18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info

Najlepsze cytaty z Radia Maryja

Centurion • 2007-10-05, 12:22
o. Rydzyk: - Ostatecznym celem homoseksualizmu jest walka z Kosciolem i zniszczenie Kosciola.

o. Rydzyk: - A ta prostytucja na drogach? Jakiez to wstretne.I popatrzcie, kto sie kolo tych narzedzi diabla zatrzymuje. Popatrzcie… góry miesa z hormonami - bo przeciez nie ludzie. Trzeba siac, siac… tak, tak… zwierzeta z hormonami. A potem przychodza z placzem do ksiezy.

o. Rydzyk: - Wykosztowaliscie sie na te kielbasy, na te szynki na swieta, a teraz co? Nawet na bilet nie macie, by pojechac do Czestochowy.

telefon do RM: - Poszlam do ksiedza i zale sie, ze juz nie mam sily, bo pietnascie lat zyje pod jednym dachem z pijakiem, a ksiadz westchnal i powiedzial: “Ty masz jednego pijaka, a ja mam ich cala parafie”.

rozmowa na antenie RM: - Ojcze Dyrektorze… mam nowotwora i to zlosliwego.
- To wszystko dla Boga, córko.

ekspert RM: - Czasem w towarzystwie slychac koncert “baków”. Wszystko spowijaja trujace wyziewy tych gazów. Z punktu widzenia ekologii jest to barbarzynstwo.

telefon do RM: - Mialam do usuniecia zab… i to madrosci. Bardzo sie balam i poszlam do kosciola, i modlilam sie: “Panie Jezu, co to bedzie, co to bedzie…”. I taka mysl mi wtedy przyszla do glowy: to ja sie boje o ból zeba, a przeciez Jego na tym krzyzu bardziej bolalo. No to zaczelam sie modlic i ofiarowalam Jezusowi ten zab. Poszlam do dentystki, a Jezus mi to wynagrodzil i wcale mnie nie bolalo.

ekspert RM: - Masoni sa narzedziem szatana, a ich znakiem jest slonce. Zwróccie uwage, ze ten znak staraja sie umiescic wszedzie. Na przyklad w Polsacie sie ono pojawia i na butelkach wody “Bonaqua”, i jako logo partii Unia Wolnosci. Zebysmy mieli kilkuset takich ojców Rydzyków w Polsce, to nie musielibysmy sie bac masonerii.

telefon do RM: - Ja sobie taka modlitwe wymyslilam sama. Moge powiedziec?
- Prosimy…
- Jak to dobrze, ze jestes, ojcze Rydzyku, jak to dobrze, ze ciebie ta mama urodzila, niepokalana…

ekspert RM: - To tylko ateisci szukaja wszedzie spisków, ze wszedzie jest spisek, wesza, ze wszystko przez ten spisek. A my, katolicy, wiemy, ze to nieprawda. Wiemy, ze jest tylko jeden spisek, na czele którego stoi szatan. I on upodobal sobie atak na Polske, bo Polska jest monarchia, bo mamy swoja królowa, bo oddalismy sie w niewole Matce Bozej.

ekspert RM: - Jest taka ksiazka dla dzieci pod tytulem “Doktor Dolitle”. To jest straszna ksiazkai jeszcze na dodatek lektura. Ona równa zwierzeta z czlowiekiem, czyli równa czlowieka ze zwierzeciem. To jest doktryna masonska: swinia jest taka sama jak i ja.

Kacik dowcipów w Radiu Maryja:
- Wie pan, zaczely wypadac mi wlosy.
- Byl pan u lekarza?
- Nie. Same zaczely.

o. Rydzyk: - Trzeba pic ziola, bo to nie chemia. Ale jak sie je pije na przyklad o pólnocy, stojac na jednej nodze, to juz wtedy zaczyna sie okultyzm i diabel.

rozmowa na antenie RM: - Niech bedzie pochwalona Maryja zawsze dziewica. Czy bede na antenie?
- Juz pan jest na antenie.
- A co mi ksiadz za pie**oly opowiada, kiedy mam wlaczone Radio Maryja i tam teraz slysze ojca dyrektora!
- Bo jeszcze fale radiowe do pana nie zdazyly doleciec. I prosze sie kulturalnie wyslawiac.
- Aha…

sluchaczka RM: - Jak bylam mala, to przychodzil do nas taki wysoki ksiadz. Bral mnie na rece i tak gladzil po pupce. Teraz jestem duza, ale czasem tak bardzo chce, aby tamten ksiadz znów mnie przytulal i glaskal po pupie.

o. Rydzyk: - Przyjezdzaja tu do Torunia ludzie i mówia: “Jakie to sobie palace buduja ksieza.” A to jest ich dziadostwo - tych ludzi dziadostwo i maly mózg. Zacofanie!

sluchacz RM: - Chcialem pozdrowic moja zmarla siostre. Zeby zawsze byla zdrowa.

o. Rydzyk: - Mówia niektórzy, ze Ojciec Swiety jest konserwatysta. Pewno, ze jest, bo na tych biwakach rozmaitych jadal konserwy, bo je lubi…

telefon do RM: - Ja jestem juz babka, mam 75 lat. Tyle lat zylam z alkoholikiem - juz zaczynam plakac - i urodzilam z tym alkoholikiem córke, która wyszla za maz tez za alkoholika. Urodzili dziecko, tez alkoholika…

telefon do RM: - Postuluje wyrzucenie z nazwy telewizji Polsat liter: pol. Bo to nie polskie. I co wtedy zostanie? Sat zostanie. I jak dodamy do tego skrót od anteny, zobaczymy cala prawde Sat-an!

ekspertka RM: - Telewizja i gry komputerowe moga byc przyczyna masturbacji, która bedzie pózniej przeszkadzala w tworzeniu wiezi rodzinnych. Badania na calym swiecie wskazuja, ze masturbacja jest glówna przyczyna rozwodów na calym swiecie.

przypadkowe wejscie na antene dzwiekowca RM zdenerwowanego odglosami remontów rozglosni: - Ku…a, ch…u, przestan wiercic. Jak ja, ku…a, moge miksy robic w takich, ku…a, pie…ch warunkach, do ch…a!

rozmowa na antenie RM: - Jak to jest, ojcze? Znajoma chodzila po domach i zbierala pieniadze na Radio Maryja i wpadla do piwnicy glowa w dól i teraz ma wstrzas mózgu i cala poraniona jest…
- Moze zle zbierala…

rozmowa na antenie RM: - Tu Radio Maryja, katolicki glos w twoim domu. Sluchamy, kto sie do nas dodzwonil?
- Tu… tu… Wlodz…dz… dzi… mieeerz z No… oooo… weg…g…g… Sacz…cz…cza…
- O widze, ze z Panem sobie nie porozmawiamy…

rozmowa na antenie RM: - Jestem ogromnie zbulserwowany tym, co sie dzieje…
- My tez, panie Janie, ale mówi sie zbulwersowany…
- No wlasnie… jestem zbulserwowany…

modlitwy na antenie RM: - Sluchamy, Radio Maryja… w czyjej intencji modlitwa?
- Ja bym chciala sie pomodlic za wszystkich oszustów, klamców i zlodziei… no i za ojca dyrektora oczywiscie.

sluchaczka: - Pojechalam na pielgrzymke na Wegry i widzialam, ze ksieza, co byli z nami, kupowali w duzych ilosciach winiaki…
o. Jacek: - Mówi pani nie na temat dzisiejszej katechezy.

o. Rydzyk: - Rozmawiam kiedys z taka dziewczyna. Niby sukienka do ziemi… dobrze, ale patrze, a tu taki dekolt… rozpruty niemal do pepka. Biedne dziecko… mysle sobie… potem dziwisz sie, ze mezczyzni patrza na ciebie jak na zwierze. Kochani, trzeba siac, siac i zbierac ziarno. Jakos dzisiaj nie kontaktuje tak… dobrze.

ekspert na antenie RM: - Wezmy slowo “komputer”. Wszystkie litery w tym slowie przyporzadkujmy kolejnym liczbom w alfabecie, potem dodajmy je do siebie i pomnózmy przez 6. Co otrzymamy? Otrzymamy 666. A wiec i komputer i Internet to narzedzia diabla.

Słuchaczka: – Ja dzwonię ze Stanów. U nas jest już taka deprawacja i kultura śmierci, że w szkołach stoją automaty do sprzedaży prezerwatyw.

o. Jacek: – To pani nie dzwoni ze Stanów, tylko z piekła.

¤ ¤ ¤

quiz na antenie RM: – Masz na imię Michał? To pięknie. Pierwsze pytanie naszego quizu brzmi: Nad jakim morzem leży wyspa Kapri?

– A ona leży nad morzem?

– No… każda wyspa leży nad jakimś morzem.

– No to nad jakim ona leży?

– Kto tu w końcu komu zadaje pytania?

¤ ¤ ¤

telefon do RM: – „Tygodnik Powszechny”, „Gość Niedzielny”

i „Fakty i Mity” zatruwają dusze katolików.

¤ ¤ ¤

dowc**y na antenie RM:

– Zmieniłeś rybkom wodę w akwarium?

– Po co? Przecież jeszcze poprzedniej nie wypiły.

Miś prowadził sklep

w Tatrach. Przychodzi do niego zajączek i prosi chleb z górnej półki. Wściekły miś przystawia drabinę i zdejmuje ten chleb. Następnego dnia historia się powtarza, więc trzeciego dnia miś, widząc zajączka, już sam wszedł na drabinę, a ten mówi: – Poproszę masło z dolnej półki.

Matka w ZOO do syna: – Nie zbliżaj się do niedźwiedzi polarnych, bo się przeziębisz.

Scena w ZOO: – Kiedy będzie pan karmił małpy?

– A co? Już pani jest głodna?

¤ ¤ ¤

telefon do RM:

– Właśnie minął mi okres…

– I po co pani telefonuje w tej sprawie do radia?!

¤ ¤ ¤

Słuchacz: – W Oświęcimiu nigdy nie było komór gazowych. Ta propaganda głoszona jest przez lobby homoseksualistów amerykańskich.

o. Piotr: – Chyba przez lobby żydowskie.

Słuchacz: – A to nie na jedno wychodzi?

¤ ¤ ¤

telefon do RM: – Ja sam na sobie dokonałem eutanazji, bo się zatruwam trucizną o nazwie alkohol. Dzisiaj byłem w kościele – pierwszy raz od wielu lat – i jak posłuchałem co wy tam za idiotyzmy wygadujecie, to Bogu dziękuję, że jestem alkoholikiem. Nazywam się Marian z Płocka…

¤ ¤ ¤

Słuchaczka RM: – Idę sobie ulicą, patrzę, a tu takie szesnastoletnie ku… wkładają za wycieraczki samochodów ulotki agencji towarzyskich. Patrzę za chwilę, a jedną taką ulotkę wyciąga nasz ksiądz proboszcz. No to pytam się jego, po co mu ona. A ksiądz odpowiedział, że przyda się jako zakładka do książki. Już nie wiem, co o tym myśleć.

¤ ¤ ¤

Słuchaczka: – Jest u nas w Toronto taki jeden Amerykanin, który przez całe życie wyszukuje i opisuje negatywne postacie Żydów.

A ja się pytam, czy w imię miłości Chrystusa nie mógłby wyszukać kilku pozytywnych postaci tej nacji?

o. Piotr: – Proszę pani… to za niego robi „Gazeta Wyborcza”.

¤ ¤ ¤

Słuchaczka: – Słuchałam pana wypowiedzi i muszę przyznać, że była ona na bardzo niskim poziomie, wręcz na poziomie żenującym.

o. Rydzyk: – Widzicie… to telefonował do Radia Maryja szatan, choć o niewieścim głosie. A jeśli to nie sam szatan dzwonił, to jego niewolnik o imieniu Urszula.

Audiofil_Satan

2007-10-05, 12:43
trzy słowa do ojca prowadzącego - ch*j ci w dupe... :-D

LadyBergamoth

2007-10-09, 19:40
to 4 słowa;)

w temacie: http://www.ojciec-dyrektor.de/

i jeszcze: z życia Radia Rydzyka

telefon do RM: Ja sobie taką modlitwę wymyśliłam sama.
Mogę powiedzieć? Prosimy... Jak to dobrze,
że jesteś, ojcze Rydzyku, jak to dobrze, że ciebie ta mama
urodziła, niepokalana...

telefon do RM: Postuluję wyrzucenie z nazwy
telewizji Polsat liter: pol. Bo to nie polskie. I co wtedy
zostanie? Sat zostanie. I jak dodamy do tego skrót od anteny,
zobaczymy całą prawdę Sat-an!

rozmowa na antenie RM: Tu Radio Maryja, katolicki głos w
twoim domu. Słuchamy, kto się do nas dodzwonił? Tu...
tu... Włodź...dź... dzi... mieeerz z No... oooo... weg...g...g...
Sącz...cz...cza... ĂŻż˝ O widzę, że z Panem sobie nie
porozmawiamy...

Słuchaczka: Ja mieszkam w Żarach i poszłam zobaczyć ten
Przystanek tego Owsiaka. To jest, proszę ojca, diabelstwo...
mówię ojcu: diabelstwo. Tam piwo leje się strumieniami i wszyscy
ze wszystkimi się... no nie wiem, jak to powiedzieć, żeby ojca
nie obrazić... no, pieprzą się. o. Jacek: No, teraz to
dopiero pani obraziła i mnie, i Pana Boga. Trzeba było
powiedzieć: uprawiają deprawację.

ekspert RM: Masoni są narzędziem szatana, a ich znakiem
jest słońce. Zwróćcie uwagę, że ten znak starają się umieścić
wszędzie. Na przykład w Polsacie się ono pojawia i na butelkach
wody BonaquaĂŻż˝ĂŻż˝, i jako logo partii Unia Wolności.
Żebyśmy mieli kilkuset takich ojców Rydzyków w Polsce, to nie
musielibyśmy się bać masonerii.

ekspertka RM: Telewizja i gry komputerowe mogą być
przyczyną masturbacji, która będzie później przeszkadzała w
tworzeniu więzi rodzinnych. Badania na całym świecie wskazują, że
masturbacja jest główną przyczyną rozwodów na całym świecie.

Centurion

2007-10-14, 14:29
no to jeszcze troche znalezionych w archiwum :D

Cytat:

Poniższe cytaty pochodzą z mojego ulubionego radia - Radia Maryja.
Wszystkie są autentyczne, choć przyznaję, że mogą być w nich jakieś drobne przekłamania np. przestawienie kolejności wyrazów, opuszczenie jakiegoś słowa itp., bowiem część z nich spisywałam na żywo.
Na pewno - nie ma zmian w treści!
Jeśli nie pisze inaczej, to cytaty pochodzą z ust samców ze studia tego radia.
Wszystkie były publikowane na psr, tu i ówdzie zostały moje komentarze.



Słuchajcie MaPyska! Po tych legalizacjach eutanazji, przedłużeniu czasu dopuszczalnej prawnie aborcji.... .... jak się wiją klechy, jak płaczą.... ze aż miło posłuchać! Właśnie dowiedziałam się, ze: "eutanazja, to podziekowanie młodego pokolenia na którym nie zrobiono aborcji" O! A teraz mówią: "że starsi ludzie w Holandii uciekają ze szpitali, bo się boją, że ich zeutanzjują".... ... jest 1.03... czekam 5 minut na cos ciekawego: .... czekamy..... 1.04 ....... ....... ....... ...... (!) "Homoseksualizm jest niezgodny z dekalogiem." 1.06. .... czekamy dalej ........ 1.08 !!!!!!!!! "Wielu ludzi starszych z Holandii wyprowadza się za granice do Niemiec, bo się boja eutanazji". ... Minęło 5 min. koniec na dzisiaj MaPyska! Kto nie słucha niech załuje, bo........jest fajnie..... ab. Angel "Złodziej owoców krzyknął: moim godłem jest krzyź" (G. Apollinaire) ----------------------------------

21.12 - 2.55

"reklamy proszków do prania są nasycone seksem, żeby zniewolić człowieka"

----------------------------------

21.12 - 1.55

(o pieniadzach zbieranych na stocznię)

Zwracaliśmy pieniadze kazdemu kto dał i tego zapragnął, nie zwracaliśmy temu kto nie dał"

(zwracam uwagę na sformułowanie "dał i zapragnął zwrotu")



Przekazanie terenów miasta ojcu-dyrektorowi Rydzykowi za symboliczną złotówkę jest słuszne "bo to będzie wychowywać i służyć narodowi i Polsce"

(Chodzi o przekazanie terenu miasta torunia pod rydzykowe uczelnie i zakon.)

----------------------------------

03.12 - 2.00

Dlaczego eutanazja jest zła?

"Bo jaki ma wtedy sens, krzątanie się ludzi przy łóżku nieuleczalnie chorego".

To już chyba szczyt katolskiego egoizmu....



----------------------------------

02.12 - 1.30

"Nie wolno sprzedawać polskiej ziemi" (samiec)

"Szwabom nie wolno, Szwabom! (słuchacz)

"Dziękuję za telefon i serdecznie pozdrawiam" (samiec)



----------------------------------

29.11 - 21.30

"Posłowie holenderscy, którzy głosowali za eutanazją to mordercy"

----------------------------------

28.11 - 2.35

"kiedy patrzę na tego prezydenta, to sobie myslę: coś tu jest wykombinowane." (samiec)

----------------------------------

28.11 3.30

"Kobiety były wykładowcami na UJ (...) ___czym___ były (...)"

Jak widać dla klechów nadal kobiety pozostały "czymś".....

----------------------------------

23.11 - 20.20

na koniec audycji dla dzieci padł taki tekst:

"Anioł Stróż mieszka w książeczce, dużej, kolorowej (...) to cudownie co miesiąc otrzymywać duży list i pismo z szeptem Anioła Stróża. (...) Można zapronumerować wpłacając 39 zł, na adres siostry Loretanki....."

----------------------------------

23.11 - 20.15

z bajki dla dzieci: "jeśli pokochasz Boga, całym sercem, umysłem i wolą to będziesz jak fortepian dobrze nastrojony, stojący pewnie na swoich trzech nogach".

----------------------------------

17.11 - 7.05

Słuchajcie MaPyska, właśnie krajowa rada RiTV coś im utrudniania wydłuzenie koncesji. Aż miło posłuchać jak klechy płaczą nad niesprawiedliwościa, a Łojciec Dyrektor panowanie nad sobą traci.... he, he, he....

----------------------------------

17.11 ok. 4.00

Nie uwierzycie chyba, ale dzisiaj ok. 3.30 leciała w Mapysku nowa piosenka religijna w stylu..... hip-hop!

Co prawda nie był to Kaliber 44 ani Liroy, ... samiec rapował trochę w stylu spokojnych piosenek Thomasa D., przy czym muzycznie, to mógłby temu Niemcowi buty czyścić....

Tak czy inaczej MaPysk idzie z "tryndem", dziś hip-hop; jutro techno?

Szkoda, że nie miałam pod ręka komputera (słuchałam MaPyska w terenie z walkwomena, bo spisałabym dla Was tekst kleszego rapu.

(do dzisiaj tj. do 24 grudnia, nie słyszałam tej piosenki ponownie...

to tak samo jak z tą piosenką, o ślimakach i dżdżownicach patrz. niżej, którą też udało mi się w MaPysku usłyszeć tylko jednen raz.)

----------------------------------

16.11 - 0. 30

"ci ludzie, którzy siedzą tam, po lewej stronie - o ile można ich nazwać ludźmi"

(powidział słuchacz, ale samce w studio skomentowali: "Bóg zapłać")

----------------------------------

13.11 - 13.15

Nie komentuję, no comment - jak mówią Rosjanie...."

(błysnął luzem i dowcipem samiec w studio)

----------------------------------

13.11 - 13.30

"Polska jest domem wszystkich tylko nie Polaków"

(wysunął aluzję do hasła Kwasa samiec w studio)

----------------------------------

13.11 - 11.40

"Jest takie powiedzenie:

czyń i patrz końca,teraz ukradniesz - będziesz kradł w przyszłości,

pierwszy raz popełnisz samogwałt - do czego to cię doprowadzi.

(...) tacy ludzie są zdeprawowani"

(powiedział samiec w studio)

----------------------------------

12.11 - 22.10

"jesli chcemy zmienić świat na wzór ewangeliczny, musimy wziąść politykę we własne ręce" (o. dr hab. Jan Mazur)

----------------------------------

10.11 - 17.25

W MaPysku samiec przemawia:

"Już 11 listopada (....) gdy po latach niewoli Polska wyzwoliła się (... itd. pierdu, pierdu...).

Jesteś Polakiem, mieszkasz w Polsce, czy pomyślałeś już o fladze biało-czerwonej nad twoim domem w dniu święta narodowego?"

(i na zakończenie najlepsze!!!)

"Flagę możesz kupić w warszawskiej siedzibie Radia Maryja"



----------------------------------

08.11 - 2.25

"Religii uczono w szkołach BEZ ŻADNYCH DYSKUSJI!

Jako przedmiot główny!"

(...)

"W niedzielę żołnierze szli do kościołów".

(...)

"Ówczesne środki masowego przekazu (...) nie podważały wiary katolickiej, nie szerzyły demoralizacji (...) a nie tak jak jest dzisiaj!"

----------------------------------

06.11 - 3.40

Chyba w MaPysku są znów zapruci w 3 dupy, bo nagranie zaczęło się kopać, a potem zdechło. I MaPysk nic nie nadawał ok. 5 min.

relacja "na żywo" poniedziałek, godz. 3.45.

----------------------------------

05.11 - 16.25

Właśnie podali że wszczynają proces kanonizacyjny Romualda Trauguta. Dziwne, bo mi ten pan kojarzy się z "czerwonymi".

----------------------------------

01.11. - 19.35

"Na początku chrześcijanie nie oddawali czci żadnym istotom, ani ludziom, ani aniołom. Jedynie oddawali cześć Bogu w Trójcy jedynemu." (katecheza dla dzieci) (chyba sklerotyki zapomniały, kiedy ustalono dogmat o Trójcy)

----------------------------------

29. 10 - 19.25 "jakiś prymitywny typ, taki spod znaku SLD"

(samiec)

----------------------------------

25. 10 - 14.25

z katolickiej piosenki dla dzieci:



"Nie Bolek i nie Lolek,

ale Panie ja,

muszę więcej modlić się"

----------------------------------

23. 10 - 22.00

z nauk dla katoliczek:



"Matka napisała sobie nad łóżeczkiem dziecka: najważniejszą dla mnie osobą jest mój mąż"

----------------------------------

21. 10 - 1.15

"wydaje mi się, że nasz naród idąc na wybory stracił rozum, wypada tylko oczekiwać, kiedy jakaś kara boża spadnie na naszą biedną Polskę .... studenci z Gorzowa, trafnie i po imieniu nazwali rodaków, głosujących na Aleksandra Kwaśniewskiego - zdrajcami Polski". (powiedział samiec - pewnie klecha)



W dalszej części audycji samiec porównał głosowanie na Kwaśniewskiego do "rzucania kamieniami w Ojca Świętego"

----------------------------------

18. 10 - 1.45

"Słuchanie muzyki techno prowadzi do niekontrolowanego oddawania moczu"

----------------------------------

18. 10 - 0.30

"Sekty sprzedają się jak nowy rodzaj podpasek".



dalej ksiądz wyjaśnił jak powstają odłamy chhrześcijaństwa:

"ksiądz katolicki żeni się z siostrą katolicką i zakłada nowy odłam"



następnie ponownie odwołał się do katolickiej równości:

"jak sekta chrześcijańska wyświęca mężczyzn, to mogą to być święcenia ważne, a jak wyświęca kobiety, to oczywiście są to swięcenia nieważne"

----------------------------------

13. 10 - 2.39

"Te wybory zostały sfałszowane tak jak wybory 5 lat temu"

----------------------------------

12. 10 - 1.55

Samiec z kleszym ku*asem właśnie wybiela inkwizycję.

Między innymi powiedział, że inkwizycja _zabroniła_ stosowania tortur.

----------------------------------

12. 10 - 1.40

"zawieranie małżeństw między osobami tej samej płci, narusza i profanuje (!!!) prawa tysięcy małżeństw zawartych zgodnie z prawem naturalnym"

----------------------------------

09. 10

(z audycji dla dzieci)

"Odmawiajcie różaniec, przecież pokój dla Portugalii wymodliły dzieci, odmawiając różaniec."

----------------------------------

05. 10 - 2.05

"Satanizm = marksizm"

----------------------------------

04. 10

!!!!!!!!!!!

W MaPysku podali, że ludzie z lewicy zrobili akcję, wpłacania na konto MaPyska sumy: 1 grosz!



Chodzi o to, że MaPysk płaci za przekazy!

Samiec z ku*asem i w sukience poinformował:

"gdyby nie ... (tu wymienił kilka grup) ... to by nas wykończyli"



Chyba MaPysk ładnie zabulił poczcie.... ha, ha, ha!

----------------------------------

27. 09

"tolerancja (niekatolicka) polega na równouprawnieniu homoseksualistów i innych zboczeńców". (środa 2.20)

----------------------------------

26. 09 - 1.36

"Nie może być tak, ze wychodzimy z kościoła i kupujemy Gazetę Wyborczą! Przecież mamy Nasz Dziennik i Niedzielę. Tylko z tych gazet mozemy się coś dowiedzieć".

----------------------------------

21.09

"Radio Maryja jest apolityczne" (czwartek 15.35)

----------------------------------

21. 09 - 15.50

"Co nam zabrał prezydent Kwaśniewski" - pyta profesor w MaPysku i od razu odpowiada:

"mieszkania, grunty pod nimi, pieniądze na remonty mieszkań, domy które sam zbudowałeś na działce dzierżawionej wieczyście, zakłady przemysłowe"

----------------------------------

20. 09

"W tej przedwieczornej godzinie...."



Tak modlą się głupki w MaPysku o 14.05....

Chyba już im całkiem sutanny światło zakryły.

----------------------------------

18.09 - 17.25

"Obowiązkiem obywatela jest obowiązek nieprzestrzegania takich praw cywilnych, które są niezgodne z prawami ewangelii."

----------------------------------

18. 09 - 17.20

Jaki jest związek między:

4. Czcij ojca swego i matkę swoją, a wyborami prezydenckimi?



Żaden?

Mylicie się!

Samiec w MaPysku, wyjaśnił, że 4 przykazanie dotyczy nie tylko, stosunku dziecko-rodzic, ale też:

: uczeń-nauczyciel

: pracownik-pracodawca

: obywatel-państwo



A obowiązkiem wobec państwa jest m. in. płacenie podatków i udział w wyborach.



Oczywiście podaję skrót - wywód samca, był znacznie dłuższy i obszernie poparty cytatami z Biblii.

----------------------------------

17. 09

Seweryn Krajewski piosenką "Bądź wśród nas" zajął 1 miejsce na liście przebojów MaPyska

----------------------------------

13. 09 - 12.20

"Kwaśniewski nie kocha Polski (...) musimy słuchać biskupów i Ojca Św. i pójść wszyscy do wyborów i wyrzucić to bydło" (powiedziała słuchaczka - siostra Zdzisława)



Profesor i poseł Adam Biela podziękował za ten głos i mocno poparł.

----------------------------------

13. 09 - 12.00

Polonia, głównie z USA i Kanady ostro krytykuje telewizję Polonia za wszeteczność, bezbożność, zgorszenie, propagowanie przemocy i seksu.

Mówią, że z TV-Polonia jad się wylewa i, że to jest dziadostwo i namawiają innych, by nie subskrybowali TV-Polonii, a tylko Radio MaPysk.

----------------------------------

12. 09 - 4.30

coś dla katoliczek:

"Mężczyzna spełnia się jako mężczyzna, a kobieta spełnia się jako matka"

----------------------------------

10. 09 - 3.35

"Szaleją pobożnością od upału, aż do gwałtownej burzy" (z kazania)



Czy jakiś katol może mi wytłumaczyć co ma pogoda do pobożności

----------------------------------

10. 09 - 0.50

"Na księży jest więcej ataków diabła niż na świeckich (...) atakują księży ze wszystkich stron"

----------------------------------

07. 09 - 17.00

3 wypowiedzi o czystości przedmałżeńskiej z wywiadu RM. i kilka ze studia:

----

córka: Aby zachować czystość przedmałżeńską trzeba się modlić.

matka: Ja tam uważam, że kota w worku się nie kupuje.

----

Do zachowania czystości bardzo pomocny jest różaniec. (!!)

----

Czytość to wielka wartość, ja ją zachowuję, ale jak poznam chłopaka to nie wiem, czy to się nie zmieni.

--------

I już ze studia MaPyska,



- czystość zależy też od czystości serca i ubioru (samiec)

- wypowiedź tej mamy (o kocie) była trochę niepoważna (samiec)

- kiedy oddaję się Bogu całkowicie, to oddaję mu też swoje ciało i zmysły (samica)

- jeśli Bóg jest na pierwszym miejscu to (...) człowiek odczuwa szacunek dla drugiego człowieka (samiec)

----------------------------------

07. 09 - 10.50

z zaleceń przedwyborczych:

"Trzeba sprawdzić, czy kandydat na którego będę głosował stoi za obroną życia poczętego jak mur"

----------------------------------

07. 09 - 10.25

W audycji dla dzieci powiedzieli:

"Św. Mikołaj był biskupem i rozdawał dzieciom prezenty"

----------------------------------

05. 09

"Polska jest rozkradana, siły liberalno-masońskie atakują"

(z homilii biskupa Frankowskiego)

----------------------------------

05. 09

Po wyświęceniu Piusa IX:

"Mamy jeszcze jednego przyjaciela w Niebie (...) który będzie wspierał nas w niebie, tak jak wspierał Polskę za swego życia" (Marek Jurek)

----------------------------------

03. 09 - 23.41

"Wiele trudu kosztowało rząd premiera Olszewskiego wyprowadzenie wojsk sowieckich z terenu Polski".

----------------------------------

03. 09 - 23.40

"Niemcy uderzyli w 2 najsprytniejsze narody: polski i żydowski. Tak - w 2 najsprytniejsze narody uderzył towarzysz Hitler".

----------------------------------

01. 09 - 1.35

"Polskim prezydentem powinien być Polak i katolik, ja sobie nie wyobrażam Polski, żeby rządził nię nie-Polak".

----------------------------------

01. 09 - 1.25

"Tylko Szatanowi może krzyż przeszkadzać"

----------------------------------

01. 09 - 1.13

"Unia Pracy zanikła i dzięki Bogu, ze sceny politycznej"

(zwróćcie uwagę nie tylko na treść, ale i na składnię zdania!)

----------------------------------

01. 09 - 0.45

samiec w MaPysku powiedział:

"Maryja wypowiada się o papieżu, jako o swoim umiłowanym synu i prosi o modlitwę za niego, bo on cierpi".

----------------------------------

Samiec powiedział:

"Rewolucja Francuska propagowała kult falliczny"....



nie wiem o co mu chodzi, ale qrwa jaki niby to kult klechy propagują?

Pod każdą sutanną fallus się telepie.... w lewo... w prawo... do przodu.... klap, klap, klap....

----------------------------------

31. 08 - 19.10

"Katolik głosuje na katolika, mason na masona"

----------------------------------

31. 08 - 18.35

"Jak ten Kwaśniewski kłamie, jak on kłamie i ci jego.... ja patrzę tylko w TV i widzę jak oni kłamią. Oni nawet Ojcu Świętemu kłamią"

----------------------------------

31. 08 - 16.30 - program o muzyce i młodzieży;

będę słuchała i pisała dla Was co lepsze fragmenty.



"Moi koledzy słuchają techno, chodzą do klubów i wstrzykują sobie marihuanę i palą LSD". (słuchacz) - samce w studio nie sprostowały.



"Ozzy Osborn, Kat, K. Diamond, Venom, C. Corps i inni są na usługach cywilizacji śmierci" (samce)



"U Rolling Stones są elementy satanistyczne" (samce)



"Ciężka muzyka np. Armia, Tymoteusz nie jest muzyką na co dzień, bo Boga znajdujemy w ciszy" (samce o rock'u katolickim)



"Muzyka techno, może doprowadzić do rozerwania serca" (słuchaczka) - samce potwierdziły.

----------------------------------

29. 08 - 23.35

Przykłady katolickiej równości:

"Pozdrawiam kapłanów i siostry które posługują w naszej parafii" (płci)



ksiądz o parafianach:

"administrujemy dziećmi, które są dziećmi Boga" (wiernych)

----------------------------------

29. 08 - 23.10

Z katolickich nauk małżeńskich........

"Kasę w rodzinie trzyma mąż"

"Każda rodzina musi być wielodzietna"

"Czy może być coś piękniejszego, jak rodzina na klęczkach przed Panem? (...) wspaniałe rodziny wielodzietne w których rodzą się powołania...."

"Parafia to wielodzietna rodzina"

----------------------------------

25. 08 - 2.20

"W księgarniach katolickich można znaleźć takie rzeczy, że włosy stają dęba" (tak powiedział samiec prowadzący MaPysk)



Pomyślta, co oni by zrobili z księgarniami niekatolickimi, gdyby mieli taką władzę.

----------------------------------

25. 08 - 2.15

W MaPysku właśnie potępili twierdzenie, że są żyły wodne emitujące szkodliwe promieniowanie - oraz potępili rożdżkarstwo.

Oba te zjawiska zaliczono do new age.

----------------------------------

23. 08 - 20.30

Samiec prowadzący katechezę w RM, ostro potępił andrzejkowe wróżenie i horoskopy w gazetach, jako "efekt działań Szatana" i jeden z elementów "cywilizacji śmierci".



Potępił też Pocztę Polską za wypuszczenie serii znaczków ze znakami astrologicznymi.



Jeden ze słuchaczy strasznie się zapienił, że na jednym liście przykleje się Matkę Boską i znak zodiaku. Mówił też, że on jak jest na poczcie, to prosi, by mu nie dawać tych z zodiakiem.

----------------------------------

22. 08

Oto szczyt katolickiej głupoty!

Zapodaję AUTENTYCZNY tekst (refren) z piosenki, którą póścili dziś w MaPysku:



"Maryja, Maryja, Maryja,

biegniemy do ciebie co sił,

dżdżownica i ślimak nas mija,

lecz kto by przejmował się tym"



Ha, ha, ha!

Cóż to katoliki? Jahve coś Wam mało sił dał, skoro winniczki i dżdżownice Was prześcigają!

Ha, ha, ha!

Ale za to dużo głupoty, skoro się tym, nie przejmujecie!



I jeszcze pytanie do katolików!

Czy to, że "dżdżownice i ślimaki" też biegną do Maryi oznacza, że zmieniła się doktryna krk i Wasz świnty kościół zaczął uznawać zwierzęta jako istoty mające duszę?

Ha, ha, ha!

Sami z siebie błaznów czynicie!

"dżdżownica i ślimak nas mija,", ha, ha!

----------------------------------

21. 08 - 2.30

"Rowej Błażeja" broni satanistów.....

----------------------------------

21. 08 - 2.25

Właśnie w MaPysku mówią, że skierowali sprawę do sądu za puszczenie filmu "Balanga" jako wyjątkowo brutalnego, "bo była tam pokazana scena gwałtu zbiorowego" i filmu "Ich troje" jako fimu pornograficznego.

----------------------------------

17. 08

"Zabijanie dzieci w łonie matki, zwiększa ryzyko raka piersi...."

----------------------------------

15. 08

Ksiądz jedną ręka wskazał kierunek natarcia, a w drugiej trzymał krzyż. Sam ruszył do natarcia.

Jego sutanna rozchyliła się na wietrze jak skrzydła archanioła.

Jakby osłaniała całą Polskę.....

Wykonanie rozkazu jest dla chłopców zbyt trudne, oni się boją, więc na spotkanie wroga wyszedł tylko Chrystus.

Ksiądz ich rozumie, jest ich spowiednikiem.... i nie czuje kuli, która uderza w jego czoło - rozchyla tylko ręce jakby chciał objąć całą ziemię polską.



Po linii biegnie krzyk "księdza zabili!" - więc ruszyli, za poległego kapelana, a on ich, już z zaświatów wspomaga.... kładą się pokotem jak kłosy.... zalegają krwawe pole... ginie 16-letni .... ginie ich dużo, z 800 zostaje 300 ale wróg się cofa i ucieka....

CUD trwał nadal.....



wspomnienie o kapelanie Ignacym Skorupko, ozdobione muzyką Szopena, spisał dla Was "na żywo" z MaPyska - wasz agent w obcym obozie: legaba

----------------------------------

15. 08

Program dla młodziezy w Częstochowie....

"noc młodzież spełni na modlitwie, a na rano, o godz. 10 przewidziana jest msza...."



Super interesujący program!

A jaki zróżnicowany!!!

----------------------------------

15. 08 - 00.15

"jak ktos wątpi, ze Maryja została wzięta do Nieba z duszą i ciałem, jak ktoś wątpi w to co __my__ wyjaśniliśmy, to odpadł od wiary i boga...."

----------------------------------

08. 08

Dziś było o wychowywaniu dzieci, że to niby trzeba to robić, bez TV, bez Unii, bez masonerii itp. pierdoły.



Audycję prowadził jakiś biskup, który ma 13-cioro rodzeństwa.

Oto dowód, że biskupami zostają ludzie z patologicznych rodzin.

14 dzieci z jednej kobiety? To chyba patologia?

----------------------------------

07. 08 - 4.50

.... w wiadomościach!!!

Biskup kielecki Ryczan wezwał, by w modlitwach mówić Jezusowi, o dyskotekach, które odciągają młodych od kościołów, od wiary, są siedliskiem rozpusty itd.......



No Polaki!

Kler zlikwidował już Jarocin i Owsiaka.

Wypieprzył polską muzyke rockową z TV i radia.

Zakazał puszczanie w radio metalu.

A teraz.... przychodzi czas na dyskoteki.... powtórzą jeszcze ten apel tu i ówdzie, ksiądz zrobi mszę w intencji likwidacji dyskotek, a świętsi od samej dupy Chrystusa co niektórzy lokalni politycy, zaczną likwidować dyskoteki w swoich powiatach.



Gloria! Gloria! In excelsis polska głupota!

Aaaaaaaaaaaaaaaaaaamen!

----------------------------------

07. 08 - 4. 15

W MaPysku chyba chleją na umór!

Bo od pół godziny leci tylko muzyka - pierwszy raz jest taka sytuacja, jak słucham MaPyska.

A teraz zaczęła się rąbac tj. efekt wciaganej taśmy.... o! a teraz całkiem zdechło.

....................... . .... pa, pa, pa, tra, la , la

Czekam już ok 2 min. a MaPysk milczy głuchą ciszą....

bezpośrednia transmisja z MaPyska pon. 4.15

przekazała

legaba

----------------------------------

07. 08

Ma pysk podało że Baczyński to katolik!

A przcież ten człowiek napisał:

"- jakie mamy grzechy główne?

- chrzest, bierzmowanie....."

K. K. Baczyński deklarował się jako ateista, co z jego wierszy wynika wyraźnie. Nawet w wierszach pisanych dla matki-katoliczki potrafił ironię "przemycić".

----------------------------------

06. 08 - 2.25

Właśnie prowadzący audycję w MaPysku, podał, że Kwas to mason.

----------------------------------

06. 08 - 2.20

W MaPysk właśnie podali, że "Kwaśniewski to zdrajca narodu" i że "pluje narodowi polskiemu w twarz"

----------------------------------

03. 08 - 21.30

Znów był długi program w którym straszyli Unią.

Najlepsza była wypowiedź dyr. Instytutu Edukacji Narodowej - Robaczewskiego, który do "jednego worka" jak powiedział "kultury bizantyjskiej", wrzucił obecnego prezydenta Niemiec i dr. Mengele.



Niezły był też tekst:

"Unia jest zła, bo krytykuje Polskę za propagowanie (...) patriarchatu (...)

----------------------------------

03. 08 - 3.20

Właśnie w Radiu MaPysk podali, że zwycięstwo pod Chocimiem i Częstochową, to dzięki modlitwie różańcowej....

Ałł!!!

A teraz powiedzieli - cytuję:

"Maryjo! Raniłaś Szwedów pod Częstochową"

Ale fajne radio.....

----------------------------------

02. 08 - 2.30

"Pójscie do urny wyborczej jest problemem duszpasterskim"

"wierni przyczynili się dopuszczenie szerzenia zła, bo nie poszli do urn i parlament nie odrzucił weta Kwasa w sprawie pornografii"

i dalej:

"kapłan ma obowiązek przypomnieć wiernym by głosowali na kandydatów, którzy opierają się na 10 przykazaniach"

"od posłów zależy ustawodawstwo w sprawie .... pornografii, handlu w niedzielę - jak wiele tu trzeba zmienić!"

"kościół ma się upomnieć o poszanowanie praw bożych w Polsce".

"przejdźmy do zagadnień ogólno-kościelnych. Dziękujmy ze należymy do kościoła rzymsko-katolickiego"

a teraz mówią o Fatimie jak to Słońce wirowało.... polecam cykl Lucka "Fatima".

"Nasza wiara w Chrystusa znajduje _empiryczne_ potwierdzenie"



Piszę szybko, ale nie udało mi się zapisać wszystkich śmiesznych rzeczy.

----------------------------------

02. 08 - 2.20

"w ciągu ostatnich 20 lat w Polsce zbudowano ponad 2 tys, świątyń. To fenomen w skali swiatowej i powinniśmy być z tego dumni!"

----------------------------------

01. 08

MaPysk zapodało, że Unia Europejska jest strasznie głupia!

Jako przykład unijnej głupoty, podali fakt, że w oficjalnych raportach Unii na temat Polski: AWS postrzegana jest jako partia skrajnie prawicowa, a Krzaklewski jako polityk niebezpieczny.

----------------------------------

29. 07 - 1.45

Już od godziny w Radiu MaPysk jest audycja o Katyniu, która stała się okazją dla różnych zwapniałych zgredów - oczywiście(!!!) - głównie zza granicy do szkalowania Prezydenta Kwasniewskiego.



Ojcowie prowadzący program, oczywiście niczego nie wyjaśniają, nie prostują.... milczą pobożnie....



-----------------------------------

27. 07

Radio MaPysk łże jak pies!

Dzisiaj o godz. 4 nad ranem był program o gotowaniu.

Tam podali, że trujący grzyb szatański podobny jest do borowika, tylko różowawy od spodu i cierpki w smaku.



Otóż opis ten, to opis goryczaka żółciowego (Tylopilus felleus) który z borowikiem szatańskim ma tyle wspólnego co kler z moralnością.



Borowik szatański (Boletus satanas) jest niezwykle rzadkim grzybem i wcale do goryczaka niepodobnym.

Mało tego! Radio MaPysk łże podwójnie bo podali że tenże goryczak jest trujący, a każdy sobie może sprawdzić w atlasie, że to jedynie grzyb niejadalny.



Te niewyżyte seksualnie darmozjady niedługo nawet w fiołkach Szatana zobaczą.

czyhanastrychu

2010-12-02, 01:33
szefooo napisał/a:

No ciekaw jestem kto z rodziną w wigilie wpie**ala suchary.


Ja tylko sprawdzam czy BBCode działa

paczfiko

2013-01-08, 22:19
z całym szacunkiem, to jest najbardziej sadystyczne kurestwo jakie wżyciu czytałem.

gg3b

2013-01-13, 00:18
@Centurion, musiałabym spaść z 10 piętra na głowę żeby to czytać, czyli w skrócie, nudzi się wam ludzie :P