18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Polak potrafi

~Angel • 2013-08-15, 20:50
Cytat:

Polak stał się "antybohaterem" obrzydliwego skandalu w Atenach. Porwał z ulicy i zgwałcił bezdomnego psa.
53-letni Polak porwał bezdomną sukę z okolic Wioski Olimpijskiej w Atenach. Specjalnie potrącił ją autem, zabrał do środka i odjechał. Pies wrócił później w to samo miejsce poobijany, krwawiąc mocno z okolic odbytu. Świadkowie zapisali numer rejestracyjny auta i podali dane policji.



Cytat:

Policja zatrzymała Polaka i pobrała od niego materiał genetyczny. Weterynarze pobrali też wymaz z pochwy zwierzęcia. Badanie potwierdziło, że zgwałcił sukę. Przed budynek sądu w dniu rozprawy zjawiło się wielu obrońców zwierząt. Wściekli na zboczeńca chcieli go zlinczować.





Źródło: http://www.sfora.pl/Grecy-chcieli-zlinczowac-Polaka-Za-brutalny-gwalt-na-psie-s58665

KMD

2013-08-17, 22:46
Jak już zgłwałcił, to mógł chociaż opatrzyć tę sukę.

co do obrońców zwierząt- ch*j im w dupę. Nie można już psa zgwałcić do ch*ja pana? Ludzie, gdzie nasza wolność?

bartoszbarto

2013-08-17, 23:23
Za pewną znaną wypowiedzią z przeszłości, powinien powiedzieć: Wysoki sądzie, jak można zgwałcić sukę?" :)

regal

2013-08-18, 00:52
Suce leciała krew z odbytu ale spermę pobrano z pochwy hmmm..... Ktoś ją brał na dwa baty :shock:

fasola20

2013-08-18, 07:37
Nie długo to nam ciapaci pojazd zrobią !!

Mi...........te

2013-08-18, 10:18
Ja pie**ole co za wstyd...

CarlitoBrigante

2013-08-18, 16:20
I go sk***ysyna powinni zlinczować. Jeszcze się będzie sk***iel domagał za niedługo "równych praw" i tolerancji. Jak ja takich bladych ch*jów nienawidzę. Gwałciciele,zoofile,pedofile wszystkich posadzić na kołysce judasza i przypalać ogniem.

Nu...........ma

2013-08-21, 09:15
Ja pie**olę co za wstyd. Przez tego zjeba zupełnie jak ciapaci będziemy znani jako zoofile. Nic tylko przykuć do łoża tortur i męczyć aż zdechnie w męczarniach a ciało wystawić na widok publiczny ku przestrodze dla podobnych dewiantów.

Gienek2

2013-08-22, 13:39
a tak się smialoiście z kozojebców tak się śmialiście... to macie....