18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Nowotwór

Ponury Knur • 2011-09-21, 15:44
Nigdy nie zapomnę gdy doktor powiedział te słowa: "masz nowotwór złośliwy w zaawansowanym stadium"
Wstałem i ucieszyłem się. "Wreszcie, moje cierpienia na tym świecie się zakończą!"
Natomiast moja żona zaczęła płakać i spytała "doktorze, czy jest jakakolwiek szansa, że przeżyję?"

boocheno

2011-09-21, 17:36
A doktor odpowiedział:
- Ależ oczywiście proszę Pani, w dzisiejszych czasach ciężko o fajną k***ę, więc na pewno Pani zarobi i przeżyje.
I dodał:
- Może Pani zacząć od teraz...
Po czym zaczął rozpinać rozporek.

Koniec

Ponury Knur

2011-09-21, 17:44
boocheno napisał/a:

A doktor odpowiedział:
- Ależ oczywiście proszę Pani, w dzisiejszych czasach ciężko o fajną k***ę, więc na pewno Pani zarobi i przeżyje.
I dodał:
- Może Pani zacząć od teraz...
Po czym zaczął rozpinać rozporek.

Koniec



czegoś tu nie rozumiem, czy w twoim świecie dawanie dupy leczy raka?
Czy to że zacznie dawać dupy za pieniądze spowoduje że ozdrowieje?
Wiesz że to że jak masz raka i złapiesz HIV czy inne ustrojstwo nie znaczy że zaczną żreć się między sobą i zostawią cię w spokoju.
To tylko mit.

ktoslos

2011-09-21, 17:49
durne zycie masz... mam nadzieje ze szybko umrzesz i takich sucharow nie bedziesz wypisywac na sadisticu

Ponury Knur

2011-09-21, 17:52
ktoslos napisał/a:

durne zycie masz... mam nadzieje ze szybko umrzesz i takich sucharow nie bedziesz wypisywac na sadisticu



ty masz zajebiste jak na takim portalu opisujesz że potrafisz się spuścić w kilka sekund mając 28 lat. I już taki sprinter z ciebie. I do tego jeszcze chcesz jeszcze oceniać kto jakie ma. Do tego wnioskuję że jesteś upośledzony umysłowo dostając 4 ostrzeżenia za to samo.
Ze swojej strony mogę tylko współczuć jakie ty masz życie.

edge

2011-09-23, 14:27
Oszczerca napisał/a:



ty masz zajebiste jak na takim portalu opisujesz że potrafisz się spuścić w kilka sekund mając 28 lat. I już taki sprinter z ciebie. I do tego jeszcze chcesz jeszcze oceniać kto jakie ma. Do tego wnioskuję że jesteś upośledzony umysłowo dostając 4 ostrzeżenia za to samo.
Ze swojej strony mogę tylko współczuć jakie ty masz życie.



Dobra rada, nie współczuj cebulakom ;-)

be...........an

2011-09-23, 15:21
Chyba staje się coraz głupszy bo nie rozumiem połowy kawałów na sadisticu.

tomsson

2011-09-23, 16:21
Oszczerca spinasz sie jakby ci sloik w dupie pękł.

Rakiz

2011-09-23, 19:32
bercikistan napisał/a:

Chyba staje się coraz głupszy bo nie rozumiem połowy kawałów na sadisticu.


Chodzi o to, że małżeństwo siedzi przed doktorem. On mówi do kobiety, że ma raka. Mąż cieszy się z tego mówiąc, że jego problemy się skończą. Dopiero w tym momencie dowiadujemy się, że doktor mówi do jego małżonki (wspomniałem o tym wcześniej).