mundial gwiazda reprezentacji korei

22
Daj piwo
Turambar @ 2010-06-15, 22:33 [skopiuj link] [zgłoś duplikat]
Za Wp.pl

Niech żyje! Niech żyje! Niech żyje umiłowany przywódca Korei Północnej, propagator idei Dżucze i jedyny prawowity spadkobierca Słońca Narodu Kim-Ir Sena. Niech dalej wciela w życie ideę komunizmu, która w końcu zwycięży także na świecie. Konsolidacja Korei zadaniem świata. Kłaniamy się nisko wielkiemu wodzowi!
Zobacz również
Mundial: Brazylia - Korea Północna na żywo!
Mundial: Jong Tae-se, koreański Rooney
Mundial: Korea Północna może legalnie transmitować mecze

Gwiazdą Korei Północnej jest oczywiście umiłowany przywódca, Towarzysz Kim-Dzong Il. To dzięki jego wstawiennictwu u boskiego Kim-Ir Sena Koreańczycy zakwalifikowali się na mundial i dzięki niemu odniosą na nim wielkie sukcesy. Mówi się nawet, że Towarzysz osobiście chciał wystąpić w ataku reprezentacji Korei, jednakże wtedy wynik Mistrzostw byłby przesądzony, a zwycięstwo jedynej słusznej Korei oczywiste. Stąd też Sepp Blatter osobiście poprosił Kim-Dzong Ila, by dał szanse innym reprezentacjom i nie wchodził na boisko. Największy spośród żyjących zgodził się na to w swojej wspaniałości i Korea wystąpi bez Niego.

Umiłowany Przywódca urodził się w 1941 roku na górze Paktu-san. Jego narodzinom towarzyszyły niespotykane zjawiska przyrodnicze: rozbłyśnięcie wielkiej gwiazdy idei Dżucze, spadały komety, a dzieciom uczącym się w słusznych koreańskich szkołach z nieba spadały cukierki.

Autor niniejszej sylwetki Towarzysza Kim-Dzong Ila przyznaje, że w czasie pisania Jego biografii po policzkach popłynęły mu łzy, a jego dusza zajaśniała promienistym blaskiem.


link do artykułu
http://mundial.wp.pl/titl...,wiadomosc.html

Jacque Fresco wywiad u Larryego Kinga z 1974 roku

64
Daj piwo
madmanzmc @ 2010-07-11, 14:54 [skopiuj link] [zgłoś duplikat]


Jacque Fresco (ur. 13 marca 1916) - amerykański futurysta, architekt i projektant mieszkający na Florydzie. Proponuje oryginalne rozwiązania w strukturach społeczeństw, budownictwie i komunikacji. Jego humanistyczne wizje społeczeństwa przyszłości kładą nacisk na stworzenie świata bez wojen i przemocy, harmonijnie współpracującego w realizacji korzystnych dla ogólnoświatowego społeczeństwa rozwiązań. Od lat pracuje z asystentką Roxanne Meadows.

A tam, cicho być!

341
Daj piwo
Inszy @ 2010-07-11, 10:48 [skopiuj link] [zgłoś duplikat]
26 lat i ciągle aktualne. Aż człowiek sam by chciał Pershinga zbudować ;)
AdmirałFloty @ 2010-07-11, 22:24  Najlepszy komentarz Najlepszy komentarz (10 piw)
I powiedzcie mi jak teraz wygląda polska scena kabaretowa? Wiem że jest tu spora grupa małolatów których to zaboli ale czy uważacie że brudasy w swetrach są lepsze od smolenia i laskowika? Pewnie już nigdy nie będzie takich skeczów i wystąpień kabaretowych. Dla niekumatych polecam wszystkie skecze np: całość L jak Laskowik

ślepy facet i pies

255
Daj piwo
wojtass @ 2010-07-10, 19:41 [skopiuj link] [zgłoś duplikat]
Ślepy facet stoi na rogu ze swoim psem, kiedy ten podniósł nogę i nasikał na jego spodnie. Facet sięgnął do kieszeni i wyjął psi przysmak. Ciekawski przechodzień, który wszystko obserwował, podbiegł do niego i powiedział:
- Nie powinien pan tego robić. On niczego się nie nauczy, jeśli będzie pan nagradzał go za coś takiego!
Ślepiec na to:
- Nie nagradzam go. Po prostu sprawdzam, gdzie ma mordę, żebym mógł kopnąć go w dupę!
   Popularne tagi
kooperacja  milanówek  podkręcanie  szalony vloger  sabra  błaszkiewicz  estate  vonzay  soczek z foczek  znak towarowy  zdeżenie czołowe  zwora  polskie miasta  1216 shotgun
[ KWEJK ] [ JEB Z DZIDY ] [ WĄCHAM KSIĄŻKI ]
X