18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Piękne staranne tłumaczenie gry dla dzieci na Ipada

areksus • 2013-08-19, 21:41
Żona ściągneła synowi aplikacje na ipada do nauki nazw zwierząt. Zobaczcie jak sie panowie postarali z tłumaczeniem :ok***a:

Dla niecierpliwych: 37s i 1.14s



Napewno nie było bo własne :D

MudPie

2013-08-20, 03:57
platini1 napisał/a:

Powinni takiego czegoś nawet nie dopuszczać do szerszej dystrybucji, wprowadza dzieci w błąd i potem faktycznie wyrastają z nich debile.


Nie uważasz, że to by było zabawne, jakby takiego pranka na dziecku zrobić żeby myślało że foka to uszczelniacz :mrgreen: Mamo Mamo zobacz uszczelniacze!! Dobra beka by była. Później jakby dorosło to i tak by poznało prawdziwą nazwę.

Dzoyo

2013-08-20, 05:08
DzikaMangusta napisał/a:

:homer: dziecko w tym wieku powinno bawić się na podwórku na łonie przyrody a nie k***a dajecie gnojom te IPady a potem na debili rosną :homer: jesteś ch*jowym ojcem :homer:



Tak nawiasem mówiąc, to czego Ci się na tym podwórku w tym wieku nauczy, hejter za 5 złoty.

Dz...........ta

2013-08-20, 05:58
Dzoyo napisał/a:



Tak nawiasem mówiąc, to czego Ci się na tym podwórku w tym wieku nauczy, hejter za 5 złoty.

Nie mówię o podwórku w kamienicy na pradze ale o takim przy domach. Zawsze tyle frajdy było przy ganianiu się z patykami, robiły za karabiny i inne gówna. Polowanie na żaby, ewentualnie wycieczki do lasu, poznawanie wszelakiego rodzaju robali. O taką zabawę na podwórku mi chodzi.
Jednak jak ktoś nie ma domu tylko mieszkanie w bloku to co za problem przejechać się komunikacją na jakieś zadupie i pospacerować po jakimś lesie.

27Pablo

2013-08-20, 08:01
Ale masz śliczną,pulchniutką rączke 8-)

crossdressphyxia

2013-08-20, 08:13
Daj mu k***a kolorowankę albo książkę, bo się wych*jasz jak na 12 urodziny zażąda jachtu.

rivet

2013-08-20, 09:28
0:51 "Graj graj k***a"? :D

ki...........lu

2013-08-20, 09:42
Ipada se kupił, zarobas j***ny.

Zembowy Wruzek

2013-08-20, 09:58


Czasy sie zmieniaja wraz z technologia. pie**olnijcie sie w glowe i pracujcie nad tym zeby moc swojemu dziecku kupic Ipada.

darwinloska

2013-08-20, 10:03
1:28 nie Jaka, tylko Jak.

Polvodka

2013-08-20, 10:30
rivet napisał/a:

0:51 "Graj graj k***a"? :D


"Graj, graj Kuba"
Strasznie jest denerwujący ten wasz ból dupy.
Widać, że dziecko jest małe, a wy pie**olicie jaki, to nie jest z niego zły ojciec...k***a dalibyście; dajmy na to 2 letniemu dzieciakowi napie**alać się patykiem?
Chłop uczy dziecka słówek za pomocą Ipada, to jest jeden ch*j jakby uczył za pomocą książki, technika się rozwija, więc i sposoby wychowania dziecka.
Macie ból dupy, bo pewnie w życiu nie trzymaliście Ipada w rękach.

DisH0noreD

2013-08-20, 10:51
uszczelnic bo seal XDDDDDDDD o japie**ole 10/10

areksus

2013-08-20, 10:56
DzikaMangusta napisał/a:

:homer: dziecko w tym wieku powinno bawić się na podwórku na łonie przyrody a nie k***a dajecie gnojom te IPady a potem na debili rosną :homer: jesteś ch*jowym ojcem :homer:



Masz może sie przydać :lodowka:



Dzieki za troskę o mojego syna, nie martw się biega boso po trawie, wącha kwiaty, i celebruje przyrodę... :ok:

aichi

2013-08-20, 13:05
Drogi autorze tematu, daj mi proszę kontakt do twórców tejże apki, to do nich napiszę i im to potłumaczę, bo to jest tragedia po prostu :/

h4xor

2013-08-20, 18:59
Całe szczęście, że koguta nie było ^^ I nie mam tu na myśli "rooster"

Dzoyo

2013-08-22, 08:30
DzikaMangusta napisał/a:

Nie mówię o podwórku w kamienicy na pradze ale o takim przy domach. Zawsze tyle frajdy było przy ganianiu się z patykami, robiły za karabiny i inne gówna. Polowanie na żaby, ewentualnie wycieczki do lasu, poznawanie wszelakiego rodzaju robali. O taką zabawę na podwórku mi chodzi.
Jednak jak ktoś nie ma domu tylko mieszkanie w bloku to co za problem przejechać się komunikacją na jakieś zadupie i pospacerować po jakimś lesie.



"Użytkownik usunięty" ale nie byłbym sobą gdybym na to nie odpisał :D
Nie za bardzo wiesz o czym mówisz. Strzelam, że jest to dziecko w wieku max 5 lat, a ty sugerujesz, że ma 5 lat i jest ciapate, skąd taki dzieciak ma wiedzieć co to jest k***a karabin żeby zrobić go sobie z patyka, polowanie na żaby - mówisz, że musi się uczyć jak zdobywać pokarm dla swojego potomstwa w gnieździe ? Jeżeli chodzi o robale to tutaj Kubota jest potrzebna. Piszę oczywiście to z przymrużeniem oka bo debilem nie jestem, na 2 raz postaraj się sprecyzować, że chodzi Ci o wypady na łono natury z rodzicami (kawałek o komunikacji miejskiej) to jest inna sprawa. Wk***iającym faktem jest to, że po 2 minutowym filmiku jesteś w stanie określić, że dzieciak cały swój krótki żywot siedzi 16 godzin przed IPADem a 8 godzin śpi.