Masowy grób znaleziony w Kościele.

72
Daj piwo
Tomaszov @ 2014-04-03, 22:48 [skopiuj link] [zgłoś duplikat]
Kości znalezione przy rozbudowywaniu Kościoła w Anglii.


Tekst oryginalny:
Cytat:
I stared scaffolding a church and archeologists were digging up skeletons to build an extension on the church.
They discovered mass graves from when the church was extended in previous years And 1 of the tombs had a silver shield in it they are going to re bury the bones in the Same church yard...Reszta w komentarzu...
level1989 @ 2014-04-04, 18:02  Najlepszy komentarz Najlepszy komentarz (50 piw)
już wszystko wyjaśniam

Krótkie przemyślenie na temat czasów współczesnych

462
Daj piwo
Bloodyraynor @ 2014-04-05, 19:25 [skopiuj link] [zgłoś duplikat]
Sapiens sapiens podobno najbardziej miał przej***ne zaraz, jak tylko zlazł z drzewa. Przetrwanie zajmowało go całkowicie; od świtu do nocy zbierał korzonki, w pocie czoła wydłubywał larwy spod kamieni, uganiał się za robalami oraz wszystkim, co nie zdołało uciec, a czego spożycie na surowo nie groziło natychmiastową śmiercią w konwulsjach. Zdobywanie żarcia zajmowało mu bez reszty cały czas, a i tak kładł się spać i wstawał głodny, więc ani mu w głowie było iść w piątek do filharmonii albo Faulknera poczytać. No, ale nie dziwota, bo wtedy to w ogóle żadnej cywilizacji ani kultury nie było, ani nic. Nie to, co teraz.
Dopiero potem człowiek się nieco ogarnął z samodzielną produkcją żywności z pewnym naddatkiem, to i miał czas sobie jakiś Partenon wydłubać albo podumać nad komplikacjami osobowości Hamleta, a jeszcze przy tym co nieco odłożył dla wnuków. I tak to szło coraz lepiej, aż każden, co nie był kulawy, mógł sobie pójść na zabawę w remizie nie tylko w niedzielę, ale i w wolna sobotę. Mój przedwojenny praszczur, choć nie był żadnym przedsiębiorcą, ani dziedzicem spadku, ledwo umiejąc cokolwiek czytać i pisać i mając tylko dwie ręce do roboty, głowę na karku i nabytą robotność, nie tylko wychował dziewięcioro dziecków, ale i solidny dom murowany postawił bez żadnego kredytu, mogący wszystkich pomieścić. Ludzie nazwali to cywilizacją. Progress był taki, że aż się uczeni amerykańscy zaczęli martwić, co począć z opływającą w dostatek wszystkiego ludzkością, która nie będzie mieć nic do roboty.
I oto budzę się, proszę ja was, w Roku Pańskim 2014 w Polsce, w Europie, w samym pępku świata i łapię się na tym, że zapie**alam od świtu do nocy w światek i piątek, od rana do nocy wcale nie po to, by się odkuć, dorobić, rentierem zostać, coś po sobie zostawić, ale tylko by przeżyć i nie pójść na żebry. Krótko mówiąc, cały czas zajmuje mi zbieranie korzonków, wydłubywanie larw spod kamienia i uganianie się za szarańczą. [p]


/zajumane z facebook/pitupitu4 /

Sosnowiec + Lady Boy'e :)

140
Daj piwo
Breslauer @ 2014-04-03, 15:00 [skopiuj link] [zgłoś duplikat]
Tak na wstępie nie mam nic do Legii czy BKS'u ( bo napinaczem przez kabel nie jestem) wrzucam tylko zdjęcie znalezione na FB.. :D

Wiadomo , sadole nie przepadają za Sosnowcem , bo Bongman i inne takie ciężkie przypadki 8-)

Proszę o nie napinanie się , jak ktoś jest taki cwany to niech wyzywa na ulicy... a nie jak ciota przez kabel :roll:

Wrzucam bo myślałem ,że upokarzanie barw innych poprzez wieszanie barw na świniach czy murzynach to skrajność. Jednak gorzej kogoś upokorzyć to już chyba nie można

samolot1993 @ 2014-04-03, 15:47  Najlepszy komentarz Najlepszy komentarz (34 piw)
Co Ty wiesz o Lady Boy'ach

Znany obrazek objawem antysemityzmu

119
Daj piwo
pietras_ja @ 2014-04-04, 14:57 [skopiuj link] [zgłoś duplikat]
Jakie przedstawienie Żyda w sztuce(obrazy,rzeźby itp.) każdy pewnie zna? Żyd liczący pieniądze, prawda? To znany motyw, uznawany nawet za talizman przynoszący bogactwo i pomyślność majątkową ogólnie. Taki też obraz pojawił się jako reklama pewnego lombardu i co się stało?
"Student prawa[ktoś jeszcze myśli, że to ostatni porządny kierunek dla normalnych ludzi?] Michał Smolski sfotografował witrynę lombardu w Słubicach z wizerunkiem oglądającego pieniądze Żyda i wysłał zdjęcie do twórcy twórcy stowarzyszenia Słubfurt. Michael Kurzwelly wrzucił je na Facebooka, wywołując publiczną dyskusję.

Właściciel lombardu nie krył zaskoczenia, gdy we wtorek odwiedził go Wiesław Zackiewicz, komendant straży miejskiej, informując, że do burmistrza wpłynęła skarga w tej sprawie.

Właściciel tłumaczy się właśnie powszechnością tego motywu
"reklama nie jest manifestacją antysemicką, a wręcz przeciwnie - wyrażeniem szacunku i podziwu dla dobrych żydowskich tradycji kupieckich - tłumaczy nam Robert Wangryn.

Jak powiedził Wangryn, człowiekowi interesu obraz Żyda liczącego pieniądze kojarzy się z powodzeniem w biznesie i nieoczekiwanym przypływem gotówki. Jednocześnie zauważył, że Żyd jest symbolem rzetelności i solidności w interesach. - Nie jest to na pewno wyobrażenie Żyda jako wyzyskiwacza i oszusta - skwitował."

Tak więc dzielny nowy, właściwie europejski obywatel[pamiętajcie, prawnicy to przyszła elita narodu], odkrył nowy przejaw antysemityzmu. Brawa dla niego :lodowka:
http://wiadomosci.onet.pl...ombardzie/bjx2e główny temat w dzisiejszych Wiadomościach, Faktach i Polsatach gwarantowany.
mattheo @ 2014-04-04, 15:08  Najlepszy komentarz Najlepszy komentarz (43 piw)
Zawsze znajdzie sie jakas k***a ktora podpie**oli drugiego..

Wybuchowi ciapaci

774
Daj piwo
wernetto @ 2014-04-06, 00:34 [skopiuj link] [zgłoś duplikat]
Nowoczesny prototyp wozu opancerzonego ciapatych kontra pocisk wystrzelony z czołgu :D

Chyba wyparowali
andyq @ 2014-04-06, 01:03  Najlepszy komentarz Najlepszy komentarz (54 piw)
Ciapaci wyprzedzili technologicznie resztę świata. Zbudowali teleport.
   Popularne tagi
się  oblanie  polsce  tankowanie  kaktus  winnie the pooh  obciąganie  babcia śpiewa  twarzy  klata  bliźniak  hole  wódeczka  mojżesz  przeczyszczenie  muzyczny  nekrofil  afryka sux  clown
[ KWEJK ] [ JEB Z DZIDY ] [ WĄCHAM KSIĄŻKI ]
X