18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Przemysł mięsny

Maykelos • 2013-02-19, 13:06
Tak właśnie wygląda masowa produkcja wyrobów mięsnych. Maszyna do kurczaków pierwsza klasa. Smacznego :P


Mathii90

2013-02-19, 14:44
@kaiel

chcesz zebym sie k***a zerzygal ? :evil:

finkreth

2013-02-19, 14:51
Kombajn do kurczaków na początku mnie zabił.

Sorg

2013-02-19, 14:51
Kashero007 napisał/a:

Nie ma bardziej brutalniejszej istoty od człowieka, to najgorsze co mogło się przytrafić tej planecie.



To zrób coś w kierunku eliminacji tego strasznego gatunku i idź się powiesić. Straszne k***a, że zwierze trzeba zabić żeby żreć. Taka kolej rzeczy.

Hannibal_PL

2013-02-19, 14:52
@wilkoo

YOU ARE MY MASTER! It's the evilest and most beautiful thing I ever heard

gustav665

2013-02-19, 14:55
dawniej kazdy sam by musiał to robić, ale teraz wystarczy komuś za to zapłacić . nie ma co się burzyć. Tyle schabu, że zgłodniałem

stalowyszczur

2013-02-19, 14:57
Zdzichu z siekierą i pieńkiem to zdecydowanie bardziej humanitarna opcja. Hand-made k***a.

infernoth

2013-02-19, 15:00
Ale po co te wywody? Kogo z was tak naprawdę obchodzą żywcem obdzierane ze skóry zwierzęta futerkowe? Kogo tak naprawdę obchodzi problem nadprodukcji? No kogo k***a tak naprawdę obchodzi problem niepohamowanego przyrostu naturalnego w krajach rozwijających się, trzeciego świata? No nikogo k***a. Że eko-świry, że utopiści, że ciotowaci obrońcy praw, że eugenicy? Widać ludzie mają z jednej strony za duży mózg, bo jak jakaś myśl przeleci komuś przez łeb to emocje biorą górę nad wszelką logiką, a z drugiej mają za mały żeby jakoś okiełznać swoje emocje i urojenia. Będzie tylko gorzej więc przestańcie k***a stękać.
Temat do dyskusji tego samego typu jak o wiarę religijną.
Ludzkość należy do świata zwierząt, więc nie wymagajcie od siebie wyższej moralności, bo jej nigdy ludzkość nie miała.

tomqj

2013-02-19, 15:02
zak***ista maszyna do przecinania półtusz.
Zacne cacuszko. Chciałbym.

Lery91

2013-02-19, 15:09
Niech jeszcze pokażą jak w orientalnej psy przyrządzają :P

tepad.no

2013-02-19, 15:14
napisze cos bo widze, ze forum opanowala gibmaza. glowny przeslaniem filmu jest to, ze konsumujac ponad miare, bez potrzeby, sprawiamy, iz nie tylko zycia zwierzat sa niewiele warte ale takze te nasze traca na wartosci. ponadto wartosci(pozywienie) jakie konsumujemy sa wartosciami sztucznymi.

i nie piszcie mi tu, ze ludzie musza jesc etc. bo mieszkajac w Polsce nie macie pojecia co to znaczy Konsumpcja w takim USA. tam kupujesz kurczaki i za tydzien je wyrzucasz bo nie zdazyles zjesc albo gotujesz i wyrzucasz bo jest tego za duzo.

to co na prawde moze ubogacic ludzi to nie zarcie i samochody a nauka i doswiadczanie zycia.

cykus

2013-02-19, 15:14
Przynajmniej świeże...

Beowolf2

2013-02-19, 15:22
Kombajn do zbierania kur po wioskach.

Enzov12

2013-02-19, 15:23
Co do kombajnu to nie wiem czy zwróciliście uwagę ale te pręty które wciągają kurczaki są giętkie (prawdopodobnie gumowe a nie stalowe). Te kurczaki naprawdę są zabijane w bardzo humanitarny sposób i nie rozumiem czemu niektórzy się spinają. Lepsza taka produkcja niż gdyby taki kurczak miał dostać z dzidy albo ze strzały i się powoli w bólu wykrwawiać. W produkcji masowej są pewnie usypiane dwutlenkiem węgla.

I jeszcze jeden wątek. Jesteśmy stworzeni przez naturę jako mięsożercy. Drapieżnicy najwyższego ogniwa łańcucha pokarmowego. Mięso jedliśmy od zawsze i jeść będziemy.

mauputa

2013-02-19, 15:23
YanioL napisał/a:

wszycy narzekają jak kurczaki są traktowane, kiedyś nawet w TV leciało, ale k***a każdy kto przechodzi koło KFC czy innego hamerykańskiego fastfóda, wpie**ala aż mu uszy merdają, tak więc bez zbędnego pie**olenia. Smacznego.



nie uogólniaj !!
wszyscy, czyli Ty i reszta hipokrytów

Jaanek

2013-02-19, 15:23
Ogólnie kurczaki na mięso są bardzo nie opłacalne chyba, że jakieś MOM-y na "skrzydełka". Jeśli jem dziennie pierś z kurczaka to musiałbym rocznie kupować 180 kur, a to jest w ch*j... wprawdzie byłby inne mięso jeszcze, ale nic specjalnego prócz kotletów się z tego nie zrobi. A z takiego świniaka dostaniemy mnóstwo mięsa, mnóstwo kiełbasy i mnóstwo smalcu. Jeden świniak na zimę i cała rodzina wykarmiona. Dlatego kury powinny być dla jaj hodowane. W sumie jakbym mnie było stac i miałbym skąd brać to sam bym się zainteresował takimi eko jajami, ale za cenę 2x większą niż w biedronce, do tego o połowe mniejsze to ja podziękuję. Nie będę przekładał życia kurczaka nad swoje własne.