18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Åšwiadowie Jehowy

Molp • 2013-11-10, 13:11
Mieszkam i pracuję w Niemczech (tak oczywiście że to wina rudego, kaczki, gasipsa i całej reszty zoo - tfu). Od jakiegoś czasu niedaleko mojego bloku zbierają się polscy świadkowie jehowy. Po zbiórce i przydziale rewirów rozchodzą się żeby przekazywać te swoje mądrości i nawracać niewiernych. Jak co niedziela dzwonią domofonem i pytają czy wierzę - zazwyczaj nic nie odpowiadam tylko odkładam słuchawkę. Ale dziś postanowiłem zaprosić ich na herbatę ... chyba dlatego że zepsuła się winda a mieszkam na 8 piętrze. Schodząc na spacer z psem spotkałem ich na 5 piętrze gdzie zauważyłem że chęć nawracania maleje z każdym schodkiem...

Miisiek89

2013-11-10, 13:17
Jako Katol, bardzo szanuję świadków Jehowy. Przez większość swojego życia miałem ich za domokrążców, nakręconych ludzi bez wartości. Mimo, że się w wielu aspektach z nimi nie zgadzam, bardzo ich szanuję za świadomość swojej wiary i przestrzeganie fundamentalnych postanowień swojej wiary.
Nie często mnie odwiedzają, że warto z nimi porozmawiać, chociażby po to by sobie uswiadomić, jak mało wiemy o swojej wierze..

Mr.Drwalu

2013-11-10, 13:24
Ech, mnie już od dłuższego czasu bardziej od tych jechowych wk***iają najemnicy z Greenpeace. :hitler:
Otwierasz drzwi i widzisz dwóch eko-matołów próbujących skleić dwa zdania na temat ekologii. :-/

pherel

2013-11-10, 13:36
Miisiek89 przyznaj ,ze dałeś im się przej***ć i Cię na wrócili na tą gówno wiarę :D i pie**olisz zupełnie teraz tak jak oni :)

Miisiek89

2013-11-10, 13:51
Nie, nie nawrócili mnie. Jestem bardzo konsekwentnym człowiekiem. Kolega, który jest świadkiem Jehowy, pokazał tylko (oczywiście dość wybiórczo), że Katolicy nie do końca wiedzą w co wierzą. Gość na odpowiedź na każde pytanie ze swojej wiary. Szkoda mi ich tylko, że w tragicznych sytuacjach nie chcą ratować swojego życia - chodzi mi o transfuzję krwi.

RockyWood

2013-11-10, 14:21
ja też raz zaprosiłem świadków - dwie całkiem fajne kobity. Jedna ok 40 ale zdrowa szczupła długowłosa dupa a druga zajebista sexbomba z kreconymi włosami - max 20 lat. Weszły trochę zmieszane ale spoko sam się zdziwiłem że się odważyły (może chciały odpocząć?). No to siadam i słucham co mają do powiedzenia. Nie pamiętam tego 4-minutowego wywodu ale w końcu wstałem do barku, wyciągnąłem napoczete bianco i trzy szkła. Postawiłem na stole i chciałem poczęstować. Cholera miałem ochotę na trójkącik ale błyskawicznie się zmyły :( . Poczułem się tak jakoś... niewiernie :D

psiwytrysk

2013-11-10, 14:30
Jesteś przebiegłą i zła do szpiku kości gnidą. Nie wiem jak ludzie mogą wytrzymać z takim socjopatą.

Zarammoth

2013-11-10, 14:39
@pherel: Katolstwo i Jehowi to jak dla mnie równorzędne gówno.

wÃ...........da

2013-11-10, 14:55
bardziej porabani sÄ… katole

bloodwar

2013-11-10, 16:10
Jehowi mają coś pod kopułami, ja jakbym chodził godzinę, dwie, trzy... i za każdym razem, przy każdych drzwiach słyszał, że jestem poj***ny, że mój guru jest poj***ny, że cały mój kościół jest poj***ny i cała ta moja religia jest poj***na to po 10, 20... no maks 30 razie zacząłbym się zastanawiać: "skoro nawet katole, których religia jest jedna z 3 najbardziej poj***nych na świecie mówią mi, że moja religia jest na maksa poj***na, przeszedłem z 30 domów i KAŻDY mówi mi że jestem poj***ny, wszystkie media mi mówią że jestem poj***ny - to może coś jest na rzeczy?" :-) A oni nic, klapki na oczy i od domu do domu... Idealny przykład zombi, całkowitego wyprania mózgu przez religię i zastąpienia ją bezużyteczną gąbką.

BongMan

2013-11-10, 17:06
Molp napisał/a:

Mieszkam i pracujÄ™ w Niemczech


Źle.
Molp napisał/a:

Mieszkam i pracujÄ™ w niemczech


Dobrze.

Bloodwar - Jehowcy w jednym są zajebiści. W swoim gronie pomagają sobie nawzajem i jeden za drugiego dałby sobie łeb uj***ć. Jakby katolik do katolika przyszedł i powiedział "pożycz 100zł" to by usłyszał "sp***alaj", a jehowiec swojemu by pożyczył i możliwe, że nawet by nie spodziewał się zwrotu. Jeśli chodzi o siłę wspólnoty, to jehowcy w tym przodują. Ale są poj***ni, zwłaszcza z tym, że nie ich wiara nie pozwala na przeprowadzanie transfuzji.

Rafal1757

2013-11-10, 17:17
Możecie nie wierzyć ale ostatnio widziałem rudego jechowca... Rudego !!!

marcinsud

2013-11-10, 17:28
e tam u katoli też ksiądz mówi na koniec mszy, żeby szli i głosili słowo boże, a że mają w dupie swojego księdza i swoją religie to nie łażą po domach i nie głoszą.

Ciesin

2013-11-10, 17:42
Już pomijając całą kwestię świadków Jehowy, którzy mało mnie obchodzą i zwykle ich po prostu ignoruję - z tej opowieści wynika, że wejście na 8 piętro to światowej klasy wyczyn, a przynajmniej znaczny wysiłek.
Może warto w końcu wyłączyć komputer i pograć ze znajomymi w piłkę, albo chociaż wyjść na spacer? Bo jak wygłodniałe ciapki zaczną na nas polować, nie będziemy mieli szans.

bloodwar

2013-11-10, 17:42
@BongMan spodziewałby się zwrotu, ich religia nie pozwala odmówić bliźniemu (zwłaszcza - współwyznawcy) pomocy ale też zabrania im oszukiwania, kradzieży etc. Gdyby to było takie proste to każdy zapisał by się do ŚJ, poszedł zaraz po pierwszym spotkaniu do Tadka*, poprosił o milion baksów i sp***olił za granicę a on nie oczekiwałby zwrotu i siedział grzecznie :-) Ale rzeczywiście, oni trzymają się razem, pomagają sobie jak mogą, nie kradną (w Polsce w więzieniu nie siedział NIGDY żaden wyznawca ŚJ**!) i co najlepsze - w ich firmach nie ma wyzysku: płacą dość dobrze (jak na Polskie warunki), nie dają nadgodzin i w razie potrzeby zawsze możesz liczyć na urlop na żądanie. A reszta, niby 95% katoli w kraju a zachowują się jak bydło.


*Tadeusz Chmiel - właściciel sieci meblarskiej Black, Red & White, jeden z najbogatszych Polaków i najbardziej chyba znany w kraju Świadek Jehowy.
** no chyba, że były - wyrzucony z sekty właśnie za kradzież