18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Strzelanie do offroadowców

damianbielesz • 2013-08-20, 20:52
Akcja miała miejsce w okolicach Wisły. :snajper2:





Materiał znajomego który chciał ten materiał upowszechnić, z tego co wiem to ten ,,strzelec" jest nieobliczalny, a kierowca to nie wiem jak często jeździł obok jego domu :P

Peter-Norivotset

2013-08-21, 11:44
Ale o co Wam chodzi ofrodowcy z płaczem?!!
Przecież niszczycie lasy, ścieżki. Uważacie to za normalne zachowanie i rnzrywkę, tak?

Senegha12

2013-08-21, 11:47
Jak sama nazwa wskazuje OffRoad to motory do jezdzenia poza drogami asfaltowymi, drogi grzechu :) W szkole chyba angielskiego nie uczyli.

KebabRemover

2013-08-21, 11:51
Nie będzie piwa bo parę dni temu jakiś typ quadem zatrzymał się przed moim domem, żeby po chwili pocisnąć gaz do końca, czułem się jakby mi 30 petard wyj***ło pod uchem.

gr...........og

2013-08-21, 11:51
@temat

Ustawa o lasach (Dz.U. 1991 nr 101 poz. 444), w której to w Art. 29 pkt. 1 i 2 mówi:
1. Ruch pojazdem silnikowym, zaprzęgowym i motorowerem w lesie dozwolony jest jedynie drogami publicznymi, natomiast drogami leśnymi jest dozwolony tylko wtedy, gdy są one oznakowane drogowskazami dopuszczającymi ruch po tych drogach. Nie dotyczy to inwalidów poruszających się pojazdami przystosowanymi do ich potrzeb.
oraz
2. Postój pojazdów, o których mowa w ust. 1, na drogach leśnych jest dozwolony wyłącznie w miejscach oznakowanych.

Do lasu mogą bez obaw wjeżdżać jedynie leśnicy, myśliwi, właściciele lasów, policjanci, strażacy i inne służby ratunkowe oraz ścigające przestępców.

@Senegha12
j***ł pies ciebie i tą twoją kosiarkę, wypie**ol się.

normalny21

2013-08-21, 11:53
Wy jesteście poj***ni k***a można jeżdzić na czymś takim takie jest prawo a tu jakiś dziadek bedzie strzelał

Senegha12

2013-08-21, 11:56
@grimHog Ssij peto, przyjemniaczku. Może podjechać ci pod dom i pohałasować?

wolo1994

2013-08-21, 11:57
Logiczny napisał/a:

Jak mu nak***iasz tym pierdzikółkiem co drugi dzień pod domem to się nie dziwie.

Te motory wydają przeraźliwe dzwięki, czlowiek moze ma wnuczkę 5 miesięczną, może przejechałeś mu żone?

Zero opisu z Twojej strony. Nie znamy drugiej strony medalu.


Ps. GoPro przygotowałeś bo wiedziałeś ze go wk***iasz czy to przypadek?



Jakoś u mnie jeżdżą i nikt nic nie robi, nie przeszkadza im to. Tylko walona "szlachta z miasta" zawsze widzi problem. Mieszka koło lasu no to normalne że będą jeździć... Tak samo jak wyprowadzasz się na wieś i potem narzekasz bo ciągniki jeżdżą z kombajnami i wydają straszne dźwięki... Brak mózgu i tyle.

Miisiek90

2013-08-21, 12:02
Nie trzeba było w lesie domów budować :banany:

aa i wyczuwam tutaj przeogromny ból dupy pryszczatych trzynastolatków, którym rodzice nie pozwalają kupić chińskiego quada... Serdeczny ch*jec Wam w dupe, ale pamiętajcie, że to przez nas nie macie spokoju, a Wasze internetowe spinki koło jaj mi latają. :hurra:

Cy...........un

2013-08-21, 12:04
A swoją drogą, to jak tak co niektórzy lubią adrenalinę - możliwość bycia zastrzelonym przecież jest dodatkową atrakcją :) Offroad w normalnych krajach odbywa się na pustkowiu, z daleka od cywilizacji, o czym niektórzy tutaj zapominają. Polska nie ma prawie takich terenów, ale za 50 lat jak wymrze nas połowa będziecie mogli jeździć do woli.

Pomijam jak straszycie zwierzynę i niszczycie lasy. Psy po hukach np. z Sylwestra dochodzą do siebie tydzień czasem, a co dopiero zwierzyna leśna. Brak szacunku do natury skończy się globalnie mieszkaniem w betonowej pustyni. Głupota ludzka jest najsilniejszym czynnikiem rozwoju cywilizacyjnego, więc chyba musi to nastąpić...

m2ti

2013-08-21, 12:21
Wtrące też tu swoje dwa grosze...
Zacznijmy od tego że w naszym pięknym kraju prawie w ogóle nie ma miejsc gdzie można jezdzić legalnie offroad i nikomu nie przeszkadzać przez to ludzie jeżdżą gdzie popadnie.Rozumię też że każdy chce korzystać z lasu i trzeba wszystko uszanować,sam jeżdżę motocyklem crossowym i w weekendy jak jest ładna pogoda to do lasu w ogóle nie wjeżdżamy żeby nie naprzykrzać się ludziom,jak już jedziemy to raczej gdzieś z dala od ścieżek gdzie znajdują się rowerzyści oraz piesi,nadleśnictwo prowadzi na skrajach lasu sporo wycinek i tam się da pojezdzic trochę nie robiąc żadnych szkód.Mimo wszystko najwięcej jezdzimy po kopalnianych hałdach gdzie zupełnie nikomu to nie przeszkadza a i teren jest również wymagający,sporo stromych i długich podjazdów różnego rodzaju skoczni itp.Nie popieram ludzi którzy sprzętem offroadowym leczą swoje kompleksy i jeżdżą w miejscach mocno uczęszczanych żeby się tylko pokazać bo potem psują opinię ludziom którzy to robią z pasji.

Camel_06

2013-08-21, 12:30
k***a, jak sie nie mieszka nieopodal okolic atrakcyjnych dla quadowcow i crossowcow to sie tego nie zrozumie. napie**alaja chamy od rana do nocy, a nierzadko i w nocy, halasuja, niszcza sciezki, podnosza chmury kurzu i w dupie maja ze ten kurz osiada na cudzych oknach, samochodach i wszystkim co sie tylko da. zapieprzaja jak pociski w miejscach gdzie przez droge przechodza grupy miejscowych dzieci, chlapia blotem na ludzi, strasza zwierzeta. cholera, gdybym mial klamke to sam bym strzelal.

Retoxic

2013-08-21, 12:43
Aż k***a sam założyłem konto, żeby się tu wypowiedzieć. Niby ten quadowiec taki bidny, ale rok temu byłem w Wiśle i powiem wam, że ten cham nie dość, że wk***ia mieszkańców ( gadałem z jednym typkiem, to podobno tego żółtego quada w całej okolicy znają ) to jeździć nie potrafi, środkiem drogi jeździ. PS. tak użyłem już maści.

DuckDodgers

2013-08-21, 12:43
Boli was, że musicie na pierdzielach 50cc napie**alać co? :] Miło się na to patrzy a żaden ani nie jeździ ani nie strzela. Co za ironia :]

Ja12176

2013-08-21, 12:44
@Logiczny nie żeby coś ale "Te motory wydają przeraźliwe dzwięki, czlowiek moze ma wnuczkę 5 miesięczną, może przejechałeś mu żone?" to ten "motor" na tym filmie to akurat quad.

MichaU

2013-08-21, 12:46
Ja12176 napisał/a:

@Logiczny nie żeby coś ale "Te motory wydają przeraźliwe dzwięki, czlowiek moze ma wnuczkę 5 miesięczną, może przejechałeś mu żone?" to ten "motor" na tym filmie to akurat quad.



Na silnik mówi się potocznie "motor" :roll: