18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Nie zwlekaj - KUP KOZĘ!

Jad Kiełbasiany • 2013-06-07, 20:40
Z pozdrowieniami dla wszystkich ciapków! :D


Szczam_na_Zakrystii

2013-06-08, 10:38
Całkiem przyjemny utwór, gdyby to jakiś wspaniały muzułmanin mógł usłyszeć ... Ahhhh ażmi się łezka w oku zakręciła :)

zypon

2013-06-08, 10:43
Kefir93 napisał/a:



Nie podoba się to... (jest taka standardowa zasada, ale czasem wydaje się nie działać) napisałbym Ci co ale zgodnie z nowym taryfikatorem ostrzeżeń mógłbym dostać ostrzeżenie o wartości 5. W dodatku jakoś nie kręci mnie obrażanie innych ludzi i raczej staram się być zawsze uprzejmy wobec innych użytkowników tego portalu. Tak więc.... Zwyczajnie nie podoba się to nie musisz tu wchodzić, i czytać tematów, które uważasz za nasze "wypociny". Dostało 15 piw, trafiło na główną, kto chce posłucha, kto nie po pierwszych sekundach może wyłączyć i przewinąć stronę dalej. Z całym szacunkiem nie jesteś jakimś stałym użytkownikiem, konto od prawie 3 lat, a postawiłeś 31 piw. Dlatego nawet jeśli trollujesz to trudno mi to stwierdzić. Pzdr i peace ;-)




proszę Cię bardzo, uprzejmie informuję, że daję Ci piwo

olex

2013-06-08, 13:46
eh te nasze rodaczki, u nas porządnę katoliczki a za granicą ciągają ku*asy jakby mieli je wycofać, solarka żeby się do ciapatego chłopaka upodobnić, który miecha wcześniej r*chał koze teraz kiedy może to zalewa forme i tak czasem stoje na pkp w szczecinie i widze jak wysiadają z pociągu z j***nego berlina, 10 starych szwabów, reszta ciapate ze swoimi worami na sperme, które jakby sie nie starały i po niemiecku szprechały i tak wiadomo kto co i skąd.
Może w końcu sami ich zaczniemy eliminować, kto ich bedzie szukał? Moj plan taki, pare ekip strona czy forum gdzie ludzie pisaliby np mam w bloku ciapatych lokatorów, wjazd, wpie**ol, do busa na pake i najlepsza kwestia moim zdaniem, czyli utylizacja, do której potrzebna jest kurewsko wielka świniarnia, wiecie taki zakład gdzieś w wyp*zdziewie, wrzucam transport ogłuszonych muslimow do nory, w gębe troszke wieprzowinki, na ryj taśma, ostry wpie**ol aż rączki nóżki połamane i na koniec wrzucam k***e do chlewu, a nie wiem czy wiecie że świnie opie**olą wszystko, buty, kości, zęby, nie ma po nim śladu, co myślicie? jakby w każdym mieście miec taką ekipe mozna wtedy pokusic sie o wrzucenie filmiku czy tam fot do neta, niech k***y wiedzą co je tu czeka, no i postępując tak jak żydostwo mamy pewność ze zamachowcy samobojcy nie wjadą bo do nieba nie pojda:D Co myslicie? Poj***ło mnie do reszty, do całosci układanki brakuje mi tego farmera któremu mozna by swinki dokarmiać

ul...........rt

2013-06-08, 13:57
@up
zgadzam się z Tobą absolutnie ;)

tezet

2013-06-08, 14:31
Ja pie**ole. Najlepszy komentarz w temacie ma więcej błędów ortograficznych i składniowych niż ilość wystawionych mu piw... I ch*j mnie jebią wasze lamenty ze może ma jakieś dys-coś-k***a-tam, albo ze ortografia nie świadczy o niczym. Jak się chce to można, wszystko.

vang

2013-06-08, 15:39
Przed wejściem na sadistic.pl powinien być do zaakceptowania tak zwany User Agreement gdzie użytkownik zgadza się iż może być obrażany, może oglądać treści rasistowskie, wulgarne, j***ne kozy, rozrywkowych ciapatych, żydów w stanie gazowym itp. Jeśli user nie zaakceptuje umowy to przekierowanie na google.pl czy coś.

damned777

2013-06-08, 15:57
coraz więcej gówna wrzucacie

feranos

2013-06-08, 16:57
Dokładam się do postu czerwo64 dodajcie opcję zgłoś, punkt w regulaminie "4.7. Administracja nie odpowiada za treść zamieszczanych przez Użytkowników wątków i komentarzy. Administracja jedynie udostępnia narzędzie do komunikacji, jakim jest Forum. Autor wątku lub komentarza powinien upewnić się, że umieszczana przez niego treść nie łamie praw autorskich oraz prawa RP." jest, że nie odpowiadacie za to, dopiszcie jeszcze, gdzieś ostrzeżenie/punkt w regulaminie, że portal ma charakter przede wszystkim satyryczny i nie wolno brać do siebie tych żartów czy coś a'la. Skoro "Jan Paweł drugi zaj***ł mi szlugi" może istnieć na facebooku przez dopisanie [controversial humor], gdzie administracja facebookowa jest skuteczna, działa etc. (chociaż czasami mi się wydaje, że tam sam Szechter siedzi) to tutaj też raczej nie powinno być problemu.

Captain's Burger

2013-06-08, 16:58
Sadistic, sami się wykończycie stosując takie regulaminy. Konkurencja przyjdzie szybciej niż Wam się wydaje :D .

To był jedyny znany mi portal na którym można było porozmawiać o inwazji allahów akbarów, gejów i innej hołoty do Polski. Chcą nam zamknąć usta może w celu ściągnięcia tu większej ilości gimbów, ale jeśli mają mnie karać za "homofobie" (wg. niektórych mówiąc "gej jest inny" już jestem homofobem, bo nie uznaje ich za normalność ) :roll: to :homer: .