18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Strzelanie do offroadowców

damianbielesz • 2013-08-20, 20:52
Akcja miała miejsce w okolicach Wisły. :snajper2:





Materiał znajomego który chciał ten materiał upowszechnić, z tego co wiem to ten ,,strzelec" jest nieobliczalny, a kierowca to nie wiem jak często jeździł obok jego domu :P

DuckDodgers

2013-08-21, 15:44
ProfessorHix napisał/a:


Jeśli ktoś ma w dupie komfort ludzi w jego otoczeniu to nie powinien w ogóle mordy otwierać.



Na początku filmiku widać pocięte bale. Jak dziadzia będzie ciął drewno piłą mechaniczną albo ścinał drzewo w tartaku a ja będę w okolicy np. nad pobliskim stawem się próbował wyciszyć po pracy to tez mam iść do niego strzelać? Ludzie żyją w stadach i sami też w innych sytuacjach przeszkadzają. Ludzie żyją na starówkach gdzie jest głośno, w okolicach stadionów gdzie szczególnie starsi ludzie narzekają na hałas podczas imprez. Wtedy k***a decybele już nie nie przeszkadzają co? Bo przecież kochana drużyna gra. j***ni hipokryci wszędzie. Jak ktoś tego nie rozumie może się wynieść tam gdzie internet nie sięga.

MrBlackHat

2013-08-21, 15:47
Ja wyznaje zasadę że każdy może robić co chce, wierzyć w co chce itd., dopóki nie razi tym w interesy innych. Wszystko ma swoje miejsce i czas. Ale jak tu wytłumaczyć domorosłym Polskim "ofrołdofcom" że to co robią z offroad-em ma niewiele wspólnego, "bo wueski muszo panie hałasować jak jado po lesie bo to wueski a jam kr[U]l ofrołda, mnie panie nikt niczego nie zabroni". Niestety taka smutna Polska rzeczywistość. Ten kraj nigdy się nie zmieni dopóki ludzie się nie zmienią. Teraz to każdy "ofrołdowiec" ból dupy jak to nam nie można! Podpierając się niby jakimiś tam prawami, przy czym przy uskutecznianiu swojego "ofrołda" łamią na pęczki kupę innych praw. Człowiek powinien być przede wszystkim człowiekiem, i nie domagajcie się egzekwowania swoich swobód jeśli nie szanujecie swobód innych.

"Jeśli ktoś znieważa moją matkę, moją żonę albo córkę moją - To nie rozumuję, tylko uderzam"

Peace!

Bielas112

2013-08-21, 15:47
Dziadek-zkoperytek-strzela-a-ourzony-quadowiec-wielki-kozak-sra-w-pory.Sam-jezdze-motocyklem-duzo-glosniejszym-a-uszaowac-cudzy-spokoj-potrafie-staram-sie-jezdzic-w-tereneach-niezamieszkalych-i-nade-wszystko-z-glowa-i-rozumem,a-koles-na-tym-zoltym-gownie-to-skonczony-palant-
Ps:.brak-polskich-znakow-i-myslinik-zamiast-spacji-mam-padlo-a-nie-kopma-z-gory-przepraszam-ale-jak-oejrzalem-to-musialem-cos-napisac-bo-juz-nie-wiem-jak-zyc-w-tym-kraju...

michaltrx

2013-08-21, 15:51
Kur*** się spacerowicze znaleźli w dupe j***n* !! Smieci byście po sobie zbierali turyści.
O jakim wy dowartościowaniu mówicie, jakie niszczenie, jakie głośno? W każdym społeczenstwie są idioci i na to nie ma lekarstwa. Ci idioci psują wizerunek i tak jest i będzie.
Dawać mi tu mądrego co zna wszysctkich quadowców i wie ze każdy z nich niszczy i przeszkadza.
Tylko narzekać umiecie i wkur*ia was że ktoś ma inaczej, lepiej, że spędza czas inaczej niż wy. Wszyscy się w lesie zmieszczą, quadowcy, turyści i zwierzęta. Tylko po co ten ból dupy jak np u ProfessorHix czy Sergrasta i wielu tam przed nimi??????
Jesteście frajerami a w internecie możecie napisać co chcecie. I co lepiej wam? Stan jeden z drugim przed prawdziwym quadowcem NIE SEZONOWCEM i mu powiedz jak to głośno i źle . Starczy wam odwagi? W ryj by jeden z drugim dostał.

OstrySadol

2013-08-21, 16:01
A gdzie mają k***a jeździć. Otworzyli u mnie w mieście tor dla tych pojebów jakiś pedał przyjechał i sobie kręgosłup złamał i tor zamknęli.

Nietzsche

2013-08-21, 16:42
Weźcie sie k***a zdecydujcie - jedni pie**ola ze jazda na tej maszynie rolniczej to offroad a drudzy ze "motocyklowanie"
Widzicie fanboye - sami k***a nie wiecie co to za sprzet.
De facto jest to skrzyzowanie k***y z mułem, bo ani to motor ani offroad. Wozidelko to ciagania przyczepki pelnej paszy w jedna, a gnoju druga strone.
Mowienie w tym wypadku o offroadzie to jakby mowic że walenie konia przy pomocy dwoch dloni to gangbang...

Peter-Norivotset

2013-08-21, 17:29
OstrySadol napisał/a:

A gdzie mają k***a jeździć. Otworzyli u mnie w mieście tor dla tych pojebów jakiś pedał przyjechał i sobie kręgosłup złamał i tor zamknęli.


I dobrze. Mam nadzieje, ze zdychal w meczarniach.

Corey_09

2013-08-21, 18:27
Wszyscy tu piszą jak im źle i w ogóle że motocykliści za głośni i wszystkim przeszkadzają. A jak wy robicie hałas naj***ni nad jeziorem, albo zrobicie sobie grilla co weekend, pod blokiem do 2 w nocy, drąc mordę jak opętani, to jest w porządku? Albo jeden z drugim od 6 rano napie**ala drewno piłą spalinowa w sobotę bo wolne i można coś kolo domu zrobić, to już was k***a nie obchodzi ze inni śpią bo cały tydzień zapie**alali. j***nI HIPOKRYCI. Ludzie maja hobby i bardzo dobrze, życzę wszystkim spinaczom dupy żeby jak najwięcej wam pod oknami codziennie jeździło takich sprzętów. Spinacie się, a na pewno sami wzorowi nie jesteście i też robicie hałas który innym przeszkadza, ale wam nie, to jest w porządku. ch*j WAM W OCZY, bo pewnie za ch*ja w dupę to byście się jeszcze ucieszyli.

TheByQ

2013-08-21, 18:35
@grzechu5444 Ty to jakiś k***a poj***ny jesteś. Jeżdżą po ulicach - źle, jeżdżą po torze - też źle. A mnie wk***iają dzieci drące się pod oknami, mam je powystrzelać?

Ti...........ch

2013-08-21, 20:27
k***a obrońcy offroadowych kosiarkowców mało sie nie zesrali... Gość pierdyknął z czarnoprochowca bez kuli to teraz bedą pie**olić. To prosty sygnał żeby wypie**alali, bo nie są tu mile widziani. Chcesz offroadu to kup sobie 5 hektarów ziemi, odpie**ol tor i tam jeździj. No chyba ze rodziców nie stać na taki areał 8-)

wich3r

2013-08-21, 20:41
k***a nie trafił :/

Sa...........ah

2013-08-21, 21:07
Wy k***a nie rozumiecie jednej zasadniczej kwestii - dzieci pod blokiem trudno wyeliminować, bo rodzice chcą przez okna zaglądać, co się z nimi dzieje. Oczywiście, że święci nie jesteśmy. Ale ja k***a zastanowię się chwilę nad sobą. Jak mi się dziecko wydziera na pół sklepu to go wyprowadzam przed sklep, bo wiem, że te kasjerki co pracują ch*j wie ile za grosze nie mają ochoty tego słuchać. Jak wiem, że robię remont i napie**alam młotkiem to idę do sąsiada z flachą i przeprosinami i uświadamiam go, kiedy będzie hałas i że skończę tak szybko jak się da.
Nie da się zadowolić wszystkich, ale tak się składa, że hałas motoru się da zmniejszyć - wystarczy się przenieść w inne miejsce. A jak się nie da, to trudno, ale przejdźcie się do okolicznych domów i powiedzcie jaka jest sprawa, może są jakieś godziny, kiedy są w pracy i ich jebie hałas. Nikt Wam k***a nie każe rzucać pasji i hobby, ale przestańcie się (niektórzy, nie mówię że wszyscy) rzucać "nie przeniosę się, nie bo nie, mi się należy i ch*j".
Czasem zwykłe "przepraszam, nie mamy toru w pobliżu, a to nas odstresuje i dzięki temu nie łazimy z bronią po mieście" spowoduje, że ludzie będą o wiele lepiej tolerować Was i Wasze pojazdy.
Chwila pomyślunku, nic więcej.

ElNino

2013-08-21, 21:54
3 w nocy, a taki ch*j jedzie tym swoim wynalazkiem na pełnej piździe i zadowolony z siebie

conrad89

2013-08-22, 11:54
Savannah napisał/a:

@conrad89
Przestań wyzywać i się rzucać, bo nie masz żadnych porządnych argumentów i się zaraz zesrasz. Od takiej spiny robią się hemoroidy, wiesz?
Oczywiście, że nie powinien strzelać, ale ja go rozumiem. Logiczny dobrze mówi i krata piwa mu za to. Nie wiesz co go tak wk***iło. Jakby mi ktoś napie**alał w lesie to też by mi się skończyła cierpliwość. To jak z ciapatymi, argumenty nie działają, ile można w kółko prosić i gadać, a oni i tak r*chają kozy. Czasami nie pozostaje nic innego jak tylko rozj***ć.
Poza tym, nie strzelił w niego. To był wyraźnie strzał ostrzegawczy. Koleś ma dość i wyraźnie pokazuje, że nie ustąpi.
Przykro mi, zabawa i pasja - okej, ale róbcie to tak, żeby nikomu nie przeszkadzać. Nie ma legalnych torów? No przykro mi. Ja też żałuję, że nie mogę legalnie przyj***ć idiocie, ale takie życie. Zamiast się srać o byle co to zróbcie coś z tym, piszcie petycję o odosobniony tor, uderzcie do władz itd. bo bluzgam i wyzywaniem gówno zdziałacie.
Pozdro dla Logicznego, bo widzę, że jego nick nie jest przypadkowy.



Dobrze proszę pana :( Aaaaaa ch*ja tam wiesz !
:D idź usuń swoim ch*jem te hemoroidy kozom o których tak mówisz Rympałku :)

Gienek2

2013-08-22, 12:11
jeździj jeździj to będzie drugi filmik z perspektywy kolesia z pobocza z pistoletem. pdt udane polowanie na quada