18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info

rozmowa z ojcem (prawdziwe)

ra...........90 • 2012-09-30, 22:42
W rozmowie z ojcem stwierdziłem, że w szkołach powinni organizować spotkania z alkoholikami, byłymi więźniami, by pokazać młodzieży, jak to można sobie łatwo życie spieprzyć. Mój tato, odłożywszy gazetę, stwierdził: Kościół od dawna organizuje spotkania młodzieży z pedofilami....
Padłem 8-)

ra...........90

2012-09-30, 22:54
taaaa... razem z Twoim w seminarium był

NieuchwytnyUchwyt

2012-09-30, 23:04
Pamiętam jak na święceniach siedzieliśmy koło siebie.

karolo4life

2012-10-01, 00:15
i co jeszcze twój tata powiedział ?

Hrabia Drapula

2012-10-01, 01:12
ojca byś wkręcił do roboty jako księdza alkoholika co wyszedł z paki za stosunki kazirodcze

Nihil

2012-10-01, 09:14
Nie byłoby to głupie, ale melepety nie pozwolą bo poprawność polityczna i inne ch*je-muje. Bo taki żulik czy więzień może się poczuć urażony że się nim dzieci szczuje (chociaż niektórzy więźniowie by to polubili :D a żulik za flachę wszystko zrobi). Golnie pomysł niegłupi, chociaż lepiej zabrać dzieci po mieście i odwiedzić parę żulerni i jakieś więzienie ;]

blomkwist

2012-10-01, 09:59
Dodałbym jeszcze spotkania z prostytutkami, tak na poważnie niektórzy z piątoklasistów nie wiedzą co to za profesja. Tydzień temu pytam syna ( 5 klasa ) co tam w szkole? A młody na to, no wiesz tato u nas na zajęciach będzie siedziała pani prostytutka. Mnie zatkało, w pierwszej chwili pomyślałem, że to może mieć coś wspólnego z zajęciami typu przystosowanie do życia w rodzinie. No i pytam, pani prostytutka, a co ona tam będzie robić, no wiesz będzie nas obserwować i robić notatki. A ja: Może chodziło ci o panią praktykantkę, a młody no tak właśnie pani praktykantka, ja w śmiech, a młody: czemu się śmiejesz i kto to jest prostytutka...

Tak czy inaczej trochę edukacji by się przydało pod koniec podstawówki.

karolcba

2012-10-01, 10:59
radzikos1990 napisał/a:

taaaa... razem z Twoim w seminarium był


Chciałeś chyba napisać, że w inseminatorium :P

chiver5

2012-10-01, 12:36
Hulaszczy dowcipniś z tego Twojego taty!

Sa...........is

2012-10-01, 19:29
Jechanie na ksiezy, jakie to oryginalne...