18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Odruch Pawłowa

Se...........ki • 2011-12-04, 16:50
- Tato na czym polega "Odruch bezwarunkowy".
- Widzisz synu, "Odruch bezwarunkowy" pojawia się, kiedy np. mijasz murzyna i odruchowo łapiesz się za portfel. Albo, gdy widzisz cygana i masz ochotę zwymiotować.

FreddyKrueger

2011-12-04, 16:55
Odruch Pawłowa?Odruch Pawłowa?
Coś ty słyszał o Odruchu Pawłowa!
Paweł tu siedzi naj***ny i sie nie rusza,k***a!

NobliwyWojak

2011-12-04, 17:32
Tak się tylko zastanawiam... Odruch Pawłowa nie jest czymś wrodzonym, i żeby dana reakcja istoty myślącej (bardziej lub mniej) mogła się tak nazywać, ktoś musi komuś innemu (dziecku) wpoić dane zachowanie w konkretnej sytuacji. Więc idąc tym tokiem rozumowania - wszyscy rodzimy się dobrzy i lubimy murzynów/cyganów, bo nie warto się ich bać. Brnąc dalej, wychodzi na to, że oni są w porządku, a my jesteśmy sk***ysynami - nie żeby mi to przeszkadzało, ale chyba lepiej by tutaj pasował 'odruch bezwarunkowy' wtedy by była jasność, że organizm sam broni się przed tego typu osobnikami.

Se...........ki

2011-12-04, 17:35
NobliwyWojak napisał/a:

Tak się tylko zastanawiam... Odruch Pawłowa nie jest czymś wrodzonym, i żeby dana reakcja istoty myślącej (bardziej lub mniej) mogła się tak nazywać, ktoś musi komuś innemu (dziecku) wpoić dane zachowanie w konkretnej sytuacji. Więc idąc tym tokiem rozumowania - wszyscy rodzimy się dobrzy i lubimy murzynów/cyganów, bo nie warto się ich bać. Brnąc dalej, wychodzi na to, że oni są w porządku, a my jesteśmy sk***ysynami - nie żeby mi to przeszkadzało, ale chyba lepiej by tutaj pasował 'odruch bezwarunkowy' wtedy by była jasność, że organizm sam broni się przed tego typu osobnikami.



Masz 100% racji. Poprawione :-)

androgenius

2011-12-04, 19:44
Tylko, że odruch pawłowa jest odruchem warunkowym głąbie :homer:

Se...........ki

2011-12-04, 20:09
androgenius napisał/a:

Tylko, że odruch pawłowa jest odruchem warunkowym głąbie :homer:



Zbytnio się podnieciłem tym, że udało mi się coś samodzielnie wymyślić. I w tym całym szale zapomniałem o tej kolosalnej różnicy. Zapomniałem zmienić to w tagach, bo poszedłem ze szczęścia fapować. Czy takie wyjaśnienie zadowala Pana androgeniusa, który jest niewysychającym źródłem wiedzy i mądrości, oraz wzorcem cnót wszelkich? :lodowka:

androgenius

2011-12-04, 21:21
Wyjaśnienia uznaję za warunkowo zadowalające tylko ze względu na dokonaną czynność fapowania, która to czynność jak wszyscy wiemy posiada cechy mogące wywołać chwilową dekoncentrację. Następny raz musisz być bardziej okrzesany zakładając tematy, młody padawanie. Teraz idź i wypałuj się na moją cześć :orgazm:

dwakilo

2011-12-05, 02:38
@Autor, skompromitowałeś się tytułem więc grzecznie przeproś i sprawa będzie zakończona.

cysio0407

2011-12-05, 06:55
Grzecznie przeproś, ale każdego użytkownika oddzielnie.

Se...........ki

2011-12-05, 07:58
W ramach przeprosin, dla każdego coś skapnie :orgazm:

Suka_Blyat

2011-12-05, 10:11
Odruch Pawłowa można nakreślić następująco: gdy mąż energicznie podnosi rękę do góry, żona z automatu kuli się i zasłania głowę ;)

sz...........r9

2011-12-05, 11:46
Powinno być odwrotnie. przy cyganie za portfel a przy murzynie paw

ja...........03

2011-12-05, 14:17
widzisz k***y na krawężniku i zaglądasz do portfela ile masz hajsu :D

Liton

2011-12-05, 14:42
Odruch warunkowy: widzisz znaczek NOP i masz ochotę puścić pawia..

Doucz się gościu co to są odruchy warunkowe i bezwarunkowe, bo pomijając niski poziom humorystyczny, to do tej pory jest błąd w tekście merytoryczny.

Ja...........ro

2011-12-05, 14:52
Ojtam Ojtam
Może być i warunkowy. Nawet jak się nie widzialo ani nie słyszało nigdy o cyganach, to po pierwszym bliskim spotkaniu z takim osobnikiem zarówno chcę się rzygać jak i głębiej schować kasę. Tak samo, jakby się żyło cały czas w ciemności a nagle coś by zaj***lo snopem ostrego światła w oczy. Tak, jak na widok światła zwęża się zrenica, tak na widok cygana wzbudza zasłużona nienawiść.