18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

KSW 20 Pudzian

okar19 • 2012-09-16, 00:14
tanio skóry nie sprzedał

Rafau

2012-09-16, 00:16
Zamiast iść spać to musiałeś kilka minut po walce być pierwszą osobą która to udostępni tylko po to żeby dostać piwa na sadolu.
Przegrałeś życie ;o

Kakushkin

2012-09-16, 00:18
Szybka wstawka, szkoda, że koleś reklamowany jako jeden z najlepszych zawodników, który zawsze wygrywał w pierwszej rundzie, pokazał odrobinę więcej od Najmana. Ot kolejny chłopek do obicia przez Pudziana ku uciesze gawiedzi i wpłatom z PayPerView. Esz, trochę to smutne :(

Chociaż 'Dawaj na Ring' zawsze przyprawia o banana na mordzie :amused:

Bl...........er

2012-09-16, 00:18
Następny frajer na pokaz :-/

cinoslav

2012-09-16, 00:19
Żaden ze mnie 'profeszjonal fajter', ale coś tam się znam- i nie wiem jak dla was, ale dla mnie to była jedna z najcieńszych gal jakie w życiu widziałem. Mańkowski-Moks, oni jedyni udowodnili, że rzeczywiście przeszli jakiś trening. Może to złe porównanie, ale pooglądajcie sobie walki strikeforce'a , UFC czy chociażby starego K-1/Pride, to są prawdziwe walki. Cieszę się, że oszczędziłem te kilka złotych i jednak nie pojechałem na Ergo...

okar19

2012-09-16, 00:24
cinoslav napisał/a:

Żaden ze mnie 'profeszjonal fajter', ale coś tam się znam- i nie wiem jak dla was, ale dla mnie to była jedna z najcieńszych gal jakie w życiu widziałem. Mańkowski-Moks, oni jedyni udowodnili, że rzeczywiście przeszli jakiś trening. Może to złe porównanie, ale pooglądajcie sobie walki strikeforce'a , UFC czy chociażby starego K-1/Pride, to są prawdziwe walki. Cieszę się, że oszczędziłem te kilka złotych i jednak nie pojechałem na Ergo...



To biedna polska , tutaj nie ma żadnych strikeforce'ów czy UFC ... Ciesz się z tego co jest .


Pozdro dla kumatych którzy obejrzeli to za darmo na necie .

Marian Pudzianowski

2012-09-16, 00:26
Jestem rozczarowany widowiskowością tej walki. Ciekawe kto następny...

cinoslav

2012-09-16, 00:26
@upup

Musisz być na prawdę 'kumaty', jeśli udało Ci się obejrzeć to za darmo. Brawo Sherlocku!

~Griszon

2012-09-16, 00:28
Rafau napisał/a:

Zamiast iść spać to musiałeś kilka minut po walce być pierwszą osobą która to udostępni tylko po to żeby dostać piwa na sadolu.
Przegrałeś życie ;o


Aż tak Cię to boli, że Cię wyprzedził? A swoją drogą to czemu jeszcze nie śpisz?

okar19

2012-09-16, 00:28
Marian Pudzianowski napisał/a:

Jestem rozczarowany widowiskowością tej walki. Ciekawe kto następny...


hmmm... może TY ?! Cały sadol będzie za Tobą , pokaż nam prawdziwe widowisko !

Griszon napisał/a:


Aż tak Cię to boli, że Cię wyprzedził? A swoją drogą to czemu jeszcze nie śpisz?


Dziś niedziela , ma wolne , lecz w poniedziałek wraca szkolna rzeczywistość .

ko...........or

2012-09-16, 00:35
to ma byc fighter dla pudziana haha KSW sobie chyba jaja robi wiecej show niz to wszystko warte albo mu dajcie godnego przeeciwnika albo niech przestanie z tym diskopolowym bratem pajacowac

Pabloooo

2012-09-16, 00:38
to wy sobie hejtujcie że wstawił zaraz po walce, a ja w tym czasie stawiam piwo za wstawkę jako że nie jestem tak zajebisty jak wy i nie miałem okazji oglądać na żywo

Marian Pudzianowski

2012-09-16, 00:40
okar19 napisał/a:


hmmm... może TY ?! Cały sadol będzie za Tobą , pokaż nam prawdziwe widowisko !.


Niestety, żeby Ciebie zadowolić musiałbym się zniżyć do poziomów tych błaznów z WWE, którymi się podniecasz. :wali:

okar19

2012-09-16, 00:44
Rafau napisał/a:

Zamiast iść spać to musiałeś kilka minut po walce być pierwszą osobą która to udostępni tylko po to żeby dostać piwa na sadolu.
Przegrałeś życie ;o


Co stolec w dupe uwiera , że nie udało się tobie ?
Mam na tyle wysokie IQ, że zrobiłem to jako pierwszy z 36mln Polaków .

O życiu z tobą nie będę dyskutował bo taki smark jak ty nic o nim nie wie .

Marian Pudzianowski napisał/a:


Niestety, żeby Ciebie zadowolić musiałbym się zniżyć do poziomów tych błaznów z WWE, którymi się podniecasz. :wali:



Wejdź do ringu z Brockiem Lesnarem . Myślę , że to największy błazen w WWE .

Mi...........an

2012-09-16, 00:51
Ciekawe czy na próbach też tak widowiskowo im to wychodziło :roll: