 10:15 [link]
O żesz ty w mordę, znasz taki gnój straszny, taki syf przeokropny chyba z autopsji Nagerath?

~Adolf_Hipster 

13
2010-11-08, 10:16 [link]
tak jakoś mi się przypomniało :->

Pewna kobieta nie mogła się wysikać, próbowała, próbowała i nic. Pomyślała "pójdę do ginekologa on napewno mi pomoże". Jak pomyślała tak zrobiła
Wchodzi do gabintu, lekarz od drzwi ją wita
-Dzień dobry pani Jolu, co tam dolega tym razem?
-Panie doktorze nie jest dobrze. Od 2 dni nie mogę się wysikać chociaż bardzo mi się chce. Próbuję i nic.
-Niech pani usiądzie na fotel.
Lekarz fachowym okiem popatrzył, pokiwał głową, podrapał się po czole, wziął młotek i przecinak uderzył 3 razy, dmuchnął, przetarł i mówi.
-Dobrze pani Jolu może pani biec się wysikać.
Ale nawet jeszcze nie zdążył skończyć tych słów jak pani Jola pobiegła do ubikacji. Wraca za jakiś czas uradowana.
-Panie doktorze jest pan cudowny! Proszę mi powiedzieć co powinnam robić żeby w przyszłości uniknąć takich sytuacji, może jakieś leki lub zabieg?
-Nie, żedne leki ani zabieg nie wchodzą w gre, poprostu następnym razem niech pani w drugą stronę podciera dupe.

Kirkor 

2
2010-11-08, 10:31 [link]
a ja myślałem że ksiądz powie

- Proszę pani, ja jestem dorosłym człowiekiem, niejedno w życiu widziałem, pani pokaże

Kargho 

2010-11-08, 14:18 [link]
mccoob napisał/a:
O żesz ty w mordę, znasz taki gnój straszny, taki syf przeokropny chyba z autopsji Nagerath?

O iście do kościoła mnie oskarżasz? no wiesz co... :p

Ranger 

2010-11-08, 14:40 [link]
Tych co wiedzą, że to suchar ale i tak wrzucają powinno się kastrować za pomocą tępego i zardzewiałego widelca...

W 

3
2010-11-08, 16:37 [link]
Nagerath napisał/a:

zastanów się nad sobą

olej310 

2010-11-08, 17:53 [link]
Jezus całe życie wisi z ch*jem na wierzchu....
wyjdz bo się zrzygam...

misiex

1
2010-11-08, 18:00 [link]
No więc kobita poszła na zakrystię, przykucnęła nad misą z wodą święconą i sie umyla.
W nastepna niedziele caly kosciol rzyga

kopytko.master 

1
2010-11-08, 21:40 [link]
Ze śmiechu aż puściły mi zwieracze i kto to teraz posprząta. A tak przy okazji to zajebisty suchar!
   Popularne tagi
gra endera  koleżkowcy  fat ed  różaniec  zaczepianie  pilipiuk  winko  philip.k.dick  kodeks karny  newsweek  boys on wheels  wilgoć  nightclub  komorka  barracuda  mocherowe  bitbox  knockaut  różowy bóbr
[ KWEJK ] [ JEB Z DZIDY ] [ WĄCHAM KSIĄŻKI ]