18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Pocałunek od Papieża

Nikczemny_Płód • 2013-04-02, 12:26
Papież nie wybrzydza :amused: Bo dobrze wie, że kto wybrzydza ten...


Mathiuser

2013-04-02, 13:04
Pewnie zaraz będzie mowa o czymś w stylu, że lekarze nie dawali żadnej szansy na poprawę, a od czasu pocałunku papieża dziecko zaczęło samodzielnie skakać na skakance.
Gdybym to ja był na miejscu Franka to miałbym chyba taką reakcję:

Gogul

2013-04-02, 13:58
kurde człowiek sie nie brzydzi przytulić takie chore dziecko, nie korzysta z luksusu, mył więźniom nogi w więzieniu w wielki czwartek a wy po nim jedziecie. dałem piwo filmikowi za postawę papieża a nie za durny opis. możecie sobie po mnie jechać aż się zesracie z radości a mnie to jebie.

Nikczemny_Płód

2013-04-02, 15:10
@Up

Trochę luzu. Filmik ma charakter żartobliwy z dozą czarnego humoru. Nikt nie wyzywa Papieża od "ch*jów" jak pewna "dama" z wyższych sfer.

Jest to zaś aluzja do pewnego problemu który trapi kościół chrześcijański - pedofilii.

Do tego przyklaskiwanie Papieżowi za takie dość wymowne pokazowe gesty jak - mycie nóg, całowanie chorego dziecka nie przystoi. Papież ma inną misje obecnie a to, że jest dobrym człowiekiem, fajnie.

PS Gdyby Cię to j***ło to by nie było tego komentarza.

jolmen13

2013-04-02, 15:15
Żaden tam ze mnie katol, ale tu nie chodzi o papieża. Takie gest jest ważny dla tej matki i jak widać też dla jej chorego synka. Nie mam w sobie takiej wiary, ale dla niektórych coś takiego to bardzo ważne wydarzenie w życiu. Piwko leci, a nuż będzie im trochę lżej na sercu.

Ork.Fajny

2013-04-02, 15:25
Gogul, to się po prostu nazywa sk***ysyństwem... Ci antyklerykalni debile posuną się do do każdego kroku, np. fali bezsensownego hejtu i obraz niewinnego, chorego dziecka by tylko móc się do papieża przyczepić.

Gogul

2013-04-02, 15:49
a tagi to juz w ch*j zajebiste. :)

Robajson

2013-04-02, 16:24
Chciał zaj***ć w ślinę ale się rozmyślił :D

matjus

2013-04-02, 17:05
a wyobraźcie sobie, że gdyby takiego dzieciaka wysmarować jakąś trucizną, a Papież by po tym pocałunku umarł, schować temu dzieciakowi pod ubranie broń. idealne dla terrorysty.
lubię tego gościa, ale ja tylko tak hipotetycznie.

mich22

2013-04-02, 18:04
Nap_Linek śmiej się, śmiej. Jak ty będziesz chory to nawet papież nie bedzie chciał cię przytulić.

AdmirałFloty

2013-04-02, 18:14
To było piękne... aż dostałem zwodu... już krąży po necie ten urywek z efuckta:P

Nikczemny_Płód

2013-04-02, 18:20
mich22 napisał/a:

Nap_Linek śmiej się, śmiej. Jak ty będziesz chory to nawet papież nie bedzie chciał cię przytulić.



warszawiaków nikt nie chce przytulać, nawet jak są zdrowi :lol: