18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Rosyjska opowiastka

lemo1029 • 2014-01-18, 20:13
Żyła sobie pewna maa dziewczynka. Przeczytała razu pewnego, że średnia wielkość męskiego penisa to 14-18 cm, że 18-22cm to duży i że ponad 22cm - bardzo duży.
Poszła do sklepu, kupiła linijkę i postanowiła, że jej kochankami będą faceci wyłącznie z bardzo dużymi interesami. Pierwsze, co zrobiła, to sprawdziła swego pierwszego chłopaka. Z 8cm odpadł w przedbiegach. Potem poznawała kolejnych, ale żaden nie dorósł nawet do 10cm.
Mijały lata. Dziewczyna stawała się kobietą, ale zawsze polegała na swojej linijce. W wieku 25 lat poznała kolejnego faceta. Test dał niespotykany dotąd wynik - 15cm! Ale to było wciąż poniżej jej wymagań.
Mijały lata. Kobieta dbała o siebie, ale zdradzały ją puste i gniewne oczy. Szła przez życie, starzała się, mężczyźni przestawali się ją interesować, coraz rzadziej linijka była w akcji. W końcu zmarła - nie dowiedziawszy się, że jej linijka była wyskalowana w calach.

Mr.Drwalu

2014-01-18, 20:20
"Usiadłem na moment, żeby przemyśleć sobie kilka spraw. Kiedy tak siedziałem, pojawił się obok na oko 11/12-letni dzieciak. Szukał czegoś. Po chwili to znalazł. Zabrałem go do położonej niedaleko żwirowni. Zostawiłem go tam, ale najpierw go zgwałciłem i zabiłem. Kiedy stamtąd odchodziłem, z jego uszu wylewał się mózg - nie mógł być bardziej martwy".
Carl Panzram był seryjnym mordercą, gwałcicielem, podpalaczem i włamywaczem. :hitler:

pigerman

2014-01-18, 20:20
Dobre:D :D :D Uśmiałem się jak nigdy, najlepszy kawał jaki słyszałem!!!! Dzięki poprawiłeś mi humor na kilka najbliższych dni!

Smutas

2014-01-18, 20:27
Dwóch kumpli rozmawia. Jeden mówi:
- Mój ku*as na 18 cm!-
Na to drugi:
- A mój osiem-
_ Phi!- Śmieje się pierwszy.
- Nie "phi" ale "Fi". - odpowiada kolega.

orzeszwmorde

2014-01-18, 21:18
Żył sobie kiedyś pewien chłopiec. Zawsze gdy spytany jaki prezent chce na imieniny, urodziny czy inną okazję odpowiadał że chce kuleczki. Rodzice spełniali prośbę syna i zawsze dostawał on wymarzone kuleczki. Chłopiec stał się mężczyzną, ożenił się i zawsze gdy żona pytała się co by chciał dostać na imieniny ten odpowiadał że chce kuleczki. Żona oczywiście nie pytała się nigdy o powód i kupowała mu kuleczki. Lata mijały, dorobił sie dzieci i te oczywiście też na każdą okazje kupowały mu kuleczki, Minęły kolejne lata i nasz bohater zestarzał się, gdy nadszedł jego czas cała rodzina zebrała się na umierającym i targani ciekawością spytali się wreszcie na co mu były te kuleczki, umierający stwierdził że zdradzi swoja tajemnicę i resztką sił zdążył powiedzieć:
-Te kuleczki były mi potrzebne do....
I umarł.

Eth

2014-01-18, 23:51
Ide sprawdzic, czy moja linijka tez czasem w calach nie jest :->

Jako bonus ->


Tonfa

2014-01-18, 23:56
O kur*a!
15 cali to 38,1cm
Spotkała konia?

Insaner

2014-01-19, 00:02
Tonfa napisał/a:

O kur*a!
15 cali to 38,1cm
Spotkała konia?



Toż to kawał, większość facetów ma z 15-18 cm, trochę poniżej tego przedziału i trochę powyżej, a koń to nie mam pojęcia.

Thean

2014-01-19, 03:23
Widzę że w czołówce komentarzy nasza Sadistic'owa inteligencja się znalazła.

Ihsahn

2014-01-19, 10:23
A to nie jest przypadkiem historia (p)osłanki Pawłowicz? :)