18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Rumun a cygan

Ii...........iI • 2014-03-17, 16:15
Na Sadisticu można zaobserwować pewne zjawisko totalnej ignorancji prezentowanej przez niedouczonych, ograniczonych gimbusów, objawiające się w zrównywaniu Rumunów z cyganami.

Ciężko wk***iony tym faktem, postanowiłem stworzyć szybkie porównanie graficzne, które być może spowoduje refleksję u jakiegoś kmiota i pozwoli mu zrozumieć jakie kalectwo umysłowe do tej pory prezentował. Pozdrawiam


guciaszek

2014-03-17, 16:52
Policeman, o czym Ty pie**olisz? Co to ma do tolerancji? Tu chodzi o wiedzę na ten temat, żeby w końcu nauczyć się rozróżniać jedno od drugiego.

Co do tematu, bardzo fajnie, że ktoś w końcu się tym zajął, piwko oczywiście:)

tauri

2014-03-17, 16:54
widzę że ktoś tu ma Rumuna w rodzinie...

Ii...........iI

2014-03-17, 16:54
Trzyzet napisał/a:

Zarazem pisze się razem :)



Fakt. Poprawiłem.

Celus

2014-03-17, 16:58
Rumun cygan jeden ch*j i to brudas i to brudas

Plecionkarz

2014-03-17, 17:00
ale ch*j kogo obchodzą jacyś rumuni? dlaczego wyzywać kogoś od debili bo używa ogólnie przyjętych sformułowań?

oc...........an

2014-03-17, 17:02
Miliony razy już się o tym wspominało mentalny rumunie więc na ch*j drążysz temat po raz kolejny?!

PS: sfermentowałem z pokazywania Rumunii jako kraju mlekiem i miodem płynącego. Chyba tylko Bułgarzy w Unii Europejskiej są gorszym gównem od Rumunów.

PS: ale co tydzień stawiam Rumunom świeczkę w cerkwi, bo gdyby nie fakt, że są p*zdami i tak szybko załamali się pod Stalingradem w czasie operacji Saturn to może trochę inaczej potoczyłyby się losy wojny...

necroboss

2014-03-17, 17:04
ale grafikiem to ty nie będziesz...

Bujnos

2014-03-17, 17:04
A pro po ładnych Rumunek, to polecam zobaczyć Alexandre Badoi. Wokalistka i prezenterka. Niestety nie mam jeszcze 20 postów, więc nie mogę wkleić zdjęcia i musicie znaleźć ją w google sami ;) (O ile Wam się zechce)

Elalex

2014-03-17, 17:05
To porównanie wyglądu troche mnie rozj***ło...Rumunki doj***łeś modelki , a cyganki to jakieś k***a takie stare i brzydkie. Żeby nie było , nie bronie tego ścierwa , aczkolwiek chciałbym powiedzieć iż osobiście znam dziewczynę pół polkę pół cygankę , gdybyś ją autorze zobaczył to by CI gały wyj***ło z orbit , prześliczna i przemiła+inteligentna dziewczyna (ale to pewnie dlatego że pół polka) Wstawiłym zdjęcie ale niestety nie moge ;)

De...........37

2014-03-17, 17:05
A jak zmontuję skłądankę ze zdjęć takiej Rumunii jak się widzi jadąc samochodem i ładnych cyganek w mercedesach to co? Jajco.


Rumunia to kraj gównem płynący, cały śmierdzi i wieje bieda na kilometr, siedem razy bardziej niż Polska. Trzy luksusowe budynki na krzyż z dwoma ładnymi trawnikami i garścią zabytków tego nie zmieni.

mackk84

2014-03-17, 17:05
Brawo ! Ja też walczę z tym wśród znajomych. Osobiście byłem w Rumunii, to naprawdę piękny kraj, fantastyczne zabytki, porządni ludzie. O dziwo więcej cygaństwa spotkałem na Słowacji niż tam.

I wbijcie sobie do łbów - cyganie nie pochodzą z żadnej Rumunii tylko z Indii. Rozpełzli się po całym świecie i musimy się z nimi męczyć. Mają różne obywatelstwa i miejsce zamieszkania - Węgry, Słowacja, Czechy, Polska etc. I za każdym razem gdy powiecie "Rumun/cygan co za różnica", to pomyślcie, że ktoś za granicą może o polskich cyganach to samo powiedzieć "Polak/cygan co za różnica"...

De...........37

2014-03-17, 17:10
Bo to prawda. Co za różnica, brudne, smierdzi, jest nierobem i kradnie.

Wada postawy

2014-03-17, 17:17
Poczytajcie sobie o historii Rumunii podczas IIwś. zachowali się bardzo w porządku w stosunku do nas. Rumuni wywodzą się od Rzymian, którzy narzucili swoje tradycje Dakom zamieszkującym końcowy bieg Dunaju.

Ii...........iI

2014-03-17, 17:20
Dexterkrak, a właśnie że się mylisz. Polecam pojeździć po zachodnim pograniczu Polski, a następnie wjechać do losowo wybranej wioski w Rumunii. Nie wiem do końca od czego to zależy (kasa z Unii?), ale zdecydowana większość rumuńskich dziur jest na prawdę wyjątkowo zadbana i wygląda o niebo lepiej od naszych regionów wiejskich. Pod względem czystości na ulicach, również to Rumunii nas wyprzedzają. Być może twoje doświadczenia wynikają z podróży w jakichś zamierzchłych czasach, lub miałeś po prostu wyjątkowego pecha. Prawdą jest że mają o wiele niższe PKB od Polski, jednak praktycznie po niczym, oprócz ewentualnie samochodów na ulicach, tego nie widać.

I oczywiście że można znaleźć zdjęcia ładnych cyganek w Mercedesach, jednak ja chciałem ukazać różnicę w jak najbardziej kontrastowy sposób, przez co dopuściłem się lekkiej manipulacji, a właściwie "selekcji" materiałów.

Zarammoth

2014-03-17, 17:28
Niektórzy nadal usilnie próbują zostać w mentalnej gnojówce jak widzę... :-/

Jeżeli dla was ci Rumuni na obrazkach to brudasy i nic nie różnią się od romów/cyganów to pokażcie swoje zdjęcia i porównamy: zarówno karnację, higienę, jak i ubiór. Jak by nie byli podpisani to byście od Polaka nie odróżnili. Albo jesteście głąbami, albo chcecie piwek od innych debili za te "brudas to brudas", czyściochy w dresach.