18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Rumun a cygan

Ii...........iI • 2014-03-17, 16:15
Na Sadisticu można zaobserwować pewne zjawisko totalnej ignorancji prezentowanej przez niedouczonych, ograniczonych gimbusów, objawiające się w zrównywaniu Rumunów z cyganami.

Ciężko wk***iony tym faktem, postanowiłem stworzyć szybkie porównanie graficzne, które być może spowoduje refleksję u jakiegoś kmiota i pozwoli mu zrozumieć jakie kalectwo umysłowe do tej pory prezentował. Pozdrawiam


FieraSS

2014-03-17, 17:34
Bujnos napisał/a:

A pro po ładnych Rumunek



Apropos, imbecylu...

mleki

2014-03-17, 17:36
Dexterkrak napisał/a:

Bo to prawda. Co za różnica, brudne, smierdzi, jest nierobem i kradnie.


Ja wiem że uważasz się za przeciętnego polaka dlatego tak opisałeś nasz naród no ale muszę Ci powiedzieć że normalny polak tak nie wygląda;/

abcdefgz

2014-03-17, 17:47
Jak można k***a marnować swój czas na emocjonalną walke z trollingiem...autorze, zabij się

wernetto

2014-03-17, 17:53
Policeman napisał/a:

Co za idiota sieje tutaj jakąś tolerancyjną propagandę. O Polakach się mówi, że kradniemy, pijemy śmierdzimy i zabijamy żydów. To ch*j w dupę rumunom, większość cyganów przyjeżdża właśnie z Rumunii. A duża część z nich to nawet SĄ rumuni przynajmniej z obywatelstwa

większość cyganów w Polsce jest ze Słowacji... kolejny ekspert-idiota się znalazł. Także od dziś idąc tokiem rozumowania takich jak ty nazywajmy ich Słowakami!

De...........37

2014-03-17, 18:01
Pudło mleki, nie pochodze z Polski choć mieszkam tu w ch*j czasu. I nie czuję się Polakiem.

IiiI, właśnie nie bardzo. W ośrodkach turystycznych, dużych miastach itp to pewnie, że maja ładnie. Może nawet czyściej niż u nas (Angole mają dalej :D ). Ale tak zwana przeciętna wiocha, przeciętne miasteczko i tak dalej wyglada gorzej niż w Polsce. Jest wiecej ruder, mało jest odpicowanych ryneczków, drogi takie se i zaryzykuję, ze gorsze niż u nas, stan techniczny pojazdów na tych drogach woła o pomste do nieba. No i w rzekach płynie gówno oczywiście.

lith

2014-03-17, 18:22
Tylko jak ktoś w tej Rumunii był i trochę pojeździł to się przekonał, że tam oprócz cyganów biedaków-brudasów są jeszcze cyganie w wersji 'na bogato', czego u nas się raczej nie spotyka:

Dico666

2014-03-17, 18:26
Autor mieszka razem z cyganami!

radzio541

2014-03-17, 18:42
@Zarammoth nie wiem czemu ale gdy popatrzyłem na kolesia to wiedziałem że cygan....

morderuk

2014-03-17, 18:42
Ale po ch*j wlazic w dupe Rumunii i sie spuszczac nad ich "bogata i piekna" kultura. Napisac w dwoch zdaniach jaka jest roznica i tyle. Tylko ze to takie polskie, wchodzic w dupe wszystkim na okolo, jednoczesnie przez wszystkich bedac obsrywanym, dokladnie tak jak to teraz z Ukraina bylo. Nie lubie i rumunow i cyganow, wiec wsadz sobie swoj obrazek w odbyt i nie mow mi co mam mowic/myslec.

kornel123

2014-03-17, 19:12
taka prawda ze kazdy ich myli, rumun a cygan to tak jak bialy a czarny, tylko cygan musial wypie**alac z indji bo ich tam nie chcieli, a rumunia w czasach tych wygnan chciala byc laskawa i nowoczesna za czym idzie ich prwygarnela. Teraz maja problem jak my bedziemy mieli z pedalami i arabami i jeszcze innym ch*j6stwem za kilka lat. Ale co tam UE wymaga to robimy, mamy miX cos w sejmie a araby pie**ola nasze studentki, sorry no przeciez XXI wiek czas destrukcji krajow UE. Kazdy swoje miejsce zna, szkoda ze nie ma kto moze to segregowac. To mi na sercu lezy. Pozdrawiam i dziekuje.

ellsworth

2014-03-17, 19:17
Swoją drogą, skąd po polsku taka bezsensowna nazwa - Rumunia? W większości języków nazwa Rumuni bezpośrednio (i słusznie) wywodzi się od słowa Rzym, wskazująca właśnie na łacińskie pochodzenie tego ludu. Po polsku powinna to być Rzymiania, a nie Rumunia, która sugeruje raczej, że Rumuni pochodzą z... Rumu. Akurat z Rumu pochodzili Turcy osmańscy.

mygyry

2014-03-17, 19:29
Trzeba mówić romun

kentaky12

2014-03-17, 19:38
W dzieciństwie na podwórku najgorszą obrazą było nazwanie kogoś " ty rumunie" więc tego nie wyplenisz.

dawidogracz

2014-03-17, 22:40
w końcu będę mógł do jakieś rumunki zwalić i nie czuć tych wyrzutów sumienia, że do gówna wale :D