18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Pocałunek od Papieża

Nikczemny_Płód • 2013-04-02, 12:26
Papież nie wybrzydza :amused: Bo dobrze wie, że kto wybrzydza ten...


majster0000

2013-04-03, 00:01
Gogul napisał/a:

kurde człowiek sie nie brzydzi przytulić takie chore dziecko, nie korzysta z luksusu, mył więźniom nogi w więzieniu w wielki czwartek a wy po nim jedziecie. dałem piwo filmikowi za postawę papieża a nie za durny opis. możecie sobie po mnie jechać aż się zesracie z radości a mnie to jebie.



Myslisz ze on serio tak z dobrego serca to wszystko robi ? Uwaga, oświece cie bezwartościowy katolicki robaku : robi to na pokaz żeby takie robactwo jak ty pełzło do niego i było oddane mu, kosciołowi, religii.

rudikopf

2013-04-03, 00:17
Widzisz, bo przyjdzie czas że to całe zafajdane frajerstwo co teraz kozaczy też zazna słabości ludzkiej, prędzej czy później...kwestia tego jak sobie z tym poradzi... wielkie mi halo na zakwasa ztrolować 70 cio latka papieża bo taka moda...k***y wy się jeszcze dowiecie... ch*j wam w te hipsterskie rowy...

Jackyll

2013-04-03, 02:21
Wszystko ładnie pięknie, papież jak malowany, wszystko ekstra elegancko jak lud by chciał właśnie. Tylko pytanie czy to nie jest zagrywka pod publikę.......... bo coś mi się wydaje, że jeśli te akcje są prawdziwe to może to jedyny sprawiedliwy, który reasumując nic nie może, bo nikt mu nie da roztrwonić majątku jakie mafia trzyma w łapach. A prawde mówiąc co lepiej zbudować jak np u nas, kościół za kilka/naście milionów czy postawić dom samotnej matki na przykład czy jakąś lecznicę, czy stołówkę czy cok***akolwiek prócz świątynii za miliony, jakby k***a nie można było spotkać się w parterowym budynku. Przecież nie chodzi o to, żeby oglądać bogactwo, tylko o to by się spotkać prawda? ale tego barany też nie dostrzegają.

er3gi

2013-04-03, 07:19
@majster0000 A wtedy gdy nie był papieżem i całował po stopach chorych? Wtedy to też robił na pokaz? W takim razie jego całe życie jest pokazówką? Myślcie racjonalnie, wszędzie widzicie spisek. Ja nie jestem katolikiem, jestem ateistą, ale mam szacunek do papieża. Do tego, do Ratzingera i Jana Pawła. Nie wiem czemu zrobiła się ostatnio głupia moda na jechanie na Jana Pawła i na kościół. Opanujcie się i przemyślcie do dla Polski znaczy katolicyzm, miliony ludzi za wiare oddawali życie, a Wy teraz jesteście w stanie powiedzieć, że Jan Paweł to był pedofil i że Katolizycm to gówno. Szacunku troche.

daf098

2013-04-03, 10:05
Ork.Fajny napisał/a:


Musisz k***a tym j***nym, zacofanym, ciemnogrodzkim katolom wybaczyć że ich rusza kiedy ktoś rzuca się na chore dziecko i gościa który je ze swojej serdeczności ucałował i pewnie poprosił swojego(co prawda wyimaginowanego) Boga o ulżenie dzieciakowi w cierpieniu...
Jak ta dwójka chorych faszystów z tego filmiku śmiała ci to zrobić... Komentatorzy też...



Naprawdę nie zrozumiałeś tego co napisałem czy tylko udajesz? Właśnie o takich zawziętych obrońcach kościoła pisałem.Możliwe że tego nie chcesz ale sam tworzysz stereotyp katola faszysty. Gdybyś mógł to (z okrzykiem "Bóg jest największy") powyrzynałbyś wszystkich którzy coś chlapną na KK.

Ork.Fajny

2013-04-03, 10:30
Po drugiej stronie barykady mamy glownie lewicowe srodowiska ktore czerpia wiedze od Marksa&Engelsa i sa gotowe do mordowania kazdego wroga klasy i malo groznnych nierealnych prawicowych libertarian z idea swiata bez panstw i zasad.
Ci drudzy nie sa grozni, natomiast ci pierwsi juz swoje zrobili w historii i dzis np. w Korei Pn. nadal robia...
I nie rob ze mnie katolika prosze...
Poza tym. Zarty z Kosciola OK. Darth Ratzinger OK. Glopie teksty o kremowkach OK. Ale k***a robienie z viednego dziecka ofiary i ze zwyklego calusa w policzki czegos pedofilskiego to juz sk***ysyntwo.
Poza tym? Jak to sobie wyobrazasz? Autor sobie moze obrazac kogos a kto inny nie moze obrazic autora...? To ta lepsza nie-katolicka droga.

daf098

2013-04-03, 10:48
Ork.Fajny napisał/a:

Po drugiej stronie barykady mamy glownie lewicowe srodowiska ktore czerpia wiedze od Marksa&Engelsa i sa gotowe do mordowania kazdego wroga klasy i malo groznnych nierealnych prawicowych libertarian z idea swiata bez panstw i zasad.
Ci drudzy nie sa grozni, natomiast ci pierwsi juz swoje zrobili w historii i dzis np. w Korei Pn. nadal robia...
I nie rob ze mnie katolika prosze...
Poza tym. Zarty z Kosciola OK. Darth Ratzinger OK. Glopie teksty o kremowkach OK. Ale k***a robienie z viednego dziecka ofiary i ze zwyklego calusa w policzki czegos pedofilskiego to juz sk***ysyntwo.
Poza tym? Jak to sobie wyobrazasz? Autor sobie moze obrazac kogos a kto inny nie moze obrazic autora...? To ta lepsza nie-katolicka droga.



Po grzyba to oglądasz jak takiś wrażliwy? jedź na Lednicę tam nikt papieża nie obraża a tutaj przecież sami lewacy :P

Roozek

2013-04-03, 11:33
@Gogul

Propaganda działa :)

Dowiedz się, po co zostali stworzeni Jezuici. Przybrał imię Franciszka, wilki w owczej skórze.

Ork.Fajny

2013-04-03, 13:47
daf098 napisał/a:

Po grzyba to oglądasz jak takiś wrażliwy? jedź na Lednicę tam nikt papieża nie obraża a tutaj przecież sami lewacy :P


Jak powiedziałem. Autor ma prawo pie**olną głupotę, ja mam prawo opie**olić go. Więc to ty tutaj daj sobie spokój.

daf098

2013-04-03, 14:35
Ork.Fajny napisał/a:


Jak powiedziałem. Autor ma prawo pie**olną głupotę, ja mam prawo opie**olić go. Więc to ty tutaj daj sobie spokój.



Ja mam prawo komentować Twoją głupotę i nic w przyrodzie nie ginie.

Ork.Fajny

2013-04-03, 20:22
daf098, masz... Tylko w jakim świetle stawia się obrona człowieka który dzieciaka rzuci na pożarcie "dziennikarzom" szukających pedofilskich/homosiowych sensacji w kościele...?

wolem

2013-04-03, 23:08
milosciprzyjazn napisał/a:


No tak, bo wszyscy katolice to ku*wa święte owieczki, co kochają wszystkich - arabów, homosiów, feministki itp. Może niech katolicy tak spojrzą na wszystkie swoje poczynania (najlepiej od zarania swej historii do dzisiaj, np. tej użytkowników tej strony), to dowiedzą się, czemu ludzkość powoli mądrzeje, budząc się z ogłupiającego, kościelnego marazmu i wcale nie pała do nich miłością...

Poza tym, dobra, super -pomagajmy ciężko chorym, szczególnie dzieciom. Ale po ch*j cała ta pozerska otoczka (papież niezwykle miłosierny), te całowanie jako symbol jakiejś niezwykłej łaski i dobroci na pokaz. No szkoda gadać po prostu...



-To, że jestem Katolikiem nie oznacza, że odrazu będę wszystkich "kochać" chodź powinienem, ale jak sam piszesz święty nie jestem.

-A na to co Chrześcijanie robili od zarania swej historii nie mam wpływu i często nie popieram ich zachowań, mam wpływ jedynie na to co będzie i jest teraz.

-Jeżeli Papież robi to na pokaz (a tego nie wiemy) to bardzo źle.

K_leo

2013-04-04, 21:37
crazY01 napisał/a:



zalogowalem sie specjalnie zeby dac ci piwo, oby wiecej takich ludzi jak Ty na tym smutnym swiecie







Drogi sadolu, ja, aby wystawić mu piwko, ZAŁOŻYŁAM konto :mrgreen:

zypon

2013-08-08, 09:33
ten papież jest znacznie lepszy niż JPII ....

3,2,1 hejt

Zaebauem

2013-08-08, 16:10
jebac tego papieza bedzie cwe*em w wiezieniu