18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Pokaz umiejętności rosyjkiego barmana

sobczi • 2014-09-18, 13:54
tym razem bez żadnych niespodzianek :D

an...........6x

2014-09-18, 14:03
Barman chyba straci pracę albo przeżuci się na wódkę i bimber.

Smutas

2014-09-18, 14:08
Szczyt elegancji dla ruskich: drink w plastikowym kubku.

qhash

2014-09-18, 14:13
też tak umiem po pijaku

Lopez

2014-09-18, 14:14
Nie rozumiem fenomenu tych sztuczek, czeka się 15 x dłużej na coś do picia, wk***iające.

karinawaw

2014-09-18, 14:34
Trzeba przyznać ,że koleś nieźle wywija z tymi butelkami, ale za długo zdecydowanie.
Po chwili zaczyna to nudzić. Więcej drinków mniej wywijania i będzie cacy.

Swoją drogą goście się nieźle rzucili na te drinki. Lewdo zdążył nalać i już las rąk. Polska mi się przypomniała i chytra baba z Radomia.

Szczam_na_Zakrystii

2014-09-18, 14:58
Wszyscy up, przecież to jest k***a pokaz a nie impreza, a w pokazach chodzi o to żeby coś pokazać a nie szybko nalać wódki. Banda idiotów :facepalm:

A ch*j raz się dopie**olę.

anubis76x napisał/a:

Barman chyba straci pracę albo przeżuci się na wódkę i bimber.



:homer:

ZR...........IE

2014-09-18, 16:35
sobczi napisał/a:

tym razem bez żadnych niespodzianek :D



Ruski i nic nie wypił i wygląda jak ciota - to jest dziwne :shock:

Prze-moc

2014-09-18, 18:09
Pozwole sie wpie**olić w dyskusje ze wzgledu ze jestem barmanem :roll:
Co do fenomentu czekania na drinka az koles sobie skonczy machać to fakt jest taki ze kogos kogo to nie obchodzi nie podchodzi do barmana który pracuje techniką flair oni robia pokazy oni nie robią dobrych drinków to jest show
(tak jak frestayle fotbolowy zajebiscie wywijaja tricki z piłką czy to nożna czy do kosza ale grać to nie dokonca potrafią )
zwrócie uwage jakie nie rowne proporcje znajduja sie w każdym szejkerze , co do jego techniki to cos tam koleś potrafi ale wiele nie dopracowanych ruchów i wiele błedów podstawowych takich jak platikowy kubeczek , sok z kartonu itp samo lanie z ręki a nie z miarek ( jigerów) jest w pewnym stopniu pracą w sylu flair co usprawnia prace i robi ja niezwyczajną .Ja osobisie wole skupić sie nad smakiem i forma podania drinka niż nad jego oprawą cyrkową , choć nie powiem przy ciekawych dziewczynkach małpuje podobnie :-D

Re...........ms

2014-09-18, 19:20
dupy nie urywa... lepsze cuda widziałem w Wawie nocą.
Autor chyba za często z domu nie wychodzi :P

qbswwa

2014-09-18, 20:54
Ja bym się wk***ił. Niech mi k***a leje tego drinka szybciej, a nie macha łapami jak poj***ny.

Cytując klasyka:" Co k***a, lej te cole"

Lunada

2014-09-19, 00:49
co za debile. Nie widzicie, że to po prostu jakieś targi czy co? Dlatego plastikowe kubki, to ma być degustację, a nie żeby sobie janusze szklanki do domu pozabierały. j***ć was jasno w ch*j, pełno banerów, ale i tak ch*jki myślą, że to klub i koleś wywija szejkerem na jakieś imbie.

za...........ia

2014-09-19, 00:54
o ja pie**ole przywołuje mi to złe wspomnienia.. kiedyś myślałem że nie wytrzymam przy takich dwóch cyrkowcach. czekałem 5 minut, na drina dla koleżanki, żeby te dwie p*zdy mogły się popisać, do tego nieudolnie, rozlewali i na moich oczach potłukli pełną butelkę. I trzeba było zapłacić jak za zboże. Psie ch*je.