18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Morderca i gwałciciel

Brutal90 • 2013-01-07, 15:49
Gorąco polecam, osoba zaburzona psychicznie odsiadująca wyrok, opowiada o sexie z martwą kobietą itp. Prawdziwy sadol :samoboj:





bwg92

2013-01-08, 01:54
przeciez takie k***y powinno sie zabijac. ja pie**ole. co za sens trzymac takie scierwo w wiezieniu?!

hienamas

2013-01-08, 02:22
Przypomina mi się moje dzieciństwo:)

Darkstep

2013-01-08, 02:32
Zagazowałbym :hitler:

Kr...........er

2013-01-08, 02:50
marcinek6000 napisał/a:

czemu mówicie, że wychodzi na wolność, żeby nie chodzić do lasu, żeby uważać, itd. skoro mówią na końcu, że po więzieniu będzie do końca życia siedział w świrobazie?



Bo część osób jest podobnie jak Leszek, 'lekko upośledzona' i nie potrafi wytrzymać do napisów końcowych :samoboj:

Play-again

2013-01-08, 03:06
aargh napisał/a:

I takie k***y trzeba utrzymywac z podatkow ! Krew mnie k***a zalewa !


To wypie**alaj do !rlandii, waszego kraju miodem płynącym..
Krew mnie k***a zalewa jak widzę narzekających debili którzy siedzą w domu i TYLKO potrafią mówić/pisać jak im w Polsce źle!
Ewentualnie było iść k***a za pedofila(księdza) a nie teraz narzekać że opłacasz gwałcicieli, lub zacznij ch*ju gwałcić będą i Ciebie opłacali :hitler:

bwg92 napisał/a:

przeciez takie k***y powinno sie zabijac. ja pie**ole. co za sens trzymac takie scierwo w wiezieniu?!


Taki sam sens jak takie ścierwo jak ty matka trzyma w domu.

KanapkaZMP

2013-01-08, 03:17
Play-again napisał/a:


To wypie**alaj do !rlandii, waszego kraju miodem płynącym..
Krew mnie k***a zalewa jak widzę narzekających debili którzy siedzą w domu i TYLKO potrafią mówić/pisać jak im w Polsce źle!
Ewentualnie było iść k***a za pedofila(księdza) a nie teraz narzekać że opłacasz gwałcicieli, lub zacznij ch*ju gwałcić będą i Ciebie opłacali :hitler:


Taki sam sens jak takie ścierwo jak ty matka trzyma w domu.


Ciekawe kogo to multi :amused:

Pan Prezes

2013-01-08, 03:32
To jak stałem tak ją jebłem młotkiem:D

I dlatego k***a każdy facet na 18 powinien dz**ke dostać i se ulżyć!

do...........66

2013-01-08, 04:53
No k***a w końcu coś porządnego czego jeszcze idzie wysłuchać z zaciekawieniem a nie jakieś różowe jednorożce kotki i inne gówna

jon81

2013-01-08, 09:25
Tez sie zastanawiam po co TO trzymac przy zyciu.
Mi by bylo szkoda nawet kuli czy pradu na takiego zjeba...
Szpadlem albo siekierka w leb i do piachu

Kawagawa

2013-01-08, 10:33
jon81 napisał/a:

Tez sie zastanawiam po co TO trzymac przy zyciu.
Mi by bylo szkoda nawet kuli czy pradu na takiego zjeba...
Szpadlem albo siekierka w leb i do piachu



1) Przetrzymywanie to większa kara jak KS
2) KS paradoksalnie może doprowadzić więźnia do wniosku że nie ma nic do stracenia

Oba te powody to gówno, Amerykanie rozwiązali to w ten sposób, że jednego na iluś tam nie wieszają, więc reszta ma cały czas nadzieje że przeżyje. Trochę ich potrzymają żeby sie powyżywać a na końcu czapa :D

Tutaj chodzi o coś innego. On mógł zabić tyle osób, że trzymają go na wszelki wypadek jakby coś wyszło.

grandevil napisał/a:



Ty Marian, to jest ten Nasz?

Chlebson napisał/a:

Sam sposób wypowiedzi Wampira sugeruje mocne skrzywienie psychiczne... z jednej strony to potwór a z drugiej to sfrustrowany seksualnie człowieczek... ciężko jest go jednoznacznie ocenić.



I tutaj dotarłeś do sedna. Coś jest nie tak z naszym systemem ocen takich ludzi.

Nygus666 napisał/a:

Od pierwszej sekundy słychać, że to jest mentalnie przedszkolak, nakręcany robocik bez uczuć wyższych, chłoniący z otoczenia jedyne suche informacje i nic więcej. Nie usprawiedliwiam go, ale nienawidzić też nie potrafię.



Od początku jak mi to napisałeś przypomniały mi się efekty KUBARK ;) I weź teraz bracie oceń co było po czym i co się stało :D

piotrekpiotrek

2013-01-08, 12:04
2x letni prawiczek-rencista, ofiara 17 lat. Zamiast zapłacić w sklepie wolał wydać na lalke gumową 600tys Chciał podupczyć to mógł w byle burdelu skorzystać, zakończenie tylko byłoby inne. Taki system prawny, w trakcie śledztwa mogli go zastrzelić tak jak chciała matka ofiary no ale ważne są statystyki i wykrywalność. Samo więzienie jest gorsze od KS, oprócz kosztów jego utrzymania było wiele innych kosztów operacyjnych /seria niewyjaśnionych przestępstw../ , sądowych itd. Straszny niedorozwój , jak opisuje rodzine.. zabił bo zlitowała się nad kretynem. "POPROSIŁ" i dała mu trochę pasztetowej i kawałek chleba. Tak się akurat złożyło że musiał zamordować. 13.03 jaki uśmiechnięty.. To jest istota która uchowała się w lesie, za karę powinni osadzić go w paśniku dla jeleni ogrodzonym drutem kolczastym. btw. w 18;10 mówi coś w stylu że wina jest szwagra bo mu zajumał lalke. Cała rodzina współwinna a tylko jeden debil na wakacjach w ZK.

Janóż

2013-01-08, 15:23
Koleć co przeprowadza wywiad jest mega odważny. Ja siedząc przed monitorem i oglądając morde tego wampira czuje ciary na karku ...

Koperek

2013-01-08, 17:13
Cytat:

"Od początku 2013 roku więzienia zaczną opuszczać zbrodniarze sprzed lat...

Wśród nich jest m.in. "Szatan z Piotrkowa”, czyli Mariusz Trynkiewicz, który zgwałcił i zamordował 4 chłopców w wieku od 11 do 13 lat. Wyjdzie na wolność w lutym 2014 roku. Z kolei Leszek Pękalski, zwany "Wampirem z Bytowa”, oskarżony o 17 zabójstw, zakończy odsiadkę w 2017 roku."


http://www.sfora.pl/Seryjni-mordercy-i-gwalciciele-wyjda-z-polskich-wiezien-Beda-zabijac-a46074

Niestety artykuł świeższy niż materiał z tvnu.

Tester

2013-01-08, 20:17
Pierwszy raz w życiu w wieku 27 lat, z martwą bo żywa go nie chciała... Jak ja tu patrze to na Sadisticu tego typu materiałów jest na pęczki :D

Pa...........or

2013-01-08, 20:44
Rychu peja zapuścił wąsa?