18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Policjantki vs aresztowany

maksymilian45 • 2014-09-17, 18:55
Nie obeszło się bez pomocy 8-)



Osoby cierpiące na niecierpliwość proszone są o przewinięcie do 0'25


Osobiście według mej skromnej osoby KAŻDY policjant przed służbą powinien obowiązkowo uczęszczać na siłownię + sztuki walki. Większość osób nie ma szacunku do policji bo zwykle są to otyłe osoby.... Tak, disujecie policje ale jak coś się dzieje to sięgacie po telefon do zasranej kieszeni i dzwonicie pod 911.

KfasOzzi

2014-09-17, 19:14
Ja tam dzwonie na policje kiedy buta nie chcą oddać.

bloodwar

2014-09-17, 19:14
Ale siłowe testy sprawnościowe, z obniżonymi o 40% w stosunku do mężczyzny wymaganiami przeszły pewnie śpiewająco :)

Medivh31

2014-09-17, 19:15
I tak się trzeba cieszyć że gość chciał zwiać a nie zaj***ć te panienki. Bo w sumie to bez problemu mógłby wziąć im broń, zapie**olić je i zwiać radiowozem. Pewnie by go złapali no ale zdążył by zrobić GTA w mieście.

Fajnie jest być laską w policji. Za udawanie faceta dostajesz 2500 zł na rękę, szybciej awansujesz bo przełożeni chcą się ciebie pozbyć z prewencji jak najszybciej, po ciąży nigdy nie wracasz na ulicę a awansujesz i tak jak faceci. Dalej wzorujmy się na UE gdzie policja robi się coraz bardziej ch*jowa przez parytety i poprawność polityczną. Ja - szary polaczek - od momentu kiedy babki zaczęły być masowo przyjmowane do policji to czuję się mniej bezpiecznie bo wiem że laska to mnie nie obroni (bo co to jest 5 miesięcy szkolenia w tym 3 miesiące szkolenia fizycznego) a każdy patałach - jak widać - może taką pannę przewrócić i dorwać się do jej klamki.


SalvaCzoko

2014-09-17, 19:18
Cytat:

Osobiście według mej skromnej osoby KAŻDY policjant przed służbą powinien obowiązkowo uczęszczać na siłownię + sztuki walki.


A gdzie kobieta, która z reguły nie ma szans w starciu z mężczyzną ma go zakuć w kajdanki?
Sztuki walki... phi, pamiętam kuzyna który chodził na karate, raz mnie wkurzył i wylądował na ziemi mordą, wąchając asfalt.
Sztuki walki zadziałają tylko wtedy gdy ktoś rzeczywiście się tym interesuje, gdy interesuje się swoją robotą, a nie idzie do niej bo hajs jest od państwa i zawsze będzie na czas, by odj***ć swoje i go pie**oli co się dzieje po drodze.
Nie mam nic do policji, bo nasi boją się wyj***ć pałką w zęby typkowi co zgwałcił ośmiomiesięczne dziecko.

ZR...........IE

2014-09-17, 19:23
Medivh31 napisał/a:

Bo w sumie to bez problemu mógłby wziąć im broń, zapie**olić je i zwiać radiowozem.



To są angielskie policjantki, w Anglii policjant nie ma broni przy sobie

Ale też kurna, każdy policjant / policjantka powinni mieć te pistolety co elektrody wystrzeliwują

Powali największego sk***iela a w dodatku można trzymać napastnika na dystans a jednocześnie nie zabije się ch*ja

~Beny

2014-09-17, 19:50
Kamera lata jakby ktoś się r*chał.

lukiesz

2014-09-17, 20:04
I tutaj mamy policjantki w praktyce ;) Przecież to wiadome jest, że kobiety się do takiej pracy nie nadają .

siwens84

2014-09-17, 20:38
W norwegi szacunek mają do policji i to nie dlatego że policjant ma prawo strzelać bez ostrzeżenia tylko dlatego że to władza a tam do władzy dopuszczają tylko osoby inteligentne i sprawne fizycznie a nie matołów którzy tz. małpiego gaju nie potrafią zrobić szybciej niż piąto klasista.

BongMan

2014-09-17, 21:13
Ja dissuję tylko i wyłącznie polską policję. Ponieważ są to bandyci w mundurach, którzy na każdym kroku nadużywają władzy, zachowują się niewiele lepiej niż gestapo (gwałty, pobicia, w tym pobicia niepełnosprawnych), zamiast chronić ludzi to dopie**alają się do każdego o byle gówno, zdzierają hajs jak się da, biorą w łapę, kręcą lewe interesy, wrabiają niewinnych, torturują ludzi na komisariatach żeby wymusić przyznanie się do winy, pomimo że człowiek niewinny. Na domiar złego ich kolesie po fachu, bandyci w togach, upewniają się że żadnego ch*ja nie spotka należyta kara. Polska policja i wymiar sprawiedliwości to pie**olona kpina, zgraja bandytów. Z kolei do angielskiej policji mam szacunek i zaufanie, bo robią to co policja powinna robić - służą i chronią.

SalvaCzoko

2014-09-17, 22:20
@BongMan,
Cytat:

zachowują się niewiele lepiej niż gestapo


Nie wiem skąd taki wniosek skoro nie miałeś okazji poznać osobiście panów z gestapo :)

Co do reszty, nie wiem co w życiu zrobiłeś, nie wiem jakim k***a sk***ielem jesteś, że dostałeś w ryj tym wszystkim co wypisujesz.


Cytat:

Z kolei do angielskiej policji mam szacunek i zaufanie, bo robią to co policja powinna robić - służą i chronią.


Służą i chronią? Kogo, kozojebców? Do czego to k***a doszło by w biały dzień j***ny kozojebca odciął żołnierzowi UK głowę w Londynie, patrole kozojebskie, kozojebskie narzucanie praw, to nie jest Anglia, to jest wylęgarnia emigrantów.

Wiem, że trolujesz, ale ktoś może to wziąć za poważny post i zacząć j***ć ch*jami w dupe.

ANALitic

2014-09-17, 22:22
Dlaczego wybrał ten kierunek ucieczki? W lewo by mu się udało.

padi666

2014-09-17, 22:30
Mi i kumplowi kiedyś taka dupy uratowała więc piwa nie ma j***ny szowinisto. Żartuję :) ale z tym ratowaniem nie

BongMan

2014-09-17, 23:04
SalvaCzoko napisał/a:

Nie wiem skąd taki wniosek skoro nie miałeś okazji poznać osobiście panów z gestapo :)


Istnieje taka nauka jak historia. Daje ona wiedzę o przeszłości. Słyszałeś?

SalvaCzoko napisał/a:

Co do reszty, nie wiem co w życiu zrobiłeś, nie wiem jakim k***a sk***ielem jesteś, że dostałeś w ryj tym wszystkim co wypisujesz.


Istnieje coś takiego jak środki masowego przekazu. Dają one wiedzę o tym, co dzieje się w miejscach, w których akurat cię nie ma i nie możesz tego zobaczyć na własne oczy. Słyszałeś?

1. Psy zgwałciły dziewczynę w radiowozie. Sprawa ciągnęła się 10 lat, mimo że były jednoznaczne dowody. Dostali wyroki w zawieszeniu.
http://www.wprost.pl/ar/396489/18-latka-zgwalcona-w-radiowozie-Dostanie-150-tys-zl/

2. Kundle pobiły niepełnosprawnego na wózku. Jaką k***ą odczłowieczoną trzeba być?
http://www.twojezaglebie.pl/bulwersujaca-sprawa-policjanci-pobili-niepelnosprawnego-i-jego-narzeczona-wideo/

3. Kolejny kundel zgwałcił na komisariacie 17-letnią dziewczynę. Policyjnego bandytę kryje jego koleś z prokuratury, która mimo wyraźnych dowodów, sprawę umorzyła.
http://superwizjer.tvn.pl/odcinki-online/czy-policjant-wykorzystal-zatrzymana-nastolatke,32358,o.html

Jak ci źródła nie pasują i uważasz je za mało wiarygodne, możesz te same informacje znaleźć w innych źródłach. Możesz też poszukać podobnych informacji, znajdziesz ich w ch*j. Polska państwem prawa...

Cytat:

Służą i chronią? Kogo, kozojebców? Do czego to k***a doszło by w biały dzień j***ny kozojebca odciął żołnierzowi UK głowę w Londynie, patrole kozojebskie, kozojebskie narzucanie praw, to nie jest Anglia, to jest wylęgarnia emigrantów.


To, jak zauważyłeś, było w Kalifacie Londyńskim. Duże miasta zawsze przyciągają największe ścierwo. Tu gdzie ja mieszkam jest spokój, policji dużo, pilnują porządku i do nikogo się nie przypie**alają. Nie gwałcą, nie biją, nie pomawiają, nie dręczą mandatami za byle gówno. No jak jeszcze mam ci to wytłumaczyć? Nie życzę ci tego, ale może kiedyś sam staniesz się ofiarą polskich policyjnych bandytów, jak znajdziesz się w niewłaściwym miejscu o niewłaściwym czasie. Wtedy otworzysz oczy i przyznasz mi rację.