Mistrz jojo

315
Daj piwo
sianoika @ 2011-08-10, 01:40 [skopiuj link] [zgłoś duplikat]
Nieźle chłopak wymiata, ja się za małolata cieszyłem jak mi dookoła Świata wyjdzie :D

Tomizmc @ 2011-08-10, 01:45  Najlepszy komentarz Najlepszy komentarz (18 piw)
Nom niezle wymiata, ale po kilku sekundach sie nudzi :D

Zgwałcił ukochaną pianką montażową.

95
Daj piwo
Necromantic @ 2011-08-09, 22:26 [skopiuj link] [zgłoś duplikat]
Był horror zamiast romantycznej randki i rozsadzający ból zamiast niebiańskiej rozkoszy. A wszystko przez to, że kiedy Anna G. (40 l.) ze Szczecina (woj. zachodniopomorskie) w trakcie łóżkowych figli krzyknęła do swojego kochanka Zdzisława B. (40 l.): "Wypełnij mnie!", ten złapał za piankę do montażu okien i drzwi i spełnił życzenie kobiety.


Eksperyment sprawił, że ona wylądowała na stole operacyjnym, a on w więzieniu.

Romantyczny wieczór zaczął się niewinnie - od winka i czułych słówek. Jednak po chwili kochankowie byli już nadzy i roznamiętnieni. I nagle Anna G. wykrzyczała do kochanka: "Wypełnij mnie"! Ten potraktował to dosłownie. Chwycił z półki w przedpokoju piankę poliuretanową i... wstrzyknął ją w waginę kochanki! Pianka, która zazwyczaj służy do montażu drzwi i okien, zaczęła w Annie G. rosnąć i szybko twardnieć. Przerażona kobieta, zamiast wielkiej przyjemności, poczuła potworny ból. Kochanek musiał wezwać pogotowie. Anna G. miała dużo szczęścia, bo lekarzom udało się usunąć operacyjnie całą stwardniałą i szczelnie ją wypełniającą piankę. Kiedy kobieta wybudziła się z narkozy, ze wstydu nie mogła z siebie wydukać jednego słowa.

- To był wypadek i mój pomysł - opowiada. - Nie mam do Zdziśka pretensji. Żyję i to jest najważniejsze! - dodaje, spuszczając głowę. Kiedy opuszczała szpital, lekarze poradzili jej, by następnym razem korzystała z bardziej sprawdzonych i atestowanych "umilaczy", które można kupić w sex-shopie.


Źródło: http://www.se.pl/archiwum...zowa_83419.html

Rzut tacką

298
Daj piwo
sianoika @ 2011-08-10, 01:44 [skopiuj link] [zgłoś duplikat]
W rękach seryjnego mordercy każdy obiekt może być niebezpieczny.@edit,

dorzucam jeszcze znaleziony gif:

Baseballowy mistrz

952
Daj piwo
sianoika @ 2011-08-10, 01:36 [skopiuj link] [zgłoś duplikat]
Takie sobie, odbijanie. :lol:

deniZ @ 2011-08-10, 08:20  Najlepszy komentarz Najlepszy komentarz (76 piw)
Les Debiles czyli tez mozesz ogladac

Upadek konia

183
Daj piwo
Marik1234 @ 2011-08-09, 13:02 [skopiuj link] [zgłoś duplikat]
On tylko sobie usiadł, a ta baba się drze tak jakby ten "koń" wyrządził jej wielką krzywdę.

Stew @ 2011-08-09, 13:26  Najlepszy komentarz Najlepszy komentarz (66 piw)
Nie ma nic gorszego niż panikująca matka przy dziecku... ja pie**ole, dlaczego tacy ludzie biorą się za rozmnażanie?

Zamieszki Anglia 8 sierpnia 2011

189
Daj piwo
cropp1 @ 2011-08-09, 17:49 [skopiuj link] [zgłoś duplikat]


Rozkręcali rozkręcali ale nie sprowokowali :wytrysk:
Din @ 2011-08-09, 19:56  Najlepszy komentarz Najlepszy komentarz (54 piw)
Dla tych którzy jeszcze nie wiedzą, Anglia znajduje się obecnie w stanie wyjątkowym. Masowe kradzieże organizowane na twitterze/facebooku (nowo przybyła moda z USA) oraz zamieszki to codzienność, która już nie tylko obejmuje Londyn, ale Birmingham, Bristol, Liverpool, Kent i Leeds. A wszystko zaczęło się od uzbrojonego, murzyńskiego handlarza narkotyków.

"Pan" widoczny na zdjęciu wyżej (Mark Duggan), to owy handlarz oraz członek "Star Gang" - działał pod przykrywką taksówkarza. Czwartego sierpnia zaplanowane było jego zatrzymanie, ale jak na czarnucha rodzaju "fuk da polic, niga", ten postanowił się oprzeć. Gdy doszło do konfrontacji otworzył ogień w stronę policji. Policja odpowiedziała ogniem śmiertelnie raniąc przestępce. Jedne media podają, że jeden z policjantów został ranny podczas wymiany ognia, drugie zaś podają, że tylko policyjne radio w radiowozie zostało trafione - co ciekawe, z dochodzenia wynikło, że pocisk który utkwił w radiu był taki sam jak używany przez policję. Jedno jest pewne - przestępca był uzbrojony. Rodzina i najbliżsi "ofiary" nie mogąc pogodzić się z faktem, że Mark był przestępcą który zginął z rąk policji, postanowiła zorganizować "pokojową" manifestację. Szóstego sierpnia rozpoczęła się manifestacja zaczynając od Broadwater Farm a kończąc na posterunku policji w Tottenham (kontekst historyczny, szukaj Keith Blakelock). Kilka godzin później o 20:12, gdy manifestacja dotarła do celu, manifestantom nie spodobały się dwa radiowozy zaparkowane pod posterunkiem, dlatego postanowili je spalić. Następnego dnia mieszkańców dzielnicy Tottenham budzą nie promienie słońca ale rozpalone jak sterowiec Hinderburg samochody, sklepy oraz domy. Oczywiście wszystko najpierw splądrowane, nic nie może się zmarnować.
Jak na razie angielska policja okazuje ogromną bierność, prawie w ogóle nie podejmowali żadnych akcji.
Ale to ma się zmienić mówi David Cameron - obecny premier Anglii. Postanowił, że wezwie posiłki dla policji z całego kraju zwiększając liczbę funkcjonariuszy biorących udział w tym całym bajzlu z 6000 do 16000. Zatrzymani nieletni będą karani jak dorośli. Z tego co wyczytałem to ponoć dzisiaj policja dostała pozwolenie na używanie amunicji gumowej ale nie jestem tego pewny.
   Popularne tagi
solvay  ignoble  zamknąć drzwi  koziołki  racjonalista.pl  transfuzja  madalikorze  znęcać się  słuchowisko radiowe  abramović  schimek  półoś
[ KWEJK ] [ JEB Z DZIDY ] [ WĄCHAM KSIĄŻKI ]
X