18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

O narkotykach, piciu i zabawie - szczery wywiad z wodstockow

Sadystyczny Skurwiel • 2012-01-23, 19:30
Rozmowa z zwykłym uczestnikiem

Fakerę

2012-01-23, 19:53
Nic dodać, nic ująć... Wiele prawdy w tym co mówi.

ODkarzacz

2012-01-23, 19:58
Spoko dobrze gada. Tylko po cholere doprawiać woodstockowi jakąś ideologie? Melanż po prostu, festival.

Mił

2012-01-23, 21:03
Nie ma już tych ludzi ,bo się zaćpali.

w_morde_jeża

2012-01-23, 21:30
Veni Vidi i swierdzam : BROODSTOCK. Ale poza smrodem było zajebiście, najlepiej wyglądało rano po prodigy, miałem namiot zaraz obok banji, jak ta cała masa ruszyła to obwarowaliśmy swoje namioty żeby ich nie stratowali, a ci którzy tego nie zrobili? szukali swoich rzeczy w promieniu 200m. pozdrawiam dziewczęta które spotkałem w drodze na wooda, może kiedyś pojedziemy w biesy.

weedson

2012-01-23, 21:45
pie**ol pie**ol ja posłucham Ty zapłacisz ja por*cham

kufciak

2012-01-23, 21:47
Co on pie**oli o tym Sunrise? Byłem na 8 edycjach, ani razu nic a nic nie brałem a on k***a mówi że wszyscy tam ćpają... Żenada... Znam wielu ludzi którzy słuchają rocka, heavy metalu etc i wszyscy których ta muzyka bardziej wciągnęła są alkoholikami... Co on na to? PEDAŁ DLA MNIE co wysłowić się nie potrafi.... w dupie był i gówno widział...

zeetox

2012-01-23, 21:48
Jestem z Żar. Niestety Woodstock już tutaj nie wróci, bo Hart SM zbudował kilka hal produkcyjnych, które zajmują dużą część dawnego lotniska

Maczozer

2012-01-23, 22:02
Fakt miasto się sprzedało zniszczyli dobrą naprawde dobrą raz w roku zabawę.Mieszkałem na Ludowej denerwowało tylko to że co chwile się ktoś prosił żeby się wykąpać cały w błodzie :shock:

Mockba

2012-01-23, 22:08
Niby madrze gada, ale...

kolejny k***a namadrzejszy oświecony nawiedzony. Punk, spoko, metal spoko, rock spoko, reszta gowno. Ktos inaczej wyglada, to dresiarz. Masz niebieskie spodenki, zamiast czarnych jestes dresiarz. Poszedles do fryzjera jestes dresiarz. Bitch, please...

Ze ktos przyjedzie z ciekawosci zobaczyc to zle, na kielbase go trzeba przerobic dla szatana. Bo brudactwo jest takie zajebiste i takie hermetyczne i w ogole wypie**alac.

Glosza k***a hasla, ze muzyka ma laczyc, i co ? I ch*j, bo to k***a zalezy od ludzi a nie od imprezy. Jak bardzo by to pokojowa impreza nie byla, to zawsze sie ktos znajdzie poj***ny, taka jest odwieczna prawda.

A ze gdzies tam cpaja. Oj***ne. Nosz krew mnie zalewa. W kostrzynie to k***a sami przeciwnicy. 500 000 naj***nych ludzi, i to tak ze w sumie to czy sa nacpani czy nie nic nie zmieni. A ch*j im wszystkim w dupe. Hipokryci do piachu.

Rap 100% elo ZIP a na Woodstock znowu za rok i tak pojade ci robic wiesniactwo i dresiarstwo ! Ide sie dalej brandzlowac przy twitterze anonymousow.

:wodka: cheers

Polejminatychmiast

2012-01-23, 22:09
kufciak Już się tak nie jaraj z tym sunrise'm bo do bani jest... Na ostatnim godnym 2008 jeszcze byłem, chociaż było sporo padaki muzycznej. A co do buractwa, to tylko rokładać ręce . Tam to dopiero przypadkowych tępych ludzi... Komercyjna wiocha (MDT zniszczyło tą imprezę) tyle moge powiedzieć o SUNRISE :-)

turekk

2012-01-23, 22:24
kufciak napisał/a:

Co on pie**oli o tym Sunrise? Byłem na 8 edycjach, ani razu nic a nic nie brałem a on k***a mówi że wszyscy tam ćpają... Żenada... Znam wielu ludzi którzy słuchają rocka, heavy metalu etc i wszyscy których ta muzyka bardziej wciągnęła są alkoholikami... Co on na to? PEDAŁ DLA MNIE co wysłowić się nie potrafi.... w dupie był i gówno widział...




sądząc po Twoim wieku to chyba po każdej imprezie chodziłeś po plaży szukać drobnych i puszek po piwach

Sadystyczny Skurwiel

2012-01-23, 22:42
Większość panczujących napinaczy nie było pewnie ani razu tam..

sosik

2012-01-23, 22:56
kufciak napisał/a:

Co on pie**oli o tym Sunrise? Byłem na 8 edycjach, ani razu nic a nic nie brałem a on k***a mówi że wszyscy tam ćpają... Żenada... Znam wielu ludzi którzy słuchają rocka, heavy metalu etc i wszyscy których ta muzyka bardziej wciągnęła są alkoholikami... Co on na to? PEDAŁ DLA MNIE co wysłowić się nie potrafi.... w dupie był i gówno widział...



Akurat k***a mieszkam w mieście, gdzie jest Sunrise (pozdro z Kołobrzegu), więc wiem co tu się dzieje. Co roku łapią cały sztab dilerów :] Nie bez powodu na wszystkich drogach wjazdowych 2 dni przed stoi Policja z pieskami (golden retrivery :) ) i przeszukują samochody, w których widzą młode twarze. Aha jeszcze zapomniałbym powiedzieć o babce - uczestniczce sunrise, która przed dwoma albo trzema laty została zabita i porzucona w rowie koło jednego z bloków :]

lukasso00

2012-01-23, 22:59
kufciak napisał/a:

Co on pie**oli o tym Sunrise? Byłem na 8 edycjach, ani razu nic a nic nie brałem a on k***a mówi że wszyscy tam ćpają... Żenada... Znam wielu ludzi którzy słuchają rocka, heavy metalu etc i wszyscy których ta muzyka bardziej wciągnęła są alkoholikami... Co on na to? PEDAŁ DLA MNIE co wysłowić się nie potrafi.... w dupie był i gówno widział...



taa byles na osmiu edycjach , chyba k***a na youtubie , koles ktory ma 23 lata :] ja Cie prosze bajki to ty sobie siostrze opowiadaj a nie nam :]