18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Microsoft promuje Wiedźmina 3

Vof • 2013-06-09, 03:16


Jak ustalił tygodnik "Wprost", w przyszłym tygodniu na największych targach komputerowych E3 w Los Angeles to polska gra Wiedźmin 3 będzie towarzyszyć premierze najnowszej konsoli Xbox od Microsoft. To jeden z największych sukcesów polskiego rynku gier.
Dokładnie 21 maja Microsoft ogłosił, że jeszcze w tym roku wprowadzi następcę kultowej konsoli Xbox 360. Dzięki nowemu Xbox One użytkownik będzie mógł oglądać na żywo telewizję, łączyć się ze znajomymi przez popularnego Skype'a i korzystać ze specjalnego systemu operacyjnego dedykowanemu grom.


Zawsze na premierę nowej konsoli Microsoft wybiera najlepsze ich zdaniem gry. Mają przede wszystkim pomóc w sukcesie sprzedaży konsoli. Tym razem amerykański gigant po raz pierwszy w historii sięgnął po polski tytuł. Według naszego rozmówcy będzie to Wiedźmin 3 z polskiej firmy CD Project Red

Targi E3 w Los Angeles będą trwać od 11 do 13 czerwca. Dodatkowo po raz pierwszy gracze na całym świecie zobaczą gameplay, czyli obraz gry Wiedźmin 3. W ten sposób będą w stanie ocenić potencjalny sukces nowej odsłony gry z CD Projekt Red.

Do tej pory polska firma sprzedała 5 mln sztuk dwóch pierwszych części Wiedźmina. Światowa premiera kolejnej części ma się odbyć w 2014 r.

Smutas

2013-06-09, 07:19
Żeby nie groźba bana, to bym napisał kto na konsolach grywa....

Wiercik102

2013-06-09, 08:16
[/quote]

Na konsolach grją ***** piiiiiiii CENZURA ******* piiiieieieieieii CENZURA Call of Duty

Momochi

2013-06-09, 11:33
Już widzę jak to będzie. Masz questa możesz przejść go na dwa sposoby. Chcesz dodatkowe 3 kup DLC

oeming

2013-06-09, 12:01
A w telewizji tylko o meczu z Mołdawią mówią...

Soniac

2013-06-09, 12:20
jak ustalił Max Klonko, Wprost to gówno

BongMan

2013-06-09, 12:22
Smutas napisał/a:

Żeby nie groźba bana, to bym napisał kto na konsolach grywa....


W sumie lepiej raz kupić konsolę i móc grać we wszystko, niż co roku albo i częściej wsadzać gruby hajs w kompa żeby w nowości o jebitnych wymaganiach pograć. No i stabilność niektórych gier na ch*jowym Windowsie, pełno bugów... ch*j tam, mnie nawet Wiedźmin 2 nie odpali, a co dopiero 3...

DariuszX

2013-06-09, 12:57
I bardzo dobrze. Ciesze się, że polskie tytuły są tak kultowe na zachodzie, na pewno pozytywnie wpłynie to na nasz rynek gier (:

Tafariel

2013-06-09, 12:58
Oho i zaczyna się "dyskusja" znawców :D A racja i tak jak dupa, każdy ma swoją.

MCL

2013-06-09, 13:00
Nie zmieni to faktu, że Xbox One to kupa.

avocado20

2013-06-09, 13:00
A ja zostawiając dyskusję o konsolach napiszę tak: dwa lata temu kupiłem trochę akcji cd projekt red i wygląda na to, że za 5-10 lat będę zepsutym moralnie bogaczem.

Gremz

2013-06-09, 13:02
Trochę dziwną pozycję na koniu ma Geralt i hełm typka prawie jak ten utożsamiany ze Skyrimem. Miejmy nadzieję, że fabuła nie ucierpi w nowej części.

Ciesin

2013-06-09, 13:02
Mam tylko nadzieję, że nie przyjdzie im do głowy robić jakiegoś czasowego exclusive'a na xkloca.

Rzehooj

2013-06-09, 13:04
BongMan napisał/a:


W sumie lepiej raz kupić konsolę i móc grać we wszystko, niż co roku albo i częściej wsadzać gruby hajs w kompa żeby w nowości o jebitnych wymaganiach pograć. No i stabilność niektórych gier na ch*jowym Windowsie, pełno bugów... ch*j tam, mnie nawet Wiedźmin 2 nie odpali, a co dopiero 3...



5 lat temu kupiłem 3/4 kompa za 3300pln. Dziś wszystkie nowe gry na najwyższych ustawieniach bierze z pierdnięciem. Nawet jak z czasem będę musiał zmniejszać ustawienia gier to i tak minie trochę czasu zanim zejdę do jakości, którą można uzyskać na konsolach... A wystarczy, że dokupię jeden komponent za 700pln i kolejne kilka lat bez martwienia się czy będę musiał z czegoś rezygnować w grze.

!Timon

2013-06-09, 13:05
@Rzehooj

Czyli za cały zapłaciłeś 4400?