Rzut tacką

298
Daj piwo
sianoika @ 2011-08-10, 01:44 [skopiuj link] [zgłoś duplikat]
W rękach seryjnego mordercy każdy obiekt może być niebezpieczny.@edit,

dorzucam jeszcze znaleziony gif:

Baseballowy mistrz

952
Daj piwo
sianoika @ 2011-08-10, 01:36 [skopiuj link] [zgłoś duplikat]
Takie sobie, odbijanie. :lol:

deniZ @ 2011-08-10, 08:20  Najlepszy komentarz Najlepszy komentarz (76 piw)
Les Debiles czyli tez mozesz ogladac

Upadek konia

183
Daj piwo
Marik1234 @ 2011-08-09, 13:02 [skopiuj link] [zgłoś duplikat]
On tylko sobie usiadł, a ta baba się drze tak jakby ten "koń" wyrządził jej wielką krzywdę.

Stew @ 2011-08-09, 13:26  Najlepszy komentarz Najlepszy komentarz (66 piw)
Nie ma nic gorszego niż panikująca matka przy dziecku... ja pie**ole, dlaczego tacy ludzie biorą się za rozmnażanie?

Zamieszki Anglia 8 sierpnia 2011

189
Daj piwo
cropp1 @ 2011-08-09, 17:49 [skopiuj link] [zgłoś duplikat]


Rozkręcali rozkręcali ale nie sprowokowali :wytrysk:
Din @ 2011-08-09, 19:56  Najlepszy komentarz Najlepszy komentarz (54 piw)
Dla tych którzy jeszcze nie wiedzą, Anglia znajduje się obecnie w stanie wyjątkowym. Masowe kradzieże organizowane na twitterze/facebooku (nowo przybyła moda z USA) oraz zamieszki to codzienność, która już nie tylko obejmuje Londyn, ale Birmingham, Bristol, Liverpool, Kent i Leeds. A wszystko zaczęło się od uzbrojonego, murzyńskiego handlarza narkotyków.

"Pan" widoczny na zdjęciu wyżej (Mark Duggan), to owy handlarz oraz członek "Star Gang" - działał pod przykrywką taksówkarza. Czwartego sierpnia zaplanowane było jego zatrzymanie, ale jak na czarnucha rodzaju "fuk da polic, niga", ten postanowił się oprzeć. Gdy doszło do konfrontacji otworzył ogień w stronę policji. Policja odpowiedziała ogniem śmiertelnie raniąc przestępce. Jedne media podają, że jeden z policjantów został ranny podczas wymiany ognia, drugie zaś podają, że tylko policyjne radio w radiowozie zostało trafione - co ciekawe, z dochodzenia wynikło, że pocisk który utkwił w radiu był taki sam jak używany przez policję. Jedno jest pewne - przestępca był uzbrojony. Rodzina i najbliżsi "ofiary" nie mogąc pogodzić się z faktem, że Mark był przestępcą który zginął z rąk policji, postanowiła zorganizować "pokojową" manifestację. Szóstego sierpnia rozpoczęła się manifestacja zaczynając od Broadwater Farm a kończąc na posterunku policji w Tottenham (kontekst historyczny, szukaj Keith Blakelock). Kilka godzin później o 20:12, gdy manifestacja dotarła do celu, manifestantom nie spodobały się dwa radiowozy zaparkowane pod posterunkiem, dlatego postanowili je spalić. Następnego dnia mieszkańców dzielnicy Tottenham budzą nie promienie słońca ale rozpalone jak sterowiec Hinderburg samochody, sklepy oraz domy. Oczywiście wszystko najpierw splądrowane, nic nie może się zmarnować.
Jak na razie angielska policja okazuje ogromną bierność, prawie w ogóle nie podejmowali żadnych akcji.
Ale to ma się zmienić mówi David Cameron - obecny premier Anglii. Postanowił, że wezwie posiłki dla policji z całego kraju zwiększając liczbę funkcjonariuszy biorących udział w tym całym bajzlu z 6000 do 16000. Zatrzymani nieletni będą karani jak dorośli. Z tego co wyczytałem to ponoć dzisiaj policja dostała pozwolenie na używanie amunicji gumowej ale nie jestem tego pewny.

Relacja na żywo z oblezenia przez policje tylko na FB

30
Daj piwo
Mockba @ 2011-06-30, 11:01 [skopiuj link] [zgłoś duplikat]
Wlaczajac onet.pl od razu rzucil mi sie w oczy pewien artykul. A ze sytuacja dosyc komiczna i nie kazdy onet czyta, postanowilem sie podzielic.


"Trafią do więzienia za wpisy na Facebooku"

"Jason Valdez to zupełnie nowa gwiazda serwisów społecznościowych. Ten przestępca podczas trwającego 16 godzin oblężenia przez policję, całą akcję relacjonował na Facebooku."


tutaj zdjecie jegomoscia z miloscia zycia


oczywiscie wsparcie ze strony znajomych posiadal


pare linkow
Link1
Link2
Link3

Czego to ludzie nie zrobia dla slawy :roll:
~Conscribo @ 2011-06-30, 12:21  Najlepszy komentarz Najlepszy komentarz (19 piw)
Magik2501 napisał/a:
6 lat uczyłem się angielskiego w podstawówce, 3 lat w gimnazjum, 3 lata w liceum, potem jeszcze pół roku na studiach. 2 razy zdałem certyfikat FCE, faz zaliczyłem CAE i ni ch*ja nie rozumiem co użytkownik
"Elisia Valdez" miała na myśli.


jakbyś go poużywał, zamiast tylko uczyć się podręcznikowych zwrotów, to pewno byś zrozumiał ;)

praktyka w tym wypadku, praktyka..

Zwłoki przez pół roku rozkładały się w mieszkaniu

29
Daj piwo
marna @ 2011-06-30, 20:20 [skopiuj link] [zgłoś duplikat]
ach ta Legnicka znieczulica..

"Legnica: Zwłoki przez pół roku rozkładały się w mieszkaniu

Legniccy policjanci zostali poinformowani przez mieszkańców kamienicy przy ul. Głogowskiej, że z jednego z mieszkań dochodzi trudny do zniesienia fetor. Okazało się, że powodem smrodu w klatce schodowej były ludzkie zwłoki w znacznym stanie rozkładu.

Policjanci uznali, że najprawdopodobniej osoba ta zmarła w sposób naturalny.

- Zwłoki są w tak zaawansowanym stanie rozkładu, że nie można jednoznacznie określić ich płci - informuje podinsp. Sławomir Masojć, rzecznik prasowy legnickiej policji.

Ze wstępnych ustaleń wynika, że zgon człowieka znalezionego w mieszkaniu mógł nastąpić na początku tego roku. Nikt nie informował policji o zaginięciu, bo osoba była samotna, drzwi jej mieszkania zaś dokładnie zamknięte od środka.

- Zwłoki były owinięte w koc, okna zaś szczelnie pozamykane. Być może więc ta osoba dogrzewała mieszkanie w zimie - dodaje Masojć. "

źródło:
http://legnica.naszemiast...kaniu,id,t.html

Córeczko, chcieliśmy chłopca, dlatego... zmienimy ci płeć

34
Daj piwo
Że Indie to poj***ny kraj, każdy wie. Ale to co odpie**alają ze zmianą płci to już ostra przesada.

Wiem, że w ch*j długie, ale warto przeczytać co odjebują.

Każdego roku setki dziewczynek w Indiach przechodzą zabieg, w wyniku którego stają się chłopcami. Operacje chirurgicznej zmiany płci niejednokrotnie wykonywane są już na rocznych dzieciach. Ten proceder został ostatnio ujawniony przez Hindustan Times i wzbudził falę sprzeciwów na całym świecie. Zatrważające?

Ponad siedmiu chirurgów ze znanej z wykonywania zabiegów zmiany płci kliniki w mieście Indore, deklaruje, że do tej pory każdy z nich operował od 200 do 300 małych dzieci- donosi serwis metro.co.uk. Jak zmienić dziewczynkę w synka?

Podczas zabiegu zmiany płci z istniejących tkanek żeńskich wytwarza się męskie narządy, formuje się męskie genitalia. Poważna interwencja chirurgiczna to nie wszystko. Dzieci po operacji muszą przyjmować ogromne dawki hormonów. Kwestia zmiany płci, sama w sobie, budzi wiele kontrowersji. Jak to wygląda na naszym europejskim podwórku?

Zmiana płci po naszemu

Mężczyzna, który stał się kobietą, kobieta, która połowę życia była nim? Chirurgicznej zmiany płci dokonują w większości przypadków osoby transseksualne, czyli mające problem z identyfikacją płciową, takie, które we własnym ciele czują się intruzami, nie akceptują swojego męskiego bądź kobiecego ciała. Zmienić płeć? To nie takie proste.

Decyzja to jedynie początek drogi. Długiej drogi. Aby mogło dojść do zabiegu trzeba spełnić szereg warunków. Pierwszym krokiem jest stwierdzenie przez psychologa, czy dana osoba rzeczywiście się kwalifikuje. W tym celu kandydat poddawany jest długotrwałym specjalistycznym testom psychologicznym.

W większości krajów obowiązuje zasada, że zabieg jest możliwy jedynie u osób, które osiągnęły dojrzałość psychoseksualną. Dlaczego? W ten sposób eliminuje się ryzyko podjęcia pochopnej decyzji przez dojrzewających ludzi, których tożsamość psychoseksualna dopiero się kształtuje i nie musi być stabilna.

Operacje związane z rekonstrukcją i plastyką organów rozrodczych przeprowadza się również u dzieci obojnaczych, u których w pewnym stopniu wykształciły się zarówno narządy płciowe męskie, jak i żeńskie. W tym przypadku podjęcie decyzji może okazać się niezwykle trudne. Zdarza się, że rodzice muszą dokonać wyboru, które z narządów usunąć, a które zostawić, nie wiedząc jeszcze jaką płeć psychologiczną rozwinie dziecko w przyszłości.

W naszej kulturze prawo dokładnie określa procedury postępowania odnośnie zmiany płci. Nie wszędzie panują podobne restrykcje.

Prawo w służbie bezprawia

Czy rodzic ma prawo decydować o ingerencji w organizm dziecka i jego seksualność? W krajach z naszego kręgu kulturowego nie. Jednak zachodnie prawo nie ma nieograniczonego zasięgu. W Indiach nie ma ani ustaw regulujących prawa dzieci w kwestii zmiany płci ani odpowiednich instytucji, które stanęłyby w ich obronie. Dzieci skazane są na decyzje rodziców.

Bogatemu zabronisz?

Operacja zmiany płci, pomijając wszelkie inne kwestie, to zabieg kosztowny. W Indiach rachunek wystawiany za jego wykonanie wynosi około 10 tysięcy złotych. To pokaźna suma, w szczególności na tamtejsze warunki. Stanowi ona kwotę zaporową dla większości indyjskich rodzin. Co to oznacza? Decyzję o zmianie płci dziecka podejmują jedynie osoby o odpowiedniej zasobności portfela. Za pieniądze można kupić wszystko? Rodzice w Indiach nie kupują po prostu męskich narządów płciowych czy innej płci dziecka. Kupują status, poważanie i lepszą przyszłość.

Lepsza płeć

W kulturze zachodniej przyjście dziecka na świat to radość. Rodzice często mówią: "ważne, żeby było zdrowe". Nie jest to, jak się okazuje, uniwersalne przeświadczenie. I nie chodzi tu o zwykłe i niezobowiązujące preferencje odnośnie płci potomka. W Inadiach wywyższanie mężczyzn i chłopców ma silny fundament kulturowy. Syn to szczęście i duma dla całej rodziny. A dziewczynka? Obciążenie i problem.

Niepłodny? Nic nie szkodzi?

Zmiana płci pociąga za sobą konsekwencje. Rodziców nie zniechęca jednak nawet fakt, że w wyniku operacji ich dzieci stają się bezpłodne. Lepszy bezpłodny chłopiec niż zdolna do wydania na świat potomstwa córka? Czy wpływ kultury może być aż tak silny, żeby skłonić rodziców do tak drastycznych posunięć? Okazuje się, że tak.

Przepis na syna

Wykonać zabieg, podać odpowiednią dawkę hormonów i po sprawie? Przepis na syna wydaje się prosty. Indyjscy rodzice znają jeszcze jeden. W tym kraju masowo dokonuje się aborcji żeńskich płodów. Natura mogła się mylić, ale kultura jest bezlitosna? Dziewczynki nie czeka w życiu pasmo sukcesów. Te zarezerwowane są dla jej kolegów. Czy zmiana płci jest wynikiem troski o lepszą pozycję dziecka w przyszłości, a może chęcią posiadania potomka odpowiedniej płci. Odpowiedniej, czyli męskiej.

Jedno jest pewne: statystyki są niepokojące. Dążenie rodziców do posiadania męskich potomków sprawia, że już dziś mężczyźni mają przewagę w populacji Indii. W celu ograniczenia tego zjawiska określanie płci dziecka w czasie ciąży zostało w tym kraju zakazane. W ten sposób chciano ograniczyć liczbę aborcji żeńskich płodów i zwiększyć ilość dziewczynek przychodzących na świat. Czyżby rodzice znaleźli sposób na obejście tego utrudnienia?

Rodzinna sielanka

-Myślę, że gdy syn dorośnie, nie będzie miał żadnych problemów z tożsamością seksualną. Nawet nie będzie pamiętał, że kiedykolwiek przechodził jakąś operację- to wypowiedź rodzica, który poddał swoje dziecko operacji, zamieszczona w brytyjskim serwisie metro.co.uk . Beztroska, lekkomyślność czy po prostu głupota? Sprawa budzi silne emocje.

Córka staje się synem, rodzice są zadowoleni, rodzina dumna, dziecko może liczyć na szacunek społeczeństwa. Obrazek idealny. No tak, ale co dalej? Dziewczynka, która stała się chłopcem, dorasta. I co wtedy? Ma męskie narządy płciowe i mózg kobiety?

Płeć, czyli właściwie co?

Płeć- krótkie słowo i wszystko jasne? Czy aby na pewno? O tym, że chłopcy różnią się od dziewczynek dowiadujemy się już w dzieciństwie. Co nas różni? Po pierwsze to najbardziej oczywiste: różnimy się pod względem biologii. Budowa anatomiczna to tylko jedna, choć ewidentna, bo widoczna gołym okiem, cecha. Bycie kobietą czy mężczyzną nie polega jednak przecież na posiadaniu penisa albo waginy. W zależności od płci inaczej wygląda cała gospodarka hormonalna, która ma wpływ na różne procesy zachodzące w organizmie w ciągu życia. Dojrzewanie, prokreacja, przekwitanie? Hormony ustawiają nasz zegar biologiczny.

Płeć biologiczna i fizjologia wyznacza nam role płciowe. Kobieta może zajść w ciążę, donosić dziecko, urodzić je, karmić, organizm mężczyzny jest silniejszy, zdolny do większego wysiłku fizycznego. Czy te cechy, które zafundowała nam biologia, są sprawcą podziału obowiązków opartych na zasadzie ona- opiekunka domowego ogniska, on- zdobywca?

Psycholodzy twierdzą, że poniekąd tak, bo poza płcią biologiczną, czyli różnicami fizjologicznymi, mamy jeszcze płeć psychologiczną. Ta druga jest efektem socjalizacji. Co to oznacza w praktyce? Środowisko oczekuje innych zachowań i cech od kobiet i mężczyzn. W trakcie wychowywania uczymy dzieci specyficznych postaw. Inaczej ubieramy chłopców, inaczej dziewczynki, kupujemy różne zabawki, przez co zachęcamy do innych aktywności córki i synów. Często nawet nieświadomie aprobujemy zachowania zgodne z płcią dziecka. W ten sposób potomek uczy się, co to znaczy być nim, a co nią. I powtarza te aktywności, które są przez społeczeństwo nagradzane. Kultura zazwyczaj posiada wzorce ról związanych z płcią, ustala co to znaczy kobiecość, a co męskość. Gotowiec od razu do przysposobienia? To nie takie proste.

Ja, czyli on czy ona?

Fizjologia i wpływ środowiska to wciąż nie wszystko. W psychologii poza płcią biologiczną i psychiczną wskazuje się na tożsamość płciową. Co to takiego? Jest to świadomość i akceptacja własnej fizyczności, to czy postrzegamy siebie jako kobietę czy mężczyznę i czy jest nam dobrze z tym, kim jesteśmy. Tożsamość płciowa zaczyna się kształtować bardzo wcześnie. Psycholodzy twierdzą, że już 10-14 miesięczne dzieci mają świadomość swojej płci.

Co się dzieje, gdy człowiek postanowi ingerować w płciowość, samowolnie ją zmieniając? Czy taki eksperyment może nie pociągnąć za sobą żadnych konsekwencji? Prawdopodobnie przekonają się o tym dzieci, których rodzice postanowili poprawić naturę. Niestety przekonają się o tym na własnej skórze.

Mocna głowa

33
Daj piwo
Pener @ 2011-07-15, 02:17 [skopiuj link] [zgłoś duplikat]
na imprezie to podstawa
   Popularne tagi
delorge  slychac strzaly.  psychuszka  tidy  philippe gamer  i zbaw nas ode złego  m 16  u leszcza  motocykla  shiva  penerek  węgla  ratchet
[ KWEJK ] [ JEB Z DZIDY ] [ WĄCHAM KSIĄŻKI ]
X