18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

Poszukuję filmu/obrazka z tej strony. [ zbiorczy na prośby ]

Pimpek • 2010-06-12, 16:26
Witam, mam problem, otoz z miesiac temu widzialem na sadsticu film pokazujacy jak pewien koles kameruje babcie, ktora zalatwia swoje sprawy fizjologiczne prawie na drzwi samochodu. Na koniec filmiku staruszka sie speszyla i powiedziala `excuse me`... Kolejnym poszukiwanym filmem jest jak polak kameruje pewna Pania telefonem w samochodzie, a ona go straszy rodzina.


Pozdrawiam i z gory dziekuje!

.:...........:.

2010-06-12, 16:31
Aż ciekaw jestem czy ktoś Tobie pomoże. :roll:

Lashlo

2010-06-12, 17:04
Linekk napisał/a:

Aż ciekaw jestem czy ktoś Tobie pomoże. :roll:


Ja pomogę, a co.

Proszę

.:...........:.

2010-06-12, 17:07
Lashlo, przez Ciebie się teraz czuję taki niepomocny. :oops:

Lashlo

2010-06-12, 17:21
Linekk napisał/a:

Lashlo, przez Ciebie się teraz czuję taki niepomocny. :oops:



Przepraszam.. :glasku:

~Conscribo

2010-06-13, 11:36
@up - a sam dałeś mi piwo chyba, jak w komentarzu wyraziłem głęboką dezaprobatę na wszelkie przerabianie sadistic.pl/

gejistic.pl porostic.pl... sadistic.pl to sadistic.pl :>

Ra...........og

2010-06-13, 12:04
Conscribo, i wyszło na jaw że aex jest hipokrytą

mi...........ix

2010-08-26, 21:27
Poszukuję fragment filmu zamieszczonego tutaj w którym kobieta przywiązała mężczyznę do łóżka, włożyła mu miedzy kostki belkę i walnęła go młotkiem w te kostki... proszę o odpowiedz:D

dioen

2010-09-20, 20:27
Mam do was pytanie, pamiętacie może filmik/temat/nazwę nuty, która szła w filmiku z księdzem tańczącym z dzieciakami w studio ? Kojarzy ktoś ten temat ? Kurde dobra przeróbka z jeszcze lepszą nutą.

aaa i jeszcze jedno, laseczka w tej nucie co jakiś czas mówi "emotion" :P


Proszę Was drodzy Sadyści o pomoc :)

Lashlo

2010-09-20, 20:34
dioen napisał/a:

Mam do was pytanie, pamiętacie może filmik/temat/nazwę nuty, która szła w filmiku z księdzem tańczącym z dzieciakami w studio ? Kojarzy ktoś ten temat ? Kurde dobra przeróbka z jeszcze lepszą nutą.

aaa i jeszcze jedno, laseczka w tej nucie co jakiś czas mówi "emotion" :P


Proszę Was drodzy Sadyści o pomoc :)



http://www.sadistic.pl/chrzescijanin-tanczy-vt438.htm?highlight=chrze%B6cijanin ?

dioen

2010-09-20, 20:40
Dziękuję Lashlo za przeniesienie i za pomoc ! Znalazłem, DZIĘKI !

Vasquez

2010-09-22, 19:43
Poszukuję filmiku z niezwykle mądrym monologiem gościa na temat miłości, co to jest miłość. Był na sadisticu ale nie potrafię go znaleźć.

Gość gadał coś takiego pokroju:

"jeżeli przed zamordowaniem jakiegoś palanta powstrzymywał cię tylko jakiś odcinek CSI to nigdy nikogo nie kochałeś"

"jeżeli nie trzymałeś nigdy w ręku trucizny i nie zamierzałeś jej wypić to nigdy nikogo nie kochałeś"

itp.

dawcio92

2010-10-12, 22:06
Witam. Jestem nowy, bez doswiadczenia oraz zadnych dojsc, a mam bardzo pilna sprawe. poszukuje filmiku z youtube, z wypadku Petera Lenza na MotoGP 2010 w Indianapolis. Youtube usuwa wszystkie jego filmy, a te dostepne to tylko 2-3 zdjecia pokazane, ale nie ma samego wypadku. Jest to bardzo pilna sprawa, peosze o pomoc. Przepraszam ze tutaj, ale nie wiem gdzie to dokladnie dac.
X