18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

No przecież to pedały są

Magik2501 • 2010-05-19, 01:22


Poseł PiSu, a gada do rzeczy :-D Bez pie**olenia, bez owijania w bawełnę, nazywa rzeczy po imieniu ;-)

dziubasek00

2010-05-19, 01:26
hehe wiadomo - pis. ale mnie jedno zastanawia, on ma tu wlosy pofarbowane?

McCzarny

2010-05-19, 01:54
ile razy jeszcze? Ja pytam ile? To ma 10 lat...

zaqwas

2010-05-19, 02:42
ten kolo to mi na gej zalatuje

Ja...........cy

2010-05-19, 08:59
ludzie tak mówią to czemu ja tak mam nie mówić? przecież jestem idiotą i nie potrafie wymyślić nic własnego

fa...........ht

2010-05-19, 09:57
jak autor też nazywa rzeczy po imieniu popierając takimi argumentami i z taką elokwencją to k***a gratuluję :D

Ks...........ak

2010-05-19, 10:14
Hehehe, młotki... A jakby to powiedział któryś z ciołów z PO, komentarze byłyby, że nowoczesny, albo fajny, albo nonkonformista. A że jest PiSowiec, to gnoimy, a jak. :D Zwłaszcza kolega Jangcy się popisał; wręcz przeciwnie, kolego: czemu miałby nie mówić tak jak ludzie?

W sumie nie wiem czy wolę polityków mówiących "pedały" niż fałszywych, plastikowych aktorów, którym teksty dyktują pr-owcy.

charlesu

2010-05-19, 10:46
pedał to pedał! i nie ma co sie głaskać po jajcach!

kalwi89

2010-05-19, 11:11
Polscy politycy są 100 lat za murzynami, wulgaryzmy i prostota bije od nich z daleka. PO,PIS - czy jakakolwiek inna partia zrobi wszystko, byle by dostać się do koryta ...
to jest żenujące

Prozac

2010-05-19, 11:25
typowy KATolik, milosierny i przestrzegajacy zasady "nie rob blizniemu swemu co tobie nie mile". no ale takich nic nie przekona do kultury bo jak mawia klasyk "nikt nie bedzie nam mowil ze biale jest biale a czarne jest czarne"..... typowy klenczon!!!! hahahaha zalosne nie ma wlasnego zdania a glupie pytanie o pedalach potrafi wyprowadzic go z rownowagi... hahaha pedaly go pograzaja a chcial sobie na nich podjezdzic:)

Danon666

2010-05-19, 11:43
a może wie, a nie chce mówić
tak jak JKM, cytuje "nie będę mówił tego słowa na G, bo mi się z gównem kojarzy..." xDDD

Magik2501

2010-05-19, 11:52
Jangcy - nie wierzę :D Ma wymyślić inna nazwę? A ty w swoim świecie wszystko nazywasz od nowa? No nie wiem, ja mam tak, że jak na pedała się mówi pedał to i ja tak mówię, jak siadam na stołku to też nie wymyślam mu innej nazwy.
Już chciałeś bardzo PiSiorowi dosrać, a wyszło, że to ty jesteś dałnem

Prozac - zamiast udawać teologa poczytaj Biblię. Masz tam też "nie pokój przynoszę, ale miecz".
Dlaczego są za murzynami? Bo mówią "pedał"? A jak ma mówić? "Osoba homoseksualna"? Homoseksualista to ktoś normalny, tylko chory, ale nie widać tego po nim, PEDAŁ to pedał, wiadomo o co chodzi - makijaż, udawanie dziewczynki i walka o PRAWO(!) do adopcji. I stowarzyszenie zrzeszają właśnie pedałów, a nie zwykłych homoseksualistów (logicznie na sprawę patrząc)

xkxkxkxkxk

2010-05-19, 11:58
Magik2501 napisał/a:

Jangcy - nie wierzę :D Ma wymyślić inna nazwę? A ty w swoim świecie wszystko nazywasz od nowa? No nie wiem, ja mam tak, że jak na pedała się mówi pedał to i ja tak mówię, jak siadam na stołku to też nie wymyślam mu innej nazwy.
Już chciałeś bardzo PiSiorowi dosrać, a wyszło, że to ty jesteś dałnem


Szkoda, że w naszym kraju jest tylu debili co ty. Szkoda.

McCzarny

2010-05-19, 12:10
Drogi Magik2501 "pedał" jest to stwierdzenie raczej obraźliwe. Tak samo jakbym Cię teraz nazwał debilem(bo już tak ktoś Cię nazwał) i upierał się, że ludzie tak mówią. Więc drogi debilu, w moim świecie nie będę wymyślał innej nazwy dla Ciebie, zostanie pierwotna :D

pozeracz_kotow

2010-05-19, 12:42
ah te Wasze yntelygentne polemiki... Gdyby Korwin-Mikke tak powiedział, to dzieciarnia z góry srałaby w gacie, a tak to pojazd na PiSowca :facepalm: . Pedał to pedał - w Waszych domach jak na nich się k***a mówi? "Szczęśliwi"? "Pokrzywdzeni przez matkę naturę"? Pedały, cioty i cwe*e, tak się na nich mówi.