18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Strzelanie do offroadowców

damianbielesz • 2013-08-20, 20:52
Akcja miała miejsce w okolicach Wisły. :snajper2:





Materiał znajomego który chciał ten materiał upowszechnić, z tego co wiem to ten ,,strzelec" jest nieobliczalny, a kierowca to nie wiem jak często jeździł obok jego domu :P

dewey-18

2013-08-20, 20:54
było się zatrzymac złapac tego dziadka sprac po mordzie i potem dla zabawy wsadzic mu ten pistolet w dupe i strzelic

MichaU

2013-08-20, 20:58
Póki co tylko strzał ostrzegawczy. Jestem ciekawy czy i jeśli tak, to jak się to rozwinie.

Logiczny

2013-08-20, 21:02
Jak mu nak***iasz tym pierdzikółkiem co drugi dzień pod domem to się nie dziwie.

Te motory wydają przeraźliwe dzwięki, czlowiek moze ma wnuczkę 5 miesięczną, może przejechałeś mu żone?

Zero opisu z Twojej strony. Nie znamy drugiej strony medalu.


Ps. GoPro przygotowałeś bo wiedziałeś ze go wk***iasz czy to przypadek?

Vickers.pl

2013-08-20, 21:03
I bardzo dobrze :D niech się wynoszą tymi swoimi powiększającymi-ku*asa zabaweczkami z lasów i dróg :evil:

banshee

2013-08-20, 21:04
I bardzo dobrze. j***nym bydlakom na quadach/motorach/innym ch*jostwie powinno się łapy upie**alać przy samej dupie. Nawet do lasu nie można z dzieckiem wyjść na spacer bo taki ch*j jeden z drugim musi napie**alać tą swoją kosiarką. k***a wasza j***na mać.

piorun22

2013-08-20, 21:05
offroadowców ha zwykli bandyci i tyle

damianbielesz

2013-08-20, 21:07
Ja nie byłem kierowcą, to jest nagranie znajomego który chciał ten materiał upowszechnić, z tego co wiem to ten ,,strzelec" jest nieobliczalny, a kierowca to nie wiem jak często jeździł obok jego domu czy co to tam ma :P

MichaU

2013-08-20, 21:11
damianbielesz napisał/a:

z tego co wiem to ten ,,strzelec" jest nieobliczalny



Doskonale, może będzie materiał na harda :szydera:

Presty

2013-08-20, 21:12
Sam bym zaj***ł tych sk***ieli na quadach i crossach. Kilka razy Ci debile mało nas nie zabili w górach (naj***ni oczywiście jak stodoły) NA SZLAKU!
Niszczą lasy (nawet te w parkach narodowych), hałasują sasiadom.

Offroad powinien być dozwolony TYLKO na specjalnych, zamkniętych torach (sam upalałem sprzęta) a poza trasa powinien być karany z urzędu.


http://moto.wp.pl/kat,55194,title,Zabili-kobiete-quadem-ruszyl-proces,wid,14901422,wiadomosc.html?ticaid=111295


Lololoney

2013-08-20, 21:21
Z jednej strony gość faktycznie przesadził, z drugiej, takie reakcje wywołują idioci, którzy kupują sobie takie maszyny by poszpanować i pohałasować... Swego czasu jakiś buc, z sąsiedniej miejscowości kupił sobie jednoślad... Zawsze, ale to zawsze gdy wracał na tą swoją wieś w miejscach gdzie są domy, musiał przygazować i zrobić hałas... Rzecz jasna wy*ebane miał, czy to było południe, czy 3 w nocy... Ostatnio go nie słychać... Może ktoś się w końcu na serio wku*wił...

xpl1337

2013-08-20, 22:13
Skad on ma ten pistolet? Od janosika?

zonk

2013-08-20, 22:19
Hehe quadziarze i inni kosiarko-śmigacze mają do wyboru, linka albo pistolet. :D

chrucik

2013-08-20, 22:44
skoro motocykl jest dopuszczony do ruchu (nie mówię że ten na filmiku jest) to może se koleś pierdzieć ile mu dusza zapragnie a Ty jak nie możesz sobie popołudniowej siesty urządzić / masz pięciomiesięczną córkę to siedź płacz i zamknij pysk, bo od sprawiedliwości jest sąd i policja a j***nym samosądom oprócz ciapaków i pedałów mówimy stanowcze nie !

Nie mówię że mnie ta ich krosowa - partacka robota nie denerwuje (tj. hałas i szkody)ale jak mam problem to jest telefon i służba PAŃSTWOWA z moich pieniędzy co się tym zajmuje.

Temu dziadkowi powinien pysk obić jak u ruskich - na miejscu bez policji. Skoro starzec bierze sprawy w swoje ręce motocyklista tez powinien.