18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Krzysztof Jackowski o 2013

zielak300 • 2013-03-09, 21:03
Krzysztof Jackowski o katastrofalnym roku 2013.


Jaczy

2013-03-09, 21:32
No i szlag trafił :lol:

xmikexpl

2013-03-09, 21:32
ale co to miało być? śmieszne, fajne, ciekawe, czy poj***ne bo mi sie wydaje to ostatnie... o kur..a piesek idź siadaj.... Ja pier....le... CHyba że mi ktoś to wytłumaczy...

zielak300

2013-03-09, 21:42
xmikexpl napisał/a:

ale co to miało być? śmieszne, fajne, ciekawe, czy poj***ne bo mi sie wydaje to ostatnie... o kur..a piesek idź siadaj.... Ja pier....le... CHyba że mi ktoś to wytłumaczy...



Chodzi o to, że tam mu się piesek pod nogami plątał i przeszkadzał.

Nie dziękuj :-P

obrus

2013-03-09, 23:23
rok pod psem

kares

2013-03-10, 00:16
wielki jasnowidz a nie przewidział, że mu piesek przeszkodzi

Zl...........ny

2013-03-10, 00:59
A jakby mu się odbiło po obiedzie to też by w neta wrzucili? Co to k***a za telewizja :roll:

da...........za

2013-03-10, 01:23
Ale to jest ta przepowiedź.

monto

2013-03-10, 01:32
Gówno a nie pies !!! on grał na czas, maciek z klanu by to zobaczył, reporter zadał mu takie pytanie na które potrzebował większej ilości czasu, żeby coś nawciskać to psem sobie pomógł

Massdeath

2013-03-10, 02:45
Gówno nie jasnowidz, nie widział że i tak puszczą ?

bloodwar

2013-03-10, 07:27
Podsumowanie kariery "jasnowidza" pana Jackowskiego:
- wskazał Wałęsę jako zwycięzcę pojedynku z Kwaśniewskim
- wskazywał kilkakrotnie różne miejsca przetrzymywania Krzysztofa Olewnika (jak się później okazało - były za każdym razem błędne bo w tym momencie JUŻ NIE ŻYŁ)
- nie wskazał miejsca przetrzymywania (bądź umiejscowienia zwłok) Iwony Wieczorek
- no i wisienka na torcie - w wyborach prezydenckich 2010 (zapytany jeszcze w 2009) wskazał jako zwycięzcę Donalda Tuska, minimalną różnicą głosów nad Lechem Kaczyńskim, po wyborach Donek miał rządzić 2 kadencje a Lech zająć pracą naukową i spokojnym życiem na emeryturze - Donek jak wiadomo w końcu nie startowal a Lech... no cóż, jeżeli jakiś "jasnowidz" w swoich "wizjach" nie zauważył wielkiego, spadającego samolotu i huku medialnego jaki po tym przez wiele dni objął całą Ziemię to idź pan w ch*j z takim "jasnowidzem"!

ta...........ar

2013-03-10, 09:36
ch*ja wie...przez cały 2012r miałem powieszoną jego przepowiednie na lodówce, żeby rzeczywiście sprawdzić i ch*ja sie sprawdzilo. chyba nic, jak pamietam. może jedynie suche lato. A tak mówil o rozpadzie UE, ze cena diesla ponad 7zł, Jarek Kaczyński zmieciony ze sceny polityczniej...itd. pie**olenie...

Lordzik92

2013-03-10, 10:46
To ja wam moge powrozyc z syfu jaki panuje w polityce:
1. Tusk i cale PO, po fali krytyki zostanie zdjety z politycznej sceny na rzecz kolejnej prolewicowej parti (prawdopodobnie z kwasniakiem na czele). PIS dzialajacy w symbiozie politycznej z PO, bez tej parti zginie smiercia naturalna, politycy rozejda sie do innych parti lub zaloza malo wazne wlasne partyjki.
2. Ludzie wybiegna na ulice i beda sie cieszyc z obalenia starej wladzy jak w 89´.
3. Stanie sie ,,cud gospodarczy", chwilowo ludzie beda zyli w szczesciu i nadziei o lepsze jutro, przekonani tym ze wreszcie rzad walczy z pie**olnikiem jaki narobili poprzednicy.
4. Po kilku latach okaze sie ze pod wznioslymi projektami rzadu, przechodzily w ciszy ustawawy odbierajace ludziom wszystko co mieli.
5. JKM znowu przegra z wynikiem kilku %, co zakonczy jego kariere polityczna, mozliwe ze umrze na zawal.
6. M jak milosc jest najinteligentniejszym programem jaki mozna zobaczyc w tv. Dominuja seriale typu ,,pamietniki z wakacji", ,,trudne sprawy" w 1000 roznych wersji.
7. Tadeusz Rydzyk tworzy kolejny wzniosly projekt, potem umiera. Po jego smierci, przez klotnie zarzadu poszukujacego kolejnego lidera, wychodza na jaw przekrety, korupcje, i inne nielegalne procedery ktore finalnie koncza imperium ksiedza z Torunia.
8. Swiatowy kryzys powoduje w krajach europejskich anulowanie swiadczen socjalnych, nieroby wychodza na ulice, policja i wojsko w probie przeciwdzialania takze. Trudna sytuacja w EU oslabia pakt NATO co zacheca Chiny wraz z Korea pln. do agresywnej ekspansji, Rosja nie pozostaje neutralna...
9. Finalnie konczy sie to III wojna swiatowa, ktora niezaleznie od wynikow nie zakonczy konfliktow w swiecie arabskim.
10. Watykan zmodernizuje swoj system wiary i ponownie chrzescijanstwo zdominuje swiat.
11. ...

synmackazklanu

2013-03-10, 13:09
kares napisał/a:

wielki jasnowidz a nie przewidział, że mu piesek przeszkodzi




ten pies jeszcze nie wstał, a on już mu kazał siadać... :amused: