18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Poganie atakują!

Ragnar • 2013-05-31, 01:14
Poganie tym razem przesadzili! Jak oni mogli pytam się?! No jak?! :loldev:


Trimeresurus

2013-05-31, 01:19
Niby nie każdy wierzy i nic mi do tego... No ale jednak cała procesyja i czytanie Ewangelii to mogliby na kilka minut darować ,,łatanie" w siatę... Nieco bezczelnie się zachowują i tyle. 5-10 minut by ich też nie zbawiło.

I nie, nie obchodzą mnie ,,jedyne słuszne poglądy", iż zajebiście młodzież robi, że ma w dupie religie, wierzenia, bogów itp...

Raikiri73

2013-05-31, 01:27
Sytuacja z dzisiaj... Idę sobie z kumplem na piwo, paręnaście metrów przed monopolem stoi sobie jakaś babeczka i kiedy usłyszała jak spytałem kumpla 'Dzisiaj jest jakieś święto? Nigdzie ludzi nie ma'
to z wielkim oburzeniem spojrzała na mnie jakbym jej córkę zamordował, później dodatkowo kumpel spytał się mnie czy bierzemy od razu dwa piwa, wtedy to już był koniec... babka dostała szału p*zdy w oczach. Po czym jakieś 10minut później widzieliśmy jak wychodzi z tego właśnie sklepu z piękną butelczyną 0.5.
Także większość wierzących uważa tutaj chyba że wszyscy muszą wiedzieć kiedy są takie święta, chodzić do kościoła i już wcale nie pić w ten dzień alkoholu, szkoda tylko że oni już mogą bo to 'co innego' : x



Może i opowieść nie najwyższych lotów ale za to autentyk :lol:

Ji^HaD

2013-05-31, 01:47
zamiast 40 bogow macie 1 boga i 39 swietych .... monoteizm po ch*ju

RockyWood

2013-05-31, 01:56
hahaha komentator jest mistrzem :amused:

pewnie gdyby mógł to by spalił grających w piłkę na stosie bo "moje święto jest k***a!"

stery_srh

2013-05-31, 01:59
SkipiBoom napisał/a:

Nie masz gdzie reklamowac swoich postow? warna mu nie piwo.


Jebnij się w łeb. Mój post jest w było.pl, więc co ty pie**olisz o jakichś piwach? Piwo to bym tobie dał, ale wsadził ci je w dupę i jeszcze dobrze kopnął, żeby się butelka stłukła.

razoreus

2013-05-31, 02:17
Nosz k***a.
Ja, wraz z moim kółkiem satanistycznym pw. Beliasza jak robimy jakikolwiek event to trzeba się chować po cmentarzach, po nocy, żeby mieć spokój, a ta banda pajaców nie dość że może sobie czcić swoje wyimaginowane guru kiedy chce, w dzień, jeszcze im wolne od roboty dadzą, to jeszcze k***a źle.

No za ch*j nie dogodzisz.

Leet

2013-05-31, 02:44
"XXI w. mamy a tu takie rzeczy" - powiedział koleś czczący żydowskiego zombie sprzed 2000 lat i odprawiający co niedzielę rytuał symbolicznego kanibalizmu.

~Tołdi

2013-05-31, 02:55
Już myślałem, że wylecą z toporami a tu w piłkę grają. Ale wynik meczu to:

FC Poganie 1:0 RKS Chrześcijanie


Autor filmiku jest dość znany i pogardzany przez konserwatywne środowiska w tym kraju. Komentarz spod filmu na yt(sprzed kilku minut)

Cytat:

Pan się myli i to bardzo. Wcale się nie bawiłem, lecz zraniony do żywego postanowiłem uwiecznić zderzenie zachowania pogańskiego z emanacją świętości i pobożności jaką jest procesja. Nie jest grzechem haratnąć w gałę - jak to powiada nasz Pan Premier. Chodzi o kontekst. Że owi młodzi ludzie grali akurat w tym czasie i nie zatrzymali się z szacunku dla Świętości ani na chwilę. Ten kontekst daje do myślenia. Zderzenie zachowania, stylu, podejścia. No i powstał dobry film.



Zamiast mieć na nich wyj***ne i się modlić to nagrywa :facepalm:

Fragless

2013-05-31, 03:00
Katolikom to już się w dupach zaczyna przewracać.

Iperyt669

2013-05-31, 03:35
Jakiś dziwny to zwyczaj żeby ludzie stali na ulicy i się w szczekaczki wsłuchiwali, myślałem że to totalitarny przeżytek.

styq

2013-05-31, 04:21
ch*j zamiast słuchać swoich proroków to dzieci nagrywa...

Un_Nem

2013-05-31, 04:25
@uuuuuuuuupppppppppp
pan ktory dal pierwszy komentarz o tym zeby zrobili sobie 5-10 minut przerwy..
to czemu te k***y nie zrobily 5-10 minut przerwy az oni nie skoncza grac w pilke?!

niech sp***ala ten kamerzysta a mnie nie wk***iaja katole j***ni.
budza z rana jakims jeczeniem k***a jakby swinie zarzynali.

Irenvelle

2013-05-31, 06:14
Nasz swiat jest pograzony w intelektualnej spirali wiery z przed 2 tysiecy lat.Co za gowno, az ogarnia czlowieka depresja

qhash

2013-05-31, 08:58
religia robi sieczkę z mózgu, ot i cała prawda