topic

Przychodzi baba do lekarza

10
piwo
mitochondrium_endoplazmat  @ 2013-08-06, 00:42
... a lekarz też baba

Przychodzi baba do ginekologa..
Niech Pani się rozkraczy.
Kra kra kra

Idą dwie blondynki przez plaże.. nagle jedna mówi..
Patrz zdechła mewa
Gdzie gdzie??! powiedziała druga blonynka patrząc w niebo i rozglądając się

Wiesz dlaczego blondynka nie potrafi napisać liczby 11 ?
Bo zapomniała która jedynka jest pierwsza

Wiesz dlaczego blondynka nie potrafi zrobić lodu w kostkach ?
bo zapomniała przepisu..

Lekcja Religi, ksionc mówi dzieciom. że Bóg jest wszędzie..
Jasio się zgłasza i pyta.. a czy bóg jest u Zenka w piwinicy ?
Tak Jasiu Bóg jest wszędzie..
A gówno, bo Zenek nie ma piwinicy !
k***a i co teraz ?
Yyy.. nie wiem odpowiedział wyraźnie zmieszany ksiądz
Muahaha za kare będziesz lizał podłogę językiem..
Nie.. Tak! NIe! Tak! przykrzykiwali się
Nagle doskoczyła Małgośka.. rzuciła się na księdza skoczyła na szyję i powaliła go..
Jasio ściągnął księdzu spodnie i włożył księdzu krede w odbyt..
Małogsia ściągnęła spodnie uwalniając zapach świeżej c*pki i pobudzając zmysły chłopaków.. Pary zaczęły na przemian uprawiać seks na księdzu powalonym do podłogi..
Jego plecy były pokryte nasieniem, a niektóre brzydsze koleżanki zlizywały to.
Teraz Jesio odrzekł.. Teraz będziesz zlizywał podłogę..
Dobrze.. ksiądz oczyścił powierzchnię płaską..
Następni dzieci poszły do dyrektora i powiedziały, ze były zgwłacone przez księdza.. który oddawał na nich nasienie jak pisały klasówkę na dowód pobrano wymaz i było to nasienie księdza. Został on oskarżony i przywiązy do krzyża w centrum miasta. Tłum chciał go spalić. Policja była zajęta staniem z fotoradarami.. Rozpalili ogień pod krzyżem z księdzem, nagle niebo się zagięło.. wyleciał niebieski pojazd.. Wyszedł człowiek, strzelając dziwym strumieniem w ogień zagasił go.. Przybywam z roku 2465... nie możecie go spalić bo jest niewinny.. Ale jak to, z 2465 krzyczą ludzie.. Normalnie... zamroził ludzi w czasie odpiął księdza i zabrał go ze sobą.. Zaczynali lecieć, ale nastąpiła awaria napędu w statku, który spadł do pobliskiej rzeki. Na skutek spięcia w reaktorze napędu nastąpiła nie przewidziana przez konstruktorów eksplozja, jej siła spowodowała olbrzymie tsunami i zalała znaczą część kontynentów.. wnet pojawiła się czarna gwiazda którą wciągnęła cały układ słoneczny... niewyobrażalna supernova słońca rozświetliła wszechświat na wieki.. w odległej galaktyce Andromedy, inna humanoidalna forma życia patrząc w niebo wykrzyknęła... Ahh. Ale urwał!!

Pik Pik, rozbrzmiewał sygnał tuż obok gazowego giganta, na skutek jego promieniowania dźwięk zdołał się rozchodzić. W blasku oddalonego słońca wyłaniał się metalowy pręt coraz większy.., Pik pik, następnie czarna na tle słońca konstrukcja objawiając przed obserwatorem co raz więcej szczegołów.. więcej wystających elementów, coś na kształt talerza antena.. promieniowanie słoneczne zaburzało obraz.. Pik pik..
- Ayouhaja.. musimy to zbadać..
- Masz rację zeetix..
- Jestem głodny..

jabolmax 

1
2013-08-06, 01:52 [link]
za narkomańską historię o księdzu piwo reszta gówno

~golip 

2013-08-06, 10:03 [link]
Takie skutki wstrzykiwania mariuhuaeny :hitler:

Kotałkę 

2013-08-06, 11:25 [link]
Masz piwo za mema z tym chlorem :D

vax 

2013-08-06, 15:10 [link]
Moja podłoga jest śmieszniejsza

wdiko 

1
2013-08-06, 15:36 [link]
@vax

masz na niej więcej nasienia?

Co ja właśnie przeczytałem?!
Autor chyba zażył marihuanę w czopkach... ale zryty beret :krejzi:

Sieje_Rozpierdol 

2013-08-07, 11:44 [link]
Przy tej pogodzie to z takimi "kawałami" jesteś w stanie wywołać globalną suszę
   Popularne tagi
podziemne  atak yoyem  sylwestrowy  lebioda  prawie dzwon  audioriver  odpoczywanie  alfonsi kradnący choinkę  biała podlaska  isde 2011  hemsworth  wygłoszenie
[ KWEJK ] [ JEB Z DZIDY ] [ WĄCHAM KSIĄŻKI ]