18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Pocałunek od Papieża

Nikczemny_Płód • 2013-04-02, 12:26
Papież nie wybrzydza :amused: Bo dobrze wie, że kto wybrzydza ten...


Zibi7

2013-04-02, 22:25
Gogul napisał/a:

kurde człowiek sie nie brzydzi przytulić takie chore dziecko, nie korzysta z luksusu, mył więźniom nogi w więzieniu w wielki czwartek a wy po nim jedziecie. dałem piwo filmikowi za postawę papieża a nie za durny opis. możecie sobie po mnie jechać aż się zesracie z radości a mnie to jebie.


Jak myślisz że sam od siebie tworzy taką postawę,to chyba przybyłeś z rzeczywistości równoległej.

LechKaczyński

2013-04-02, 22:32
Tylko poco? Nadal nie ogarniam, czemu miałby całować dzieci.

Prescot

2013-04-02, 22:32
co za warzywo, a papież sobie por*chać chciał

androgenius

2013-04-02, 22:38


Wszystko w temacie. Ciekawe czy mu się spatyczył :D

Trafione tagi.

LechKaczyński napisał/a:

Tylko poco? Nadal nie ogarniam, czemu miałby całować dzieci.



Serio nie wiesz?

daf098

2013-04-02, 22:42
Zauważyłem ,że przez napinanie się katolodupościsków mój stosunek do tej religii zmienia się z neutralnego we wrogi. Czytając komentarze zauważyłem jak wielką nienawiścią pałacie i jak mało dystansu macie do siebie.(choć z innych szydzić lubicie) Zaiste już mnie wk***iacie i rozumiem dlaczego KK ma coraz mniej sprzymierzeńców. Swoim postępowaniem spowodujecie własny upadek. Toć w waszej księdze jest napisane "Nie sprzeciwiajcie się złu, a jeśli cię ktoś uderzy w prawy policzek, nadstaw mu i drugi".

androgenius

2013-04-02, 22:45
@up

To ci wypalą zaraz "No ale przecież biblii nie można tak dosłownie". Ale jak zapytasz o niewykonalne wykorzystanie napięcia powierzchniowego wody do spacerków, gadające węże, gadające krzaki, gadające zwierzaki, drewniane statki wielkości małego kraju w afryce, kwantowe transformacje w winiaka, ciążę bez wsadu itp. to już co innego :smiechzula:

wolem

2013-04-02, 22:46
Każdy ma prawo do swojego zdania, ale szczerze mówiąc nie mam pojęcia skąd ostatnio taka wrogość do Kościoła Katolickiego. Czy jest w tym coś złego, że staram się postępować zgodnie z jego zasadami, czyli nie kradnę, nie oszukuję itp. itd. Telewizja chyba tak ludziom mózgi wyprała doszukując się ciągle tylko negatywnych rzeczy, np. że jakiś tam ksiądz to pedofil, no ale niestety to jest tylko człowiek, każdemu może odj***ć. I nie ważne, że 99.9% pozostałych księży jest normalnych.
Tak jeszcze dodam, że w razie gdyby jakiś ateista nie miał na chleb w kościele zawsze pomogą.

mordarca123

2013-04-02, 22:52
Ale sie podniecacię , JA nie znam księdza który nie lubi macać dzieci.
A wy?

IRONiczny

2013-04-02, 22:58
Mówta co chceta ale gdyby każdy ksiądz taki był zmniejszyłaby się szansa ze odszedłbym z tej mafii

mare30ks

2013-04-02, 23:03
ksiadz do ciezko chorego dziecka:
- Bog Cie kocha
- Boje sie myslec co by bylo jakby mnie nienawidzil

Do...........00

2013-04-02, 23:06
Lewacy znowu swoje... Zostawcie papieża

Ork.Fajny

2013-04-02, 23:07
daf098 napisał/a:

Zauważyłem ,że przez napinanie się katolodupościsków mój stosunek do tej religii zmienia się z neutralnego we wrogi. Czytając komentarze zauważyłem jak wielką nienawiścią pałacie i jak mało dystansu macie do siebie.


Musisz k***a tym j***nym, zacofanym, ciemnogrodzkim katolom wybaczyć że ich rusza kiedy ktoś rzuca się na chore dziecko i gościa który je ze swojej serdeczności ucałował i pewnie poprosił swojego(co prawda wyimaginowanego) Boga o ulżenie dzieciakowi w cierpieniu...
Jak ta dwójka chorych faszystów z tego filmiku śmiała ci to zrobić... Komentatorzy też...

psychol36

2013-04-02, 23:09
Gogul napisał/a:

kurde człowiek sie nie brzydzi przytulić takie chore dziecko, nie korzysta z luksusu, mył więźniom nogi w więzieniu w wielki czwartek a wy po nim jedziecie. dałem piwo filmikowi za postawę papieża a nie za durny opis. możecie sobie po mnie jechać aż się zesracie z radości a mnie to jebie.




Zwykłe mydlenie oczu, WATYKAN SHOW.
Ludzie się odwracają od kościoła, więc coś muszą robić by zmienili znów zdanie..

kapelan_szturmowy

2013-04-02, 23:33
oponaodjelcza napisał/a:

Ratzinger też był papieżem

ale on był niemcem.

milosciprzyjazn

2013-04-02, 23:44
jakiś idiota napisał/a:

Każdy ma prawo do swojego zdania, ale szczerze mówiąc nie mam pojęcia skąd ostatnio taka wrogość do Kościoła Katolickiego.


No tak, bo wszyscy katolice to ku*wa święte owieczki, co kochają wszystkich - arabów, homosiów, feministki itp. Może niech katolicy tak spojrzą na wszystkie swoje poczynania (najlepiej od zarania swej historii do dzisiaj, np. tej użytkowników tej strony), to dowiedzą się, czemu ludzkość powoli mądrzeje, budząc się z ogłupiającego, kościelnego marazmu i wcale nie pała do nich miłością...

Poza tym, dobra, super -pomagajmy ciężko chorym, szczególnie dzieciom. Ale po ch*j cała ta pozerska otoczka (papież niezwykle miłosierny), te całowanie jako symbol jakiejś niezwykłej łaski i dobroci na pokaz. No szkoda gadać po prostu...