18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Tomaszu

2013-03-28, 17:40
Niedługo filmy pełnometrażowe będziecie przerabiać na gify.
Jeśli ktoś zna film, który został przerobiony na tego gifa to bym prosił.

Stefan213

2013-03-28, 17:50
@up to po prostu gif a nie film.

ga...........89

2013-03-28, 18:23
Tomaszu napisał/a:

Niedługo filmy pełnometrażowe będziecie przerabiać na gify.
Jeśli ktoś zna film, który został przerobiony na tego gifa to bym prosił.


:homer:

p.s. polonista czy ki ch*j, że w gifie dostrzegł pełnometrażowy film..

markop4321

2013-03-28, 20:56
@up pewnie k***a kolejny po filozofii.

virusotron

2013-03-28, 21:08
@up wrócił z pracy w maku i filozofuje....

Gebofon

2013-03-28, 21:10
Tomaszu napisał/a:

Niedługo filmy pełnometrażowe będziecie przerabiać na gify.



Prawdziwy krytyk, jesteś ekspertem?

zeto88

2013-03-28, 21:43
Facet który nie potrafi się babie postawić to p*zda, nie facet. Nie mówię tu o braku szacunku do drugiej osoby. No i myślenie "zrobiłem jej dziecko to muszę z nią być" też jest poj***ne. Musisz, a raczej powinieneś to się dzieciakiem zajmować, a nie babą której nie kochasz a której jedynie dziecko zrobiłeś.

spiepszaj_dzbanie

2013-03-28, 22:19
@virusotron
filozuje to poprawna forma
przynajmniej mnie tak uczyli, ale przez kilka lat mogło się zmienić
(np. perwersujne używane bynajmniej jako przynajmniej i nikt nie widzi róznicy...)
Ach te gimnazja. Zamiast zwiększać poziom wiedzy uczniów, dąży do zrównania poziomu z debilami.

lemon1988

2013-03-28, 22:59
mnie uczyli "filozofuje" ale skoro nawet forma "szłem" jest teraz poprawna to cóż ja mogę...

Parzo

2013-03-28, 23:54
Widziałem dłuższą wersję tego gifa... ale tutaj jest zawarta cała esencja przekazu ;) Idzie por*cha potem jest tekst "Nie kocham Cie jedynie zrobiłem Ci dziecko" Prawda zeto? Zamiast k***a przyznać się do błędu, że zj***ło się 2 osobie życie (bądź co bądź rzyć :amused: ) jak k***a jej nie kochasz to po ch*j polazłeś z nią się pie**olić? Bo ch*j swędział? Gumki k***a nie można założyć jak już tak musisz biegać jak kot po badaniu prostaty? pie**ole tą "Nowoczesną filozofię" potem są takie filmy tupu "Bejbi blus" ja jebie... i tyle, ja jestem starego poglądu nie r*cham tego czego nie kocham. A teraz hejtujcie tępe strzały, bo wam mózgi nie pozwalają na zrozumienie zasad wierności w związku oraz posiadania szacunku do siebie i do drugiej osoby... jesteś facet czy p*zda, spłodziłeś dziecko to dbaj o to dziecko i matkę której zrobiłeś to cudo.

marek232

2013-03-29, 00:32
nie dziwię się, że wybrał drugą ...w końcu biała... :D

PanEmo

2013-03-29, 04:05
Od pewnego razu mam wrażenie, że powyższy gif dokładnie przedstawia małżeństwo moich rodziców. :emo: :emo: :emo:

zeto88

2013-03-29, 10:29
Parzo, wiesz, ludzie się zmieniają. Może być tak, że zrobisz dziecko ukochanej, a ukochana po czasie zmieni się w kobietę której nie możesz znieść. Co wtedy? Moim zdaniem w takiej sytuacji nie ma co się męczyć i żyć z tą osobą. Opieka nad dzieckiem oczywiście, pomoc finansowa również, ale po co się męczyć, użerać i jeszcze narażać dziecko na niepotrzebny stres itd?

Parzo

2013-03-29, 12:46
Niby fakt zeto, ale nie prowadzmy inteligentnej dyskusji :D zejdzmy na poziom gibusiarni i sie zwyzywajmy od ch*jów i idiotów :amused: