18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Róh narodofy

ChomikAdrian • 2013-10-15, 10:17
Wielka demonstracja przeciw posłowi pod kościołem.



"Wszystko, co napisaliśmy, jest prawdą - twierdzi. Powołuje się przy tym na "religię katolicką, która zabrania aborcji".
Zapytaliśmy, czy Ruch Narodowy będzie pomagał rodzicom wychowującym ciężko chore dzieci. - Tak, planujemy zbiórkę zabawek - odpowiedział Lewicki."

o k***a... :lol: :homer:

Źródło

McMenel

2013-10-15, 10:31
Może raczej zorganizujmy zbiórkę dla tych biedaków w RN. Są nieźle upośledzeni umysłowo... Szkoda mi ich.

tonieja

2013-10-15, 10:46
skont siem biorom takie ludzie?

NieWiemZeWiem

2013-10-15, 10:56
Nie rozumiem jednego...ludzie się oburzają gdy człowiek zadźga innego człowieka ale k***a jeśli matka ma zabić własne dziecko to nagle wielkie halo, że k***a ona ma prawo do tego...tylko dla tego, że jeden człowiek jest w piździe a drugi po za nią?! Ja rozumiem aborcję do 3 tygodni gdy da się określić(lub w przyszłości będzie można-lepsza technologia), że dziecko będzie niepełnosprawne itp. ale k***a późniejsze terminy gdzie to coś można nazwać już istotą ludzka? Ludzie tu nie chodzi o to czy jestem wierzący czy nie, czy to każe mi kościół czy sumienie...logika podpowiada mi, że to jest morderstwo, tak samo dlaczego nikt z was(za aborcją) nie podejdzie do kaleki na ulicy i go nie zadźga? Przecież jest niepełnosprawny a matka pewnie się z nim męczy więc pomóżmy jej ćwiartując jego ciało na żywca no k***a.

Dla mnie jak już mowiłem powinna być dozwolona aborcja do 3 tygodnia rozwoju płoda(nie chce mi sie sprawdzać kiedy biologicznie to coś zaczyna żyć sobą w brzucgu i można nazwać istotą)
Po drugie jeśli ciąża jest wynikiem gwałtu(ale w tym wypadku zgwałcona laska powinna się badać co chwilę aby jak najszybciej zrobić aborcje lub wziąć poraniającą tabletke)
a także jeśli ciąża zagraża życiu matki(no tutaj takie komplikacje mogą wyjść wcześniej więc tutaj można przedłużyć ten okres aborcji chociaż tak ciężko mi to mówić).

Co do narodowców wiem, że mógł się ktoś pod nich podszyć. Mam na roku lewaka 110% który myślał że też jestem lewakiem(mam poglądy lewackie i prawicowe bo mam porpsotu logiczne a każda z tych stron ma coś dobrego), że organizuje akcję z ziomalami aby podszywać się pod prawicowców i psuć im opinie jak na przykład powyżej to pokazuje obrazek.




Za aborcją są ci którzy się urodzili...dziwne.

Tupolew18

2013-10-15, 11:00
A jednak na sadolu jest sekcja lewacka

~tip.top

2013-10-15, 11:00
NieWiemZeWiem napisał/a:

Ja rozumiem aborcję do 3 tygodni gdy da się określić(lub w przyszłości będzie można-lepsza technologia), że dziecko będzie niepełnosprawne itp.


Ekspertem nie jestem, ale po 3 tygodniach raczej nie da się nic określić :roll:

cys23

2013-10-15, 11:09
po 3 tygodniach większość kobiet jeszcze nie wie że jest jest w ciąży...

McMenel

2013-10-15, 11:14
tip.top napisał/a:


Ekspertem nie jestem, ale po 3 tygodniach raczej nie da się nic określić :roll:


Skoro nie jesteś ekspertem to po ch*j się odzywasz ?? Po 3 tygodniach da się określić wiele chorób o podłożu genetycznym czy różne aberracje chromosomowe. Zresztą co jest lepsze aborcja czy cierpienie przez całe życie z powodu tego iż jakaś grupa fanatyków religijnych chce narzucić swoją moralność innym. Tak się czepiacie capaków ale k***a kiedy katole robią to samo od razu jest cicho-sza bo to katole nie ciapaki.
@UP bo są k***a głupie. Bo ciąża nie powinna zachodzić ot tak tylko w czasie kiedy oboje partnerów tego chce. Czyli cały czas tabletka plus kondom. Tylko głupcy decydują się na wpadkę. Co ludzie to zwierzęta aby nie mogli zaplanować odpowiedniego czasu na posiadanie potomstwa??

sard

2013-10-15, 11:16
I znowu pie**olenie o szopenie...

Niech wszyscy obrońcy aborcji - a szczególnie panie nieco pouczą się biologii - jeśli współżyją to ich organizm wielokrotnie metodami naturalnymi usuwał zarodki.
Także każda współżyjąca kobieta to aborczyni!! Zabić je wszystkie!!! Na stos!!!


Opamiętajcie się i niech każdy sam decyduje czy chce mieć niedorozwinięte dziecko czy nie. Czy ofiara gwałtu musi na siłę ponosić jeszcze dalsze krzywdy w imię kretyńskich zasad i urodzić dzieciaka gwłacicielowi? Czy ma prawo zadbać o swoje życie, jeśli ciąża stanie się dla niej opcja zejścia z tego świata?
I dlaczego na temat aborcji zawsze najwięcej mają do powiedzenia - prawiczkowie z prawicy, pedały z lewicy i stare baby co dawno rodzić nie mogą? :P

Amraith

2013-10-15, 11:16


P.S. Info o narodowcach na gazeta.pl? Seems legit.

nowynick

2013-10-15, 11:19
Tupolew18 napisał/a:

A jednak na sadolu jest sekcja lewacka



nie, nie ma tu strony "lewackiej" czy "prawackiej"(?), czy jak to się powinno napisać. To nie jest kwestia przychylności pedałom, multikulti, pojmowania miłości do kraju czy temu podobnych rozdzielających ludzi na 2 fronty. Po prostu totalnym pojebem trzeba być żeby kazać matce rodzić upośledzone dziecko, które również skazane automatycznie zostaje na życie poza społeczeństwem i śmierć w wielkich bólach w wieku kilku lat bez poznania najbardziej podstawowych uroków życia .

Żeby pomyśleć o tym trzeba być po prostu niezłym sadystą a powiedzieć to głośno? Dla mnie oznacza to jedynie skierowanie na przymusowe badania psychiatryczne. To są ci sami chorzy debile, którzy mówią, że dzieci ich kuszą do r*chania i chyba w swoich sadystycznych wizjach chcą też r*chać dzieci bez nóg i rąk czy umierające.

Amraith

2013-10-15, 11:27
kkndkkndkknd napisał/a:



nie, nie ma tu strony "lewackiej" czy "prawackiej"(?)


Ależ jak najbardziej jest. Uwaga, nak***iam Korwinem: Ostatnią osobą która dopuszczała aborcje na polkach i zabijanie niepełnosprawnych (akcja T4) był Hitler.

I żeby było jasne, lewactwo chce aborcji wedle uznania (mój brzuch, moja sprawa, płód to nie dziecko etc.), podczas gdy prawica chce chronić te dzieci jako ludzi którymi są.

I na tym możnaby dyskusje zakończyć, bo tylko się pompujecie jak zdechłe świnie w drugiej fazie rozkładu.

NieWiemZeWiem

2013-10-15, 11:31
Upy@
no to jak kobieta powinno mieć prawo do usunięcia niedorozwiniętego dziecka to dlaczego wy żyjecie?
A tak na serio przeczytajcie to co powyżej napisałem.
Dodatkowo ktoś poprał moje zdanie na temat usuwania ciąży do 3 tyg. rozwoju płodu gdzie można zbadać "błędy" genetyczne. Po drugie chodziło mi o to, że jeśli laska się r*cha i ma w dupie badanie się to powinna "za kare" urodzić to dziecko i się nim zajmować. Bo jeśli jakaś laska została zgwałcona albo się r*cha bez zabezpieczenia powinno się badać a czy doszło do zapłodnienia jajeczka można sprawdzić bardzo szybko więc moze wziąć tabletke do poronienia.
Też nie jestem za tym aby rodziły się dzieci niepełnosprawne ale nie może być tak że kobieta w 4-8 miesiący ciąży nagle stwierdza, że nie chce dziecko bo ono jest inne. Było trzeba wczesniej to sprawdzić dlatego dla kobiet w ciąży powinny być darmowe badania. A Po trzecie "luźne" prawo aborcji spowoduje to, że laski które wpadły(a dziecko będzie na 100% zdrowe) będą poddawały się abrocji lub specjalnie piły benzyne itp. żeby to dziecko się "zmutowało" i było kwalifikowane jako dziecko do aborcji. Chodzi o to żeby nie popadać w paranoje. I przestanćie pie**olić o kościele i katol ich religia zakazuje poprostu zabijania..taki zły ten zakaz no k***a...

McMenel

2013-10-15, 11:34
Amraith napisał/a:


Ależ jak najbardziej jest. Uwaga, nak***iam Korwinem: Ostatnią osobą która dopuszczała aborcje na polkach i zabijanie niepełnosprawnych (akcja T4) był Hitler.

I żeby było jasne, lewactwo chce aborcji wedle uznania (mój brzuch, moja sprawa, płód to nie dziecko etc.), podczas gdy prawica chce chronić te dzieci jako ludzi którymi są.


I bezczelnie nagina fakty do swych teorii. Zresztą jak każda wyprana z logicznego myślenia uznająca się za prawice banda debili.
Zmuszanie do aborcji a pozwalanie na aborcję to dwie różne sprawy.Jeżeli nie potrafisz ich rozróżnić to proponuję poprosić kuratora oświaty aby pozwolił na kolejne przejście przez etap szkoły podstawowej.