Wyprawa dookoła świata

88
Daj piwo
maksymilian45 @ Wczoraj 18:42 [skopiuj link] [zgłoś duplikat]
Gościu jechał sobie rowerem dookoła świata aż tu nagle niemiła niespodzianka
bloodwar @ Wczoraj 19:20  Najlepszy komentarz Najlepszy komentarz (38 piw)
Gościu na motorze ma fajny pomysł na biznes - ryzykowanie kilku lat odsiadki żeby kraść plecaki turystów pełne wody, suchego prowiantu i brudnej bielizny - na pewno zbije na tym majątek! :-)

Tak polak, pomaga Polakowi

157
Daj piwo
KaptajnDżek @ Wczoraj 21:13 [skopiuj link] [zgłoś duplikat]
Tak właśnie wygląda ponad 70% załatwianych przez firmy "pośrednicze" mieszkania i apartamenty zupełnie za darmo.


Sk***ysyństwo do granic możliwości. "Polska mentalność"


BongMan @ Wczoraj 21:21  Najlepszy komentarz Najlepszy komentarz (113 piw)
@up
Ale k***a też nie na sypiącą się od środka ruderę. Jakby dali im to na własność - ok, bo sobie wyremontują i będą mieć fajny dom. Ale jak tylko im to wynajmują za darmo na czas zatrudnienia, to co? Wyremontują, włożą w to hajs i wysiłek, a potem polactwo cwaniactwo wypie**oli ich na zbity pysk, a wyremontowany cudzymi siłami i środkami finansowymi dom wynajmie komuś innemu, tym razem już nie za darmo. Mało tego - babka z agencji mogła im powiedzieć w jakim stanie jest ten dom, ale nie - po prostu zrobiła ich ordynarnie w ch*ja. A co jeszcze gorsze - wy, @up i @upup, rodacy, zamiast solidaryzować się z tym typem, jeszcze go gnoicie. k***a, wstyd mi za was. Coraz bardziej dochodzę do wniosku, że z pozostałymi Polakami jedyne co mam wspólnego to wzór dowodu osobistego... j***ć polactwo za granicą, a w szczególności polskie agencje pracy.
   Popularne tagi
golfowa  przejazd motorem po łodzi  choinki  inuit  bojowa żaba  shop petco  funny guy  partyk  polska reklama statoil  sprzedajny tusk  enohiański
[ KWEJK ] [ JEB Z DZIDY ] [ WĄCHAM KSIĄŻKI ]
X